Головна  /  Новини  /  Динамівські шпажисти - чемпіони Хмельницького!

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Динамівські шпажисти - чемпіони Хмельницького! PDF Друк e-mail

З метою популяризації фехтування у місті та формування збірної команди області для участі у чемпіонаті України з фехтування серед юніорів, який відбудеться у другій декаді березня в м. Миколаєві, 5-6 березня поточного року у приміщення ДЮСШ №2 Комітету з фізичної культури і спорту виконавчого комітету Хмельницької міської ради був проведений чемпіонат міста з фехтування на шпагах серед юніорів та юніорок. До участі були залучені вихованці ДЮСШ №2 та ДЮСШ «Динамо», більше позашкільних спортивних закладів, які культивують фехтування на шпагах в області немає.

Чемпіонат проводився за коловою системою, тобто відбулись особисті поєдинки між всіма учасниками змагань, за результатами яких визначався переможець та призери змагань. Вихованці тренера-викладача ДЮСШ «Динамо» Георгія Шевченко Крамар Вадим та Мельник Василь домінували на даному чемпіонаті. Вадим переміг всіх своїх опонентів та став чемпіоном, а Василь в напруженій боротьбі поступився тільки своєму старшому товаришу Крамару Вадиму. Останнє призове місце посіли вихованець ДЮСШ «Динамо» Дуневич Юрій та вихованець ДЮСШ №2 Зозуля Максим. Представники ДЮСШ «Динамо» були також кращими у змаганнях серед дівчат. Грешнюк Ірина та Валігура Віта, що тренуються у Георгія Шевченко посіли відповідно перше та друге місце. Ще одна представниця ДЮСШ «Динамо» Гребеннікова Ірина посіла третє місце.

Виступ шпажистів на чемпіонаті міста підтвердив високий статус динамівського фехтування в місті, зокрема та в області загалом.

Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України вітає переможців та сподівається на успішний виступ динамівської команди на чемпіонаті України.

***

Провідний фахівець

ХОО ФСТ «Динамо» України Юрій Дутчак.