Головна  /  Новини  /  ФСТ "Динамо" - 86

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
ФСТ "Динамо" - 86 PDF Друк e-mail

Фізкультурно-спортивному товариству “Динамо» - вісімдесят шість років

Фізкультурно-спортивне товариство ”Динамо» України було утворене 31 жовтня 1924 року рішенням Центральної Міжвідомчої комісії у справах товариств та спілок при Народному комісаріаті Внутрішніх справ та носило назву Всеукраїнське пролетарсько-спортивне товариство «Динамо».

Відзначення 86 річниці утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України на Поділлі було розпочато зустріччю Голови Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України полковника міліції Шутяка С.О. з членами збірної команди Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області переможцями Міжнародного турніру серед поліцейських з волейболу, тенісу, міні-футболу, що проводився в м. Тренто (Італія) у другій декаді вересня та вихованцями відділень дзюдо та панкратіону Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо». Дана зустріч проводилась 20 жовтня поточного року в місцях проведення тренувань .

alt alt

Відкрита першість Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» з панкратіону, 26 жовтня, стала продовженням відзначення 86 річниці утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Відкриваючи даний захід начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Данилюк побажав учасникам змагань успіхів та нових спортивних перемог щодо прославлення Хмельниччини та Незалежної України. Заступник голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Геннадій Домбровський виказав сподівання, що найкращі з учасників змагань в майбутньому поповнять ряди правоохоронців області і їхні подальші успішні виступи будуть сприяти розвитку динамівського руху. Особисто-командна першість проводилась за програмами ГРАПЛІНГ-НОУ-ГІ, ГРАПЛІГ-ГІ, АГОН, ФУЛ АГОН. В змаганнях взяли участь команди міст Деражні, Шепетівки та динамівська команда-господарка. В особистих поєдинках динамівці, вихованці тренерів Дмитра Павлюка, Оксани Пилипчук, Вадима Подрушняка були беззаперечними лідерами, що і дозволило їм стати переможцями змагань як в особистому заліку та і в загальнокомандному. Друге загальнокомандне місце завоювали вихованці тренерів Станіслава Кушика та Олега Рудіча з м. Шепетівки. Бронзові нагороди в командній першості здобули представники команди з м. Деражні.

Наступним фізкультурно-спортивним заходом з відзначення 86 річниці утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України була відкрита першість Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» з фехтування на шпагах, у двох вікових групах 1993-94 р.н. та 1995 р.н. та молодші серед дівчат та юнаків. В змаганнях, окрім хмельницьких динамівців взяли участь представники м. Тернопіль. В безкомпромісних боях у старшій віковій групі перемогла Ірина Гребеннікова, а в молодшій Вікторія Валігура. Фінальний поєдинок серед юнаків вивів на доріжку Крамара Вадима та Міхальця Андрія. Вадим більш досвідчений і святкував перемогу. Всі призери відкритої першості були нагороджені грамотами та медалями.

Д вадцять дев’ятого жовтня в приміщення Управління Міністерства внутрішніх справ України у Хмельницькій області було проведено урочисте засідання Президії обласної організації з нагоди відзначення 86 річниці утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. В ході урочистого засідання Голова Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»України полковник Шутяк С.О. привітав зі святом та нагородив кращих представників колективів фізичної культури цінними подарунками та грамотами. alt Фізкультурно-спортивний відділ ХОО ФСТ «Динамо»