
З 18 по 20 квітня 2019 року в м. Київ відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед всіх вікових груп. Збірна команда Хмельницької області, яка повністю складається з динамівців гідно представила наш регіон.
Результати виступів:
Кандидат у майстри спорту України Юрик Олександр у ваговій категорії до 63 кг серед чоловіків та юніорів здобув бронзову нагороду, сума двоборства 100,5 балів, поштовх 58, ривок 85, спортсмен вперше виконав норматив Майстра спорту України, а також посів 5 місце у довгому циклі серед чоловіків, поштовх – 36.
Працівник ГУ ДСНСУ у Хмельницькій області, кандидат у майстри спорту України Касянчук Володимир у ваговій категорії до 68 кг серед чоловіків посів 7 місце, сума двоборства 68,5 очок, поштовх 30, ривок 77.
Майстер спорту України Ризак Володимир у ваговій категорії до 68 кг серед чоловіків у довгому циклі виборов срібну нагороду, поштовх 55.
Курсант НАДПСУ ім. Б. Хмельницького Клочко Віталій у ваговій категорії до 68 кг серед юніорів у довгому циклі посів 8 місце та 10 місце у двоборстві серед чоловіків, сума 54 очка, поштовх 27, ривок 54.
Військовослужбовець спортивної команди ДПСУ, заслужений майстер спорту України Михайлінчик Василь у ваговій категорії до 73 кг серед чоловіків виборов срібну нагороду, сума двоборства - 180,5 балів, поштовх 98, ривок 165.
Курсант НАДПСУ ім. Б. Хмельницького, кандидат у майстри спорту України Карпушин Юрій у ваговій категорії до 73 кг серед чоловіків у довгому циклі посів 10 місце, поштовх 12, у двоборстві 11 місце, сума 109, поштовх 65, ривок 88.
Курсант НАДПСУ ім. Б. Хмельницького Дзюмак Артем у ваговій категорії до 78 кг серед чоловіків у двоборстві посів 10 місце, сума 74,5 очки, поштовх 38, та у довгому циклі посів 10 та 12 місце серед юніорів та чоловіків.
Військовослужбовець ДПСУ, кандидат у майстри спорту України Жиров Ігор у ваговій категорії до 78 кг серед чоловіків у довгому циклі посів 11 місце та у двоборстві 11 місце.
Курсант НАДПСУ ім. Б. Хмельницького, кандидат у майстри спорту України Нікітан Дмитро у ваговій категорії до 85 кг серед юніорів здобув дві срібні нагороди, двоборство сума 75 очок, поштовх 35, ривок 80 та довгий цикл, поштовх 32.
Спортсмен-інструктор ХОО ФСТ «Динамо» України, майстер спорту України міжнародного класу Квіквініа Полміра у ваговій категорії до 95 кг серед чоловіків здобув золоту нагороду у двоборстві, сума 207 очок, поштовх 131, ривок 152 та срібну нагороду у довгому циклі, поштовх 69.
Поліцейський ГУ НП в Хмельницькій області, кандидат у майстри спорту України Варнацький Віталій у ваговій категорії до 95 кг серед чоловіків здобув бронзову нагороду у двоборстві, сума 163 очка, поштовх 81, ривок 164 та вперше виконав норматив майстра спорту України. У довгому циклі посів 6 місце, поштовх 47.
Викладач Хмельницького центру ПКП ДКВС України, кандидат у майстри спорту України Масловський Олександр у ваговій категорії понад 95 кг серед чоловіків посів 8 місце у двоборстві, сума 94 очка, поштовх 49, ривок 90 та 6 місце у довгому циклі, поштовх – 30;
Кіпін Ірина серед жінок у ваговій категорії до 58 кг здобула бронзову нагороду, ривок 48 та бронза серед юніорів.
Серед ветеранів Антонюк Анатолій у ваговій категорії до 95 кг здобув золоту нагороду, поштовх 171, ривок 232.
Серед ветеранів Герасимчук Дмитро у довгому циклі здобув срібну нагороду, поштовх 81.
У естафеті двоборство: дорослі 5 місце, довгий цикл дорослі 5 місце.
Загальнокомандне місце: дорослі - 4, юніори – 5. Загалом здобули 13 нагород. Динамівська родина вітає спортсменів та тренерів та бажає нових здобутків!!
|