Головна  /  Новини  /  Обласна "Динаміада - 2011" стартувала

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Обласна "Динаміада - 2011" стартувала PDF Друк e-mail

Двадцять п’ятого лютого 2011 року особисто-командним чемпіонатом Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби самбо стартував обласний комплексний захід «Динаміада – 2011» серед колективів фізичної культури та спорту правоохоронних органів та рятувальних служб. Проведення обласних «Динаміад» в Хмельницькій області має більше ніж 10 літню історію. Традиційно, до змагань обласного комплексного заходу включаються види спорту, що найбільш поширені в рядах правоохоронців та рятувальників і мають прикладний характер. alt

Змагання з боротьби самбо проводились у залі єдиноборств Навчального центру Управління МВС України в Хмельницькій області. До участі у чемпіонаті залучились команди:

Управління МВС України в Хмельницькій області;

Національної академії Державної прикордонної служби;

Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області;

Управління МНС України у Хмельницькій області;

Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області;

Військової частини 3053 ВВ МВС України.

Поєдинки проводились у семи вагових категоріях. Найбільша кількість учасників була у ваговій категорії до 74 кг, де поєдинки проводились за олімпійською (кубковою) системою, у решті вагових категорій змагання проводились по колу. В напружених поєдинках беззаперечними лідерами були подільські міліціонери, які здобули 4 перших місця, їх головні опоненти прикордонники – 3.

За результатами особистих виступів представників команд, за найменшою сумою визначались командні місця, також враховувалось повнота складу команд. Очікувано перше загальнокомандне місце посіла команда Управління МВС України в Хмельницькій області, друге - Національної академії Державної прикордонної служби, третє - військової частини 3053 ВВ МВС України. За підсумками змагань буде сформована збірна команди для участі у Всеукраїнській «Динаміаді-2011».

Всі призери були нагороджені дипломами та медалями, а команди кубками Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

alt

Вітаємо переможців та призерів і сподіваємось, що проведений захід сприятиме якісному виконанню функціональних обов’язків.

Фізкультурно-спортивний відділ