Головна  /  Новини  /  Збірна команда управління служби безпеки України у Хмельницькій області володарі Кубку ХОО ФСТ «Динамо» України з волейболу.

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Збірна команда управління служби безпеки України у Хмельницькій області володарі Кубку ХОО ФСТ «Динамо» України з волейболу. PDF Друк e-mail

19-20 грудня 2017 року в Тренінговому Центрі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відбувся Кубок Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з волейболу пам’яті генерал-лейтенанта міліції Віктора Колєснікова за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2017» серед правоохоронних органів та рятувальних служб.

Участь у заході прийняли шість команд, а саме: Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та Хмельницька митниця ДФС України, Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Військова частина 3053 Національної гвардії України, Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

У запеклій безкомпромісній та чесній грі перемогу здобула команда Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, друге місце команда Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

3 місце - Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області;

4 місце - Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького;

5 місце - Військова частина 3053 Національної гвардії України;

6 місце - Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та Хмельницька митниця ДФС України;

Команди призери нагородженні кубками, дипломами та вимпелами, призери медалями та дипломами Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

 

Церемонію нагородження провів заступник голови Хмельницької обласної організації Домбровський Геннадій Владиславович.