Головна  /  Новини  /  Хмельницькі динамівці - двічі чемпіони серед поліцейських та військових!

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Хмельницькі динамівці - двічі чемпіони серед поліцейських та військових! PDF Друк e-mail

Товариством "Динамо" ведеться цілеспрямована робота щодо розвитку фізичної культури і спорту серед військовослужбовців та працівників правоохоронних органів в первинних, територіальних та відомчих колективах фізичної культури. З метою обміну професійним досвідом та створення позитивного іміджу українських правоохоронців, хмельницькі динамівці починаючи з 2003 року постійно приймають участь в турнірах серед поліцейських в різних країнах Європи.

alt

Цієї осені у італійському місті Лавіко-Терме проходив міжнародний турнір серед поліцейських та військових. У цьому престижному спортивному форумі брало участь 22 команди з восьми країн Європи — України, Італії, Німеччини, Австрії, Румунії, Угорщини, Сербії та Болгарії.

Приймала участь у цих змаганнях команда «Динамо» Хмельницький, складена із співробітників правоохоронних органів – членів Хмельницького обласного відділення української секції Міжнародної поліцейської асоціації.

Динамівці Поділля вже вдруге приймають участь у цьому турнірі. У 2008 році вдало дебютували, здобувши перше місце у змаганнях з волейболу та тенісу. Порівняно із позаминулим роком значно виріс кількісний та якісний склад команд, адже не секрет, що у Європі спорту серед поліцейських та військових приділяється значна увага.

Багато суперників вже зустрічались у очних протистояннях і добре знали сильні і слабкі сторони своїх суперників, а тому змагання вже на попередніх зустрічах носили принциповий та безкомпромісний характер.

alt

У змаганнях з волейболу хмельницькі динамівці виявились найкращими, здолавши у фіналі господарів, які приклали чимало зусиль, щоб стати першими, проте не доля.. На першу сходинку п’єдесталу зійшли динамівці Поділля і у змаганнях з тенісу. Також вирішили спробувати свої сили і у змаганнях з міні-футболу. Слід зауважити, що змагання з трьох видів спорту проходили паралельно, а тому часу на відновлення було недостатньо, а в переважній більшості він взагалі був відсутній. Тим не менше, динамівці показали пристойну гру, волю до перемоги та характер. У матчах з іменитими та титулованими суперниками, - поступались з мінімальною перевагою і «дали достойний бій».

У загальному заліку команда українських правоохоронців піднялася на другу сходинку переможного п’єдесталу. Та і більшість нагород у номінаціях «Кращий гравець» дісталася українцям. Так, кращим футболістом турніру визнали працівника 23-го відділу внутрішньої безпеки ГУБОЗ Павла Яреська. Кращим нападаючим у волейболі визнали викладача Хмельницького навчального центру бойової підготовки працівників міліції Михайла Пилип’юка, кращим діагональним гравцем став Юрій Марков. Кращим гравцем великого тенісу теж назвали хмельничанина Костянтина Лук’яненка. Більше того, кубок «Кращій команді» також приїхав до Хмельницького, а кращим тренером визнано заступника голови ХОО ФСТ «Динамо», секретаря Хмельницького обласного відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Геннадія Домбровського, який з 2003 року опікується організацією та підготовкою до подібних турнірів.

alt

Загалом, лише з цього турніру динамівці Хмельниччини привезли 9 кубків, так що в навчальному центрі УМВС доведеться розширювати виставкові вітрини...

alt

Під час зустрічі спортсменів, начальник обласного управління міліції Сергій Шутяк зазначив у своєму зверненні, що спортивна підготовка — один з основних чинників, від якого багато в чому залежить успішність діяльності правоохоронних органів. Адже правоохоронці повинні вміти не лише виявляти правопорушення чи розслідувати кримінальні справи, а й, що найголовніше, не побоятися вступити у двобій зі злочинцем, якщо необхідно, а це можливо лише за умови гарної фізичної підготовки. Сергій Олександрович пообіцяв, що і надалі сприятиме пропаганді спорту і фізичної культури серед правоохоронців, адже його недарма обрали головою обласної організації ФСТ «Динамо», яка об’єднала під своєю егідою усі силові структури.