Головна  /  Новини  /  Січневий колаж - динамівців

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Січневий колаж - динамівців PDF Друк e-mail

Січневий колаж - динамівців

Січень, як перший місяць року, відзначається великою організаційно-методичною роботою всіх організацій фізкультурно-спортивної спрямованості. Затверджуються єдині календарні плани фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів організацій, положення про проведення змагань в поточному році. Відновлюється після новорічно-різдвяних свят спортивні змагання міжнародного, Всеукраїнського, обласного та місцевого рівнів.

Подільські динамівці, в січні взяли участь в змаганнях Кубку світу, чемпіонатах України.

alt В Кубку світу з дзюдо, що проводився 29-30 січня в столиці Грузії м. Тбілісі, майстер спорту України міжнародного класу Кенджау Ньябулі у ваговій категорії 90 кг програвши у фіналі даного змагання більш досвідченому співвітчизнику з Запоріжжя здобув срібну нагороду.

В Кубку України з легкої атлетики в приміщенні та Кубку України з легкоатлетичних багатоборств, що проводився 27-28 січня в м. Запоріжжі, майстер спорту України міжнародного класу Тидень Дмитро в потрійному стрибку показав результат 16 м 60 см та здобув золоту нагороду.

В чемпіонаті України з фехтування на шпагах серед кадетів, що проходив 29-30 січня в м. Харків, вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо» Міхалець Андрій в особистих змаганнях показав кращий результат збірної команди Хмельницької області посівши 10 місце з 89 учасників з різних куточків України.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає своїх представників з отриманими перемогами та сподівається на майбутні нагороди найвищого ґатунку.

Фізкультурно-спортивний відділ