Головна  /  Новини  /  Міліцейські лижні гонки

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Міліцейські лижні гонки PDF Друк e-mail
alt

В останні дні календарної зими, 26 лютого, в Дендропарку м. Хмельницького був проведений відкритий особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з лижних гонок серед колективів фізичної культури і спорту спецпідрозділів та міськрайвідділів Управління МВС України в Хмельницькій області, що входять до ІІ групи. Дані змагання проводились за сприяння обласної організації Професійної спілки атестованих працівників правоохоронних органів. До даних змагань долучилась команда апарату управління Управління МВС України в Хмельницькій області. Міліціонери, понад 80 осіб, змагались у перегонах на 2 км, 3 км та 4 км. Команди виставляла по одному представнику на кожну дистанцію.

На урочистому відкритті змагань голова обласної організації Професійної спілки атестованих працівників правоохоронних органів Шпичко М.О. привітав учасників змагань та зазначив велике значення занять фізичною культурою для зміцнення здоров’я людини загалом, та правоохоронця, зокрема.

У перегонах на 2 км капітан міліціїСокирко Андрій, що виступав за команду апарату управління, показав кращий результат та посів перше місце. На дистанції 3 км не було рівних представнику Камянець-Подільського МВ молодшому сержанту міліції Булатову Сергію. На дистанції 4 км впевнену перемогу здобув представник Старосинявського РВ молодший лейтенант міліції Марчук Максим.

Після напружених лижних баталій учасники змагань мали змогу випити гарячого чаю, завдячуючи допомозі військової частини 3053.

Всі учасники змагань, що посіли призові місця на кожній дистанції були нагороджені грамотами, медалями та динамівськими значками. За результатами особистих виступів були визначені командні місця. Команда апарату управління впевнено посіла перше місце, шепетівські міліціонери – другі, летичівські – треті.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» вітає переможців та всіх учасників змагань і сподівається на більшу активність в майбутніх стартах.

Фізкультурно-спортивний відділ