Головна  /  Новини  /  Хмельницький динамівець чемпіон Всесвітніх Ігор з єдиноборств!

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Хмельницький динамівець чемпіон Всесвітніх Ігор з єдиноборств! PDF Друк e-mail

З 28 серпня по 4 вересня у столиці Китаю Пекіні проходили Всесвітні Ігри з єдиноборств.

У змаганнях з кікбоксингу у ваговій категорії до 71 кг приймав участь майстер спорту України міжнародного класу, діючий чемпіон Світу офіцер управління Державної охорони хмельницький динамівець Микола Особський.

alt

На шляху до напівфалу, коли Микола проводив бої, ні у суддів, ні у глядачів не виникало питань щодо переможця бою…

У напівфалі Микола свого суперника, словенця Грегора Страчанека, фактично «знищив» – серії руками продовжував потужними і швидкими ударами ногами. А головне – по ньому самому не можна було влучити, бо він рухався у рингу, наче шалений. Зупинявся тільки для того, щоб знову завдати серію ударів у голову. Микола – природжений кікбоксер, адже ногами він працює просто відмінно (а за раунд потрібно завдати як мінімум 6 ударів ногами) – проходять і високі удари в голову, і прямі у корпус. Тренер навіть стримував нашого спортсмена від ефектних ударі ногою з розвороту, щоб не ризикувати – перемога і так була у кишені.

Наступним із наших у ринг вийшов чемпіон світу Микола Особський, який зустрічався з норвежцем Крістіаном Кватнінгеном. Коля у цьому двобої першим махнув ногою, після чого ні на секунду не переставав домінувати. Ногами бив потужно, швидко і влучно – хай-кіки проходили раз у раз. Норвежець намагався відповісти різкими випадами руками, однак Микола, ніби той в’юн, увертався від них; але не тільки – а й зустрічав суперника, контратакував. Тож скандинав бив у повітря, чіплявся ногами за канати, а Коля, наче примара, постійно зникав від нього. Особський не дав опоненту жодного шансу реваншуватися за поразку у фіналі чемпіонату світу.Микола заслужено і закономірно переміг та став найсильнішим кікбоксером на планеті. Після перемоги в одному з найкрасивіших фіналів дня Коля виконав у ринзі свій коронний брейк-данс і остаточно закохав у себе публіку на трибунах. Підготував чемпіона тренер Олег Луговий.

У загальнокомандному заліку Всесвітніх Ігор збірна України посіла третє місце, після збірної Росії та Китаю.

Хмельницька обласна організація вітає спортсмена із черговим чемпіонським титулом і виконанням нормативу заслуженого майстра спорту України та бажає успіхів у спортивній та професійній діяльності!

***

За інфомацією СПОРТИВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ.