Головна  /  Новини  /  ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ФСТ"ДИНАМО"

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ФСТ"ДИНАМО" PDF Друк e-mail
Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України очолив народний депутат України Віктор Корж

У другій половині серпня у Міністерстві внутрішніх справ України відбулася позачергова всеукраїнська конференція Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України – яке об’єднує працівників і військовослужбовців правоохоронних міністерств і відомств, а також рятувальних служб.

Відкрив конференцію Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов. За статутом цього спорттовариства, звітно-виборна конференція відбувається раз на чотири роки. За планом конференція мала відбутись у жовтні, проте за ініціативи більшості територіальних організацій ФСТ «Динамо» її було вирішено провести у серпні.

«Планується проведення реформи нашого відомства, і в цих змінах покращенню фізичної, професійної підготовки міліціонерів надається велике значення, - зазначив Анатолій Могильов. – Такого ж, як це є у розвинених країнах світу. Ми повинні впроваджувати нові професійні стандарти. Приміром, у поліції багатьох країн вже тривалий час упроваджується така гендерна політика, що нормативи з фізпідготовки для чоловіків і жінок є практично однаковими. Поліція приділяє багато уваги фізичним кондиціям своїх працівників. Тому ми маємо зробити усе для того, аби ФСТ «Динамо» розвивалося динамічно, мало в собі пристойну матеріальну базу. Запевняю, що керівництво МВС робитиме все, щоб вона примножувалася й ні в якому разі не розбазарювалася, а навпаки – відроджувалася у своїх кращих традиціях. На цій базі у найближчому майбутньому потрібно буде готувати і спортсменів для країни, і покращувати рівень підготовленості наших працівників».

Оскільки підходив до завершення термін дії повноважень керівних органів ФСТ, головними питаннями заходу було заслуховування звіту діючого очільника «Динамо» Михайла Вербенського про пророблену за звітний період (2006-2010 рр.) роботу, а також вибори нового голови спорттовариства, її Центральної ради та Президії. До складу новообраної Центральної ради ФСТ увійшло 43 члени, а головою «Динамо», за підтримки присутніх 166 делегатів від обласних організацій, став народний депутат України, віце-президент НОК України, президент національної федерації панкратіону України, генерал-майор міліції у відставці Віктор Корж, який у свій час (до 2005 року) був першим заступником голови ФСТ «Динамо» України. Першим заступником голови обрано полковника міліції Володимир Псюка, який до цього часу був обіймав посаду заступника голови ЦР ФСТ «Динамо» України.

У планах товариства до 1 жовтня розробити нову редакцію статуту ФСТ, яка повинна відповідати умовам сьогодення, пройти обговорення та розгляд територіальних організацій «Динамо», а потім утвердитися, як керуючий документ товариства «Динамо».

«На часі впровадження сучасних професійних методів підвищення якості фізичної та бойової підготовки у правоохоронних органах, - говорить голова ФСТ «Динамо» народний депутат Віктор Корж. – Сьогодні жоден вуз країни не готує фахівців у галузі фізичної культури та спорту для правоохоронних органів. Зараз в державі не існує стандарту фізичної підготовленості населення. Лише 10% дітей є залученими у дитячо-юнацький спорт, який нині перебуває у небаченому занепаді. Нам є чим займатися. Вже найближчим часом ми запропонуємо серйозну стратегічну програму розвитку спорттовариства «Динамо».

***

За інформацією МВС України.