Головна  /  Новини  /  Презентація проекту "Спорт, поліція і діти"

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Презентація проекту "Спорт, поліція і діти" PDF Друк e-mail

30 серпня, Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо», Головне управління національної поліції в Хмельницькій області та Управління патрульної поліції м. Хмельницького підписали Меморандум про співпрацю у сфері організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів для дітей.


Метою цього Меморандуму є консолідація зусиль Сторін, спрямованих на реалізацію державної політики в сфері захисту прав дітей шляхом популяризації здорового способу життя.

Під час урочистостей до свята «День знань» у НВК №10, що в обласному центрі, Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України разом поліцейськими презентувала пілотний проект спрямований на пропаганду здорового способу життя.

На урочистому заході були присутні: начальник Головного управління національної поліції України в Хмельницькій області Семенишин Микола Олександрович, заступник голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Домбровський Геннадій Владиславович, начальник Управління патрульної поліції в м. Хмельницький Костенко Олег Олександрович, директор НВК №10 Грищук Віктор Дмитрович, вчителі, учні та батьки загально численністю понад 1500 чоловік.

Програма заходу складалась з показових виступів «Юних динамівців», а саме спортсменів з відділення техквондо та дзюдо ДЮСШ «Динамо».


Під час виступу начальник поліції Хмельницької області Микола Семенишин зазначив «У НВК №10 значну увагу приділяють фізичній культурі та спорту і це наші сусіди, тому й презентуємо сьогодні проект саме тут. Загалом на базі тренінгового центру поліції займається більше 500 вихованців різними видами спорту. Вихованням юних спортсменів опікуються досвідчений тренерсько-викладацький колектив.

Особливу увагу приділятимуть дітям учасників АТО, дітям з малозабезпечених або неповних родин, дітям з категорії ризику.

По закінченню свята начальник поліції Хмельницької області Микола Семенишин відзначив дипломами та цінними подарунками за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту та пропаганди здорового способу життя з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту кращих спортсменів НВК №10, директора та вчителя фізичної культури навчального закладу.