Головна  /  Новини  /  Подільські динамівці - чемпіони

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Подільські динамівці - чемпіони PDF Друк e-mail
alt

11-13 березня поточного року в м. Луцьку зібрались найсильніші представники молодіжних команд з боротьби самбо з всіх адміністративно-територіальних одиниць держави для участі в VI літніх спортивних молодіжних іграх України, головному старті цього року з неолімпійських видів спорту..

Традиційно, збірна Хмельницької області, до складу якої переважною більшістю входять представники Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, складає високу конкуренцію спортсменам з інших регіонів. Ось і цього разу динамівці, брати Володимир та Віталій Гонгало знову зустрілись у фіналі змагань комплексного спортивного заходу. Цього разу звання чемпіона завоював Володимир ( нагадаємо , що нещодавно на чемпіонаті України до 21 року чемпіоном був Віталій ). С

еред жінок чемпіонкою змагань стала Ірина Кіндзерська , яка отримала блискавичну перемогу у важкій ваговій категорії.

Тренуються спортсмени в Хмельницькій ДЮСШ «Динамо» та в м. Києві під керівництвом тренерів Горохова Г.В. , Кащавцева В.І.

Даний старт був одним з етапів підготовки до Чемпіонату Європи.

Хмельницька обласна організація ФСТ "Динамо" вітає переможців та сподівається на призові місця на континеттальному чемпіонаті.

Фізкультурно-спортивний відділ