Головна  /  Новини  /  Кубок голови ХОО ФСТ «Динамо» України з міні-футболу

Наші Партнери

Сертифіковано в Україні
Кубок голови ХОО ФСТ «Динамо» України з міні-футболу PDF Друк e-mail

05-06 червня 2019 року на спортивному майданчику з штучним покриттям Тренінгового центру ГУ НП в Хмельницькій області відбувся Кубок голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з міні-футболу за програмою обласного комплексного заходу «Динаміада-2019» серед правоохоронних органів та рятувальних служб. У заході участь прийняли сім команд, а саме: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, Головне управління Державної фіскальної служби України у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, військова частина 3053 Національної гвардії України, Головне управління надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області, Управління служби безпеки України у Хмельницькій області та збірна команда пенітенціарної служби Хмельницької області.
Система проведення змагань була змішана, команди були поділенні на дві підгрупи де по коловій системі зіграли між собою. Команди, які в групі посіли треті місця боролися за 5 місце. Команди, які посіли перші та другі місця в групах зійшлися у півфіналах де переможці боролися за перше місце. А команди що програли боролися за третє.
14 гра (фінал) ГУ ДСНСУ – ГУНП 0:4 на користь ГУ НП;
У запеклій безкомпромісній та чесній грі перемогу здобула команда Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, друге місце посіла команда Головного управління надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області, трете місце - Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, четверте – Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, п’яте - Головне управління Державної фіскальної служби України у Хмельницькій області, шосте - Військова частина 3053 Національної гвардії України та сьоме місце посіла збірна команда пенітенціарної служби Хмельницької області.
Команди призери та переможці нагородженні дипломами, кубками, вимпелами та медалями Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.
Церемонію нагородження провів Голова ХОО ФСТ «Динамо» України, начальник ГУ НП в Хмельницькій області, полковник поліції Віконський Василь Васильович.
Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо нових більш яскравих перемог!!!