Головна  /  Новини  /  Міліціонери відзначають професійне свято

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Міліціонери відзначають професійне свято PDF Друк e-mail

День міліції України відзначається щорічно, 20 грудня. З метою відзначення 19 річниці української міліції Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації провела 1 грудня поточного року особисто-командний чемпіонат організації з боротьби самбо серед колективів фізичної культури ІІ групи, до якої входять міськрайвідділи та спеціальні підрозділи управління МВС України в Хмельницькій області. Вид спорту визначався з врахуванням прикладного характеру та можливості використання елементів виду спорту в повсякденній правоохоронній діяльності.

За положенням особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби самбо серед представників колективів фізичної культури ІІ групи з нагоди Дня української міліції проводився у 5 вагових категорія (до 68 кг, до 74 кг, до 82 кг, до 90 кг та понад 90 кг).

На відкритті змагань заступник голови ХОО ФСТ «Динамо» України підполковник міліції Геннадій Домбровський, він же головний суддя, привітав від імені голови організації, начальника Управління МВС України в Хмельницькій області полковника міліції Шутяка С.О. з професійним святом 87 учасників заходу, серед яких 3 майстри спорту України та 14 кандидатів у майстри спорту України.

alt

Змагання розпочались поєдинками серед представників найменшої вагової категорії, в якій беззаперечним лідером, понад 10 років, є Новіцький Олег, що представляє Новоушицький РВ.

alt

Представники спецпідрозділу «Сокіл» домінували у вагових категорія до 74 кг, до 90 кг та понад 90 кг та посіли перші місця у відповідних категоріях Громов Василь, Артемчук Артем, Спосіб Роман. У ваговій категорії до 82 кг кращим був представник Дунаєвецького РВ Чубар Микола. За результатами індивідуальних виступів правоохоронців були визначені командні місця, очікувано перше місце посіла команда спецпідрозділу «Сокіл», друге – «Беркут», третє – Новоушицький РВ.

alt

Всі переможці та призери в особистому заліку були відзначені дипломами та медалями відповідних ступеней, а команди переможці – дипломами. Організаційний комітет вітає переможців, призерів та всіх учасників змагань з професійним святом та бажає подальших успіхів у складній службовій діяльності з охорони правопорядку на теренах Хмельниччини.

Фізкультурно-спортивний відділ