Головна  /  Новини  /  УСПІХИ ХМЕЛЬНИЦЬКИХ ДИНАМІВЦІВ-КРОСМЕНІВ

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
УСПІХИ ХМЕЛЬНИЦЬКИХ ДИНАМІВЦІВ-КРОСМЕНІВ PDF Друк e-mail
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БІГУ ПО ШОСЕ АБО СПОРТ І СЛУЖБА ПОРЯД ІДУТЬ

27-28 серпня цього року в м. Слов’янську Донецької області проходив чемпіонат України з бігу по шосе серед юніорів, молоді та дорослих. Усі спортсмени долали дистанцію у 10 кілометрів.

alt

Подібний чемпіонат вже проходить традиційно, і на ці змагання помірятись силами приїжджають найсильніші кросмени нашої держави та спортсмени з інших країн на турнір із красномовною назвою «Зустріч друзів», адже не секрет, що окрім змагань, спортсмени на змаганнях знайомляться та підтримують стосунки в подальшому.

Проте, головне, за чим їдуть спортсмени на змагання це, звісно, ж нагороди… Привезли «трофеї» із цих змагань і хмельницькі динамівці.

Так, серед молоді найсильнішим виявився Олександр Жулінський котрий першим здолав дистанцію з результатом 31 хв. та 7 сек., залишивши позаду немало титулованих та амбітних спортсменів.

alt

В змаганнях серед дорослих приймав участь Олександр Матвійчук, який пробіг 10 кілометрів за 30 хв. і 35 сек., але цього виявилось недостатньо для перемоги, - результат чемпіона на 15 секунд кращий, а Олександр перетнув фінішну пряму другим разом із іншим спортсменом, якому судді віддали 2 місце. У підсумку Олександр Матвійчук посів третє місце та здобув бронзову нагороду чемпіонату.

Легку атлетику називають королевою спорту, адже даний вид спорту розвиває усі фізичні якості, та входить до загальної та спеціальної фізичної підготовки співробітників правоохоронних органів. А тому і цілком закономірним є те, що обидва спортсмени пов’язали свою професійну кар’єру саме із правоохоронними органами.

Так, Олександр Матвійчук служить у Міністерстві внутрішніх справ України, а Олександр Жулінський вирішив служити у внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України.

Вітаємо спортсменів із вдалим виступом, бажаємо подальших успіхів у спорті та службі!

***

Фізкультурно-спортивний відділ

Хмельницької обласної організації

ФСТ «Динамо» України.