Головна  /  Новини  /  Чемпіонат з прикладної стрільби

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Чемпіонат з прикладної стрільби PDF Друк e-mail

Товариством "Динамо" та його Хмельницькою обласною організацією проводиться державна політика з розвитку фізичної культури і спорту серед працівників і військовослужбовців правоохоронних органів та рятувальних служб. З метою підвищення рівня спеціальної фізичної підготовки особового складу правоохоронців організовано навчально-тренувальний процес, регулярно проводяться змагання із службово-прикладних видів спорту.

15 квітня в тирі дитячо-юнацької спортивної школи №2 м.Хмельницького проходив особисто-командний чемпіонат з прикладної стрільби за програмою обласної "Динаміади-2010" серед правоохоронних органів та рятувальних служб. Прикладна стрільба є одним із пріоритетних видів спорту в колективах фізичної культури товариства "Динамо", оскільки посідає провідне місце у системі професійної підготовки правоохоронців і має прикладний характер для несення служби особовим складом.

В змаганнях приймав участь одним майстер спорту міжнародного класу, три майстри спорту, п'ять кандидатів в майстри спорту серед яких чемпіонати та призери чемпіонатів України, чемпіонатів правоохоронних міністерств і відомств, всеукраїнських "Динаміад". alt

Змагання проходили за особисту першість серед чоловіків і жінок та за першість між командами правоохоронців. Серед чоловіків найвлучнішим був прикордонник Денис Захарчук, друге місце за Сергієм Жуком з обласного управління міліції, третє місце посів представник УСБУ. Найвлучнішою серед правоохоронців прекрасної статі вже вкотре виявилась Ольга Калітвенцева із судової міліції, друге місце за Тетяною Звєздіною з податкової, третє місце посіла представниця УСБУ. alt

У командному заліку найвлучніше відстрілялись спортсмени управління МВС, друге місце за командною НАДПСУ імені Богдана Хмельницького, третє місце посіли представники управління служби безпеки.

Організатори змагань дякують за допомогу при проведення чемпіонату структурним підрозділам органів державної влади у галузі фізичної культури і спорту.

Вітаємо спортсменів із вдалим виступом та бажаємо влучних пострілів!

Головний суддя змагань

старший інспектор

ХОО ФСТ "Динамо"

Вадим Подрушняк