Головна  /  Новини  /  Чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту

Наші Партнери

Сертифіковано в Україні
Чемпіонат ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту PDF Друк e-mail

З 03 по 05 квітня цього року в місті Львові відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивноготовариства “Динамо” України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань “Динаміада – 2019” серед збірних команд територіальних організацій Товариства.

Збірна команда Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України вперше в історії посіла другу сходинку п’єдесталу.

Особисті результати спортсменів, вправа двоборство, вага гир 32 кг:

Кандидат у майстри спорту України Юрик Олександр у ваговій категорії до 63 кг здобув золоту нагороду результат 98,5 очок;

Майстер спорту України Ризак Володимир у ваговій категорії до 73 кг здобув срібну нагороду результат 140,5 очок;

Заслужений майстер спорту України Михайлінчик Василь у ваговій категорії до 78 кг здобув бронзову нагороду результат 191,5 очок;

Майстер спорту України міжнародного класу Квіквініа Полміра у ваговій категорії до 95 кг здобув срібну нагороду результат 208 очок;

Кандидат у майстри спорту України Варнацький Віталій у ваговій категорії понад 95 кг посів 5 місце результат 168 очок;

Спортсмени виражають вдячність голові Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, полковнику поліції Віконському Василю Васильовичу у сприянні по підготовці до зазначених змагань!

Динамівська родина вітає спортсменів з успішним виступом та бажає вдалих стартів на чемпіонаті України, який відбудеться через тиждень!!!