Головна  /  Новини  /  Чемпіонат ХОО ФСТ "Динамо" України з футзалу

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Чемпіонат ХОО ФСТ "Динамо" України з футзалу PDF Друк e-mail

22-23 листопада 2017 року в Тренінговому Центрі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відбувся Чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з футзалу за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2017» серед правоохоронних органів та рятувальних служб.

Участь у заході прийняли шість команд, а саме: Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та Хмельницька митниця ДФС України, Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Військова частина 3053 Національної гвардії України, Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

У запеклій безкомпромісній та чесній грі перемогу здобула команда Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, на другому місці команда Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

3 місце - Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та Хмельницька митниця ДФС України;

4 місце - Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького;

5 місце - Управління служби безпеки України у Хмельницькій області;

6 місце - Військова частина 3053 Національної гвардії України;

Команди призери нагородженні кубками, дипломами та вимпелами, призери медалями та дипломами Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Церемонію нагородження провів заступник начальника ГУ НП в Хмельницькій області, полковник поліції Герасимчук Руслан Володимирович та заступник голови Хмельницької обласної організації Домбровський Геннадій Владиславович.

 

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо нових більш яскравих перемог!!!