Головна  /  Новини  /  Хмельницькі динамівці на чемпіонаті світу

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
PDF Друк e-mail

Хмельницькі динамівці на чемпіонаті світу

В третій декаді жовтня в м. Агадир (Марокко) проводився чемпіонат світу з дзюдо серед молоді (U20). До складу Національної збірної команди була включена подільська динамівка, майстер спорту України міжнародного класу Кіндзерська Ірина, яка показала один з найкращих результатів збірної команди України посівши 5 місце.

Доволі нелегкий та тернистий був шлях Ірини на даному чемпіонаті. У відбіркових поєдинках чемпіонату світу титулована хмельницька-динамівка, чемпіонка Європи та призерка чемпіонату світу 2009 року, впевнено перемогла представниць Росії - Пелагею Лапшину, Бразилії - Саманту Соарес, Білорусії - Марину Слутську. Півфінальний поєдинок проти японської дзюдоїстки Монамі Іное, Ірина програла достроково, поразка дозволило спортсменці змагатись за бронзові нагороди. В поєдинку з алжирською з дзюдоїсткою Соніе Ассела, Ірина поступилась за попередженнями та завершила виступи на татамі п'ятою.

Сподіваємось, що Ірина Кіндзерська завдячуючи своїй наполегливості та працездатності в майбутньому здобуде на татамі, це не одну нагороду найвищого ґатунку на офіційних міжнародних змаганнях. Фізкультурно-спортивний відділ