Головна  /  Новини  /  Збірна команда Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України чемпіон «Динаміади-2017» з боротьби самбо!!!

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Збірна команда Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України чемпіон «Динаміади-2017» з боротьби самбо!!! PDF Друк e-mail

У м. Харків з 3 по 5 жовтня 2017 року відбувся чемпіонат Громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України» з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд територіальних організацій Товариства. Збірну команду Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України склали: Заслужений майстер спорту України Бабійчук Дмитро (спортсмен-інструктор спортивного клубу Національної гвардії України), майстер спорту України Буділовський Дмитро (військовослужбовець в\ч 3053 Національної гвардії України), майстер спорту України Мирончук Олександр (лейтенант поліції ГУ НП в Хмельницькій області), кандидат в майстри спорту України Гончаренко Артур (рядовий поліцейського взводу №3 РПСПОП «Богдан» ГУ НП в Хмельницькій області) та кандидат в майстри спорту України Лохман Євгеній (тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ «Динамо»).

Особисті результати спортсменів:

Бабійчук Дмитро у ваговій категорії до 74 кг виборов золоту нагороду у цій же ваговій категорії Мирончук Олександр здобув срібну нагороду;

Буділовський Дмитро у ваговій категорії до 82 кг виборов золоту нагороду;

Гончаренко Артур у ваговій категорії до 90 кг здобув бронзову нагороду;

Лохман Євгеній у ваговій категорії понад 100 кг здобув срібну нагороду;

За підсумками особистих результатів збірна команда Хмельницької організації посіла перше місце випередивши такі області, як Одеська, Харківська, Миколаївська та ін. 17 областей.

Вітаємо спортсменів їх тренерів з вдалим виступом та бажаємо нових яскравих перемог на килимах Всеукраїнський та Міжнародних змагань!!!

 

Фізкультурно-спортивний відділ