Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської з веслування |
|
|
|
Вдало закінчився для динамівських веслувальників Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное, який проходив в м. Дніпропетровськ. До складу збірної команди області увійшли майстри спорту України міжнародного класу: Алтухов Павло, Янчук Дмитро та Грищун Інна.
Результати виступів:
Алтухов Павло - каное одиночка на дистанції 1000 метрів здобув золоту нагороду, а також на дистанції 200 метрів-бронзу;
![](/images/stories/3213173638_1545081652460419_8196267318236737229_n.jpg)
Янчук Дмитро в змаганнях каное-двійок на дистанції 1000 метрів теж здобув золоту нагороду, а також бронзу на дистанції 500 метрів;
![](/images/stories/13179213_1545082189127032_5413964411124946113_n.jpg)
Грищун Інна виборола дві золоті медалі байдарки-двійки на дистанції 500 метрів та байдарки-четвірка 200 метрів, а також срібло байдарки-двійки на дистанції 200 метрів.![](/images/stories/13139362_1545162152452369_5978208832691583236_n.jpg)
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом та бажаємо нових перемог!!!!
|