Головна  /  Новини  /  Обласний спортивний комплексний захід з нагоди Міжнародного олімпійського дня

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Обласний спортивний комплексний захід з нагоди Міжнародного олімпійського дня PDF Друк e-mail

Сьогодні 23 червня 2016 року у м. Хмельницький відбувся обласний спортивний комплексний захід з нагоди Міжнародного олімпійського дня. Захід організувала Хмельницька обласна організації ФСТ «Динамо» України при підтримці Хмельницького обласного відділення НОК України, управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації та управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

Розпочалося свято з масового забігу за участі працівників: Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуації у Хмельницькій області, військовослужбовців ВЧ 3053 Національної гвардії України та всіх охочих хмельничан.

Учасники отримали відповідні номерки з написами «Олімпійський день» та наклейку - емблему «Динамо». Зареєструвалося понад 500 учасників, наймолодшому з яких — 8 років, а найстаршому — 78 років.


«Це пропагандистський пробіг, щоб привернути увагу мешканців нашого міста до здорового способу життя, пропагувати спорт і фізичну культуру», - пояснив заступник голови ФСТ «Динамо» Геннадій Домбровський.

Стартували учасники від Тренінгового центру ГУ НП в Хмельницькій області, що на Зарічанській, далі вулицями Бандери, Прибузька, Свободи, Проскурівська і фінішували на стадіоні «Поділля». Дистанція склала 3,5 км.

Підняти Державний прапор України надали Олімпійському чемпіону ХХІ ігор, Заслуженому майстру спорту з веслування на байдарках і каное, Почесному динамівцю Сергію Нагорному. Прапор Національного олімпійського комітету надали підняти учаснику Олімпійських ігор, Заслуженому майстру спорту  Олексію Слівінському. Прапор Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України підняв капітан поліції Олексій Колесников. Стяги піднімали під Гімн України у виконанні оркестру ГУ НП в Хмельницькій області.

Після цього ведучий офіційно оголосив про відкриття обласного спортивного комплексного заходу з нагоди Міжнародного олімпійського дня.

До привітального слава були запрошенні Голова Хмельницького обласного відділення НОК України Юрій Краснюк та Заступник голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Геннадій Домбровський.

Далі відбулися змагання з перегонів на велосипедах серед вихованців дошкільних навчальних закладів. Участь прийняло понад 30 хлопчиків та дівчаток, всі учасники нагороджені сертифікатами, значками, солодкою водою та призами, переможці нагороджені медалями.


Продовжився захід показовими виступами з видів спорту, а саме: художня гімнастика, карате традиційне, техквондо ВТФ, фехтування і Тай-Бо. Загальна чисельність спортсменів склала понад 80 спортсменів.


Закінчився захід товариським футбольним матчем між командою «Поділля» та збірною командою «Динамо». Рахунок гри 2:1 на користь команди «Поділля», яка отримала кубок, всі учасники медалі та сертифікати.