Головна  /  Новини  /  ДЗЮДО та ПАНКРАТІОН

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
ДЗЮДО та ПАНКРАТІОН PDF Друк e-mail

ДЕБЮТ ЮНИХ ДИНАМІВЦІВ -ДЗЮДОЇСТІВ

Підходить до завершення навчальний рік у позашкільних навчальних закладах спортивної спрямованості. Прийшов час перевірити свій характер на перших змаганнях та показати все чому навчали тренери.

Традиційно стало проведення першості ДЮСШ «Динамо» з дзюдо серед груп початкової підготовки, для самих юних спортсменів, спортсменів що роблять перші кроки на татамі.

А яке задоволення отримали батьки від пережитих емоцій, звісно всі не можуть бути переможцями, але маленьку перемогу для себе кожен вже отримав тим, що на протязі року працював над собою, вивчав техніку дзюдо, підвищував свій рівень фізичної підготовленості, а ще кожен знайшов собі нових друзів. Адміністрація школи підготувала солодкі призи для всіх учасників змагань. А переможці та призери отримали перші медалі та грамоти.

Директор ДЮСШ «Динамо» О. Пилипчук

ПАНКРАТІОН - НА ШЛЯХУ ДО ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР

19-22 квітня у Харкові відбувся Чемпіонат Європи серед юніорів та кадетів з панкратіону, також в рамках чемпіонату проводився міжнародний турнір «Золотий Кубок» - серед дорослих , який є відбірковим до чемпіонату Європи ( дорослі) .Взагалі панкратіон набирає обертів і все ближче підходить до своєї мети – участь в Олімпійських іграх. Вступивши в Міжнародну федерацію FILA , яка об’єднує вільну боротьбу , греко-римську боротьбу а тепер вже й панкратіон , значно збільшилась кількість країн та учасників у цьому виді єдиноборств.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» приділяє велику увагу розвитку цього виду спорту . Зокрема у ДЮСШ «Динамо» працює відділення панкратіону , в якому займається вже більше 100 юних спортсменів . Вихованці ДЮСШ входять у склад збірної команди України та мають звання «Майстер спорту України» з панкратіону – це Кущ Павло, Пашков Максим, Лахман Володимир.

Під дахом Палацу спорту зібралось понад 500 учасників з 20 країн , які демонстрували свою майстерність у розділах панкратіону: граплінг (боротьба), поєдинки з обмеженим контактом – агон, та поєдинки за повним контактом – комбат граплінг.

На вищу сходинку п’єдесталу Чемпіонату Європи піднявся вихованець тренера ДЮСШ Павлюка Дмитра – Жабокрак Олег, який зумів подолати бійців з Польщі, Угорщини та Росії. Срібні медалі чемпіонату вибороли - Середа Юлія, Камлай Артур. Бронзовими призерами стали Бондар Анастасія, Гула Віталій.

Також чемпіонкою Європи з панкратіону стала вихованка відділення професійно-прикладних видів спорту обласної організації "Динамо" Тетяна Франчук.

На другу сходинку п’єдесталу Міжнародного турніру «Золотий Кубок» серед дорослих піднявся – Пашков Максим , а бронзові медалі вибороли – Павлюк Дмитро та Присяжний Олександр - всі вихованці ДЮСШ «Динамо».

У всіх розділах командного заліку збірна команда України стала чемпіонкою Європи та Міжнародного турніру, друге місце за представниками Російської Федерації, третє місце у розділі граплінг та поєдинках з обмеженим контактом посіла команда США, а у розділі поєдинків з повним контактом третє місце посіла збірна Республіки Казахстан.

Директор ДЮСШ «Динамо» О. Пилипчук

Начальник ФСВ ХОО ФСТ "Динамо" В. Подрушняк