Головна  /  Новини  /  Кубок пам'яті Колеснікова В.В.

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Кубок пам'яті Колеснікова В.В. PDF Друк e-mail

alt Напередодні Дня міліції України Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, щорічно, проводить Кубок організації з волейболу пам’яті генерал-лейтенанта міліції Колеснікова Віктора Васильовича серед колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області. Віктор Васильович очолював Управління МВС в Хмельницькій області з 1982 по 1994 р.р. Завдячуючи його прихильності до занять спортом та організаторським здібностям в 1994 році в м. Хмельницькому був збудований однин з кращих відомчих спортивний комплексів на Поділлі.

В цьому році Кубок пам’яті генерал-лейтенанта міліції Колеснікова В.В. проводився 15-16 грудня в навчальному центрі Управління МВС України в Хмельницькій області, у змаганнях взяли участь волейбольні команди, що представляли

Управління МВС України в Хмельницькій області, Головне управління МНС України в Хмельницькій області, Управління СБ України в Хмельницькій області, Національної академії Державної Прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Управління Державного Департаменту з питань виконання покарань в Хмельницькій області. alt На відкритті змагань Заступник начальника управління МВС України в Хмельницькій області полковник міліції Крапля О.І. привітав учасників і розповів про високі людські та професійні якості, які були притаманні Колеснікову В.В..

Суддівською колегією, яку очолював Президент обласної федерації волейболу Кисельов В.Д., після проведення мандатної комісії було прийнято рішення проведення змагань за коловою системою, тобто кожна команда проводила по чотири гри. alt

alt В перший та другий день не було рівних команді Управління СБ України в Хмельницькій області, яка здобула перемогу над всіма командами-суперниками, слід відзначити, що дуже впевнено в основному у двох партіях. Друге місце посіла потужна команда Національної академії Державної Прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, треті –міліціонери, четверті – рятівники.

Нагородження переможця та призерів змагань здійснювала Колеснікова Валентина Іванівна, яка побажала спортсменам здоров’я та успіхів і подякувала за проведений турнір пам’яті її чоловіка, Колеснікова Віктора Васильовича.

alt

Фізкультурно-спортивний відділ