Головна  /  Новини  /  ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ!!

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ!! PDF Друк e-mail

Сьогодні 23 червня 2017 року у м. Хмельницький відбувся обласний спортивний комплексний захід з нагоди Міжнародного олімпійського дня. Захід організувала Хмельницька обласна організації ФСТ «Динамо» України спільно з НОК України в Хмельницькій області, при підтримці управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації та управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

Розпочалося свято з масового забігу за участі працівників: Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, військовослужбовців ВЧ 3053 Національної гвардії України та всіх охочих хмельничан.

Активним учасником «Олімпійського дня» став заступник голови обласної ради Валерій Лесков, який разом з Хмельницьким міським головою Олександром Симчишином виявили бажання випробувати свої сили на довгій дистанції та популяризувати здоровий спосіб життя.

Учасники отримали відповідні номерки з написами «Олімпійський день» та наклейку - емблему «Динамо». Зареєструвалося понад 600 учасників, найстаршому з яких було 80 років, наймолодшому – 7.

Стартували учасники від Тренінгового центру ГУ НП в Хмельницькій області, що на Зарічанській, далі вулицями Бандери, Прибузька, Свободи, Проскурівська і фінішували на СК «Поділля». Дистанція склала 3,5 км.


Голова Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, генерал поліції 3-го рангу Микола Семенишин провів з учасниками забігу спортивну заминку.

Підняти Державний прапор України надали Олімпійському чемпіону ХХІ ігор, Заслуженому майстру спорту з веслування на байдарках і каное, Почесному динамівцю Сергію Нагорному. Стяг підняли під Гімн України у виконанні оркестру ГУ НП в Хмельницькій області.

Після цього ведуча офіційно оголосила про відкриття обласного спортивного комплексного заходу з нагоди Міжнародного олімпійського дня.

До привітального слава були запрошенні: заступник голови Хмельницької обласної ради Валерій Лесков, Голова Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, генерал поліції 3-го рангу Микола Семенишин, начальник управління молоді та спорту Хмельницької ОДА Володимир Клімов, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин та Голова НОК України в Хмельницькій області Юрій Краснюк.

Далі відбулися змагання з перегонів на дитячих велосипедах серед вихованців ДНЗ та змагання з спортивної естафети серед вихованців ДЮСШ.


Всі учасники змагань нагороджені сертифікатами, сувенірними значками, солодкою водою та призами, переможці нагороджені медалями.

Продовжився захід показовими виступами з видів спорту, а саме: художня гімнастика, техквондо ВТФ, фехтування, бокс та козацький двобій. Загальна чисельність, яких - понад 100 спортсменів.

Всі учасники показових виступів заохоченні сертифікатами, пам’ятними значками та солодкою водою.

 

Закінчився захід футбольним матчем між командами «Прикордонник» Національної академії державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького та «Динамо» ГУ НП в Хмельницькій області. Рахунок гри 0:1 на користь команди «Динамо» ГУ НП, яка отримала кубок переможця, всі учасники медалі та сертифікати