Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Бронзові нагороди чемпіонату України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:59

У волинській столиці, м. Луцьк, в період 11 по 14 листопада 2014 року був проведений чемпіонат України з боротьби дзюдо. В складі збірної команди Хмельницької області у ваговій категорії до 100 кг виступав вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо» Романюк Олександр. До участі у змаганнях Олександр готувався під керівництвом тренерів Пилипчук О.М. та Буділовського Д.С.
У безкомпромісних та напружених поєдинках на татамі Олександр зумів вибороти бронзову нагороду.
Вітаємо Олександра та його тренерів з бронзовою нагородою чемпіонату України.
Адміністрація ДЮСШ «Динамо».

 

 
Новини з Білорусіїї PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:29

Представник Хмельницької ДЮСШ "Динамо" Міщук Микола, в складі збірної команди України, прийняв участь у Міжнародному турнірі з панкратіону, що проводився у м. Гомель (Республіка Білорусь). Микола Міщук виступав у розділі ММА вагова категорія 66 кг та не залишив жодного шансу своїм опонентам, у підсумку перше місце престижного Міжнародного турніру в якому прийняли участь представники шести країн.

 

Хмельницька обласна організація ФСТ "Динамо" України вітає спортсмена Миколу Міщука та його тренера Павлюка Дмитра із золотою нагородою міжнародного турніру.

Фізкультурно-спортивний відділ

 
Наш вклад у захист Батьківщини PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:15
Представники нашої організації та Хмельницького обласного осередку Федерації панкратіону України долучились до підготовки військовослужбовців, які будуть виконувати завдання за призначенням в зоні АТО, на державному рівні. В період з 10 до 15 листопада поточного року на базі Навчально-підготовчого розвідувального Центру 24-го окремого штурмового батальйону МО України «Айдар» (Закарпатська область) подільські динамівці Буділовський Дмитро, Лахман Володимир, Подрушняк Вадим проводили з бійцями «Айдару» заняття зі спеціальної фізичної (панкратіон: атакувальні ударні комбінації; прийоми страхування та основні кидки; основні прийоми боротьби лежачи; захисні та атакуючі дії з холодною зброєю) та вогневої підготовки. Також подоляни долучались до проведення занять з тактико-спеціальна підготовка, а саме:
- особливості несення служби патрулювання у щойно звільнених населених пунктах;
- проведення поверхневого огляду та затримання підозрілих осіб;
- облаштування та несення служби на постійних та тимчасових блок-постах;
- затримання автотранспорту та осіб, що підозрюються у терористичній діяльності;
- тактика зачистки багатоповерхових будівель та інших приміщень;
- тактика захисних дій при попаданні під мінометний обстріл на відкритій місцевості та при застосуванні противником гранат в приміщенні;
- евакуація, прикриття та надання першої медичної допомоги пораненому.
Всі заняття проводились у повному бойовому екіпіруванні та в умовах максимально наближених до умов несення служби та виконання завдань за призначенням в зоні АТО.
Залучення до проведення занять з бійцями «Айдару» було не випадкове, адже майстер спорту України міжнародного класу з панкратіону Лахман Володимир, майстер спорту України з дзюдо та самбо Буділовський Дмитро, старший викладач Навчального центру підготовки працівників органів внутрішніх справ УМВС України в Хмельницькій області майор міліції Подрушняк Вадим протягом серпня – жовтня 2014 року проводили заняття, на волонтерських засадах, зі спеціальної фізичної підготовки з гвардійцями військової частини 3053 та міліціонерами роти патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан» за розробленою авторською програмою та була розрахована на 3 місячний термін. Проведені занять підвищили рівень спеціальної фізичної підготовки правоохоронців про що засвідчили результати здачі тестів.
Залучення подільських динамівців до занять на Навчально-підготовчому розвідувальному Центрі 24-го окремого штурмового батальйону МО України «Айдар» сприяло підвищенню їх професійного рівня та дозволить внести необхідні корективи до програми з підготовки хмельницьких правоохоронців.
Фізкультурно-спортивний відділ.

 

 
ХХІ юнацький турнір з боротьби дзюдо PDF Друк e-mail
Середа, 12 листопада 2014, 10:28

З 8 по 9 листопада 2014 року в Чернівцях відбувся ХХІ юнацький турнір з боротьби дзюдо на призи майстра спорту з трьох видів боротьби Данила Тубеншлака.

Вихованці Хмельницької ДЮСШ «Динамо» щороку беруть участь у цьому всеукраїнському турнірі і показують досить високий рівень боротьби так і цей рік не став винятком, на вищу сходинку п’єдесталу піднявся Березюк Роман, Акішев Назар посів ІІ почесне місце, бронзові нагороди вибороли Холод Владислав, Красносельський Максим та Походун Владислав.

Вітаємо чемпіона, призерів змагань та їх тренерів Пилипчук Оксану Михайлівну та Буділовського Дмитра Сергійовича.

 
ФСТ «Динамо» України – 90 років PDF Друк e-mail
Четвер, 30 жовтня 2014, 16:26

До відзначення 90 річчя утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Хмельницькою обласною організацією Товариства було проведено ряд фізкультурно-спортивних заходів, основною метою яких було утвердження здорового способу життя та залучення до систематичних фізичних занять підлітків та дітей.

За сприяння Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, 28 жовтня 2014 року був проведений Відкритий чемпіонат Хмельницького ДЮСШ «Динамо» з дзюдо серед юнаків (2001-2002, 2003-2004 рр.н.), дівчат (2001-2004 рр.н.). До участі у змаганнях долучились дзюдоїсти з с. Маків Дунаєвецького району та м. Деражні.

На урочистому відкритті змагань за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, популяризацію динамівського руху в Україні відзнаками Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України були нагороджені:

капітан міліції Жеменік Олександр Іванович - командир роти патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан» - заохочувальною відзнакою «Почесний динамівець»;

майстер спорту України міжнародного класу Лахман Володимир Богданович – почесною грамотою.

Динамівські спортсмени впевнено перемогли своїх візаві на татамі, за результатами виступу на чемпіонаті була сформована збірна команда для участі у ХІХ відкритому всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків (1998-2000, 2001-2002, 2003-2004 р.н.), дівчат (2001-2004 р.н.) та дорослих на призи видавництва «Світ Дитини», присвячений 100-річчю від дня народження Миколи Лемика, що буде проводитись в м. Львів 1 та 2 листопада поточного року. Сподіваємось, що виховані тренерів-викладачів відділення дзюдо Хмельницької ДЮСШ «Динамо» гідно виступлять на всеукраїнському турнірі.

Естафету проведення змагань до відзначення 90 річниці утворення ФСТ «Динамо» України підхопило відділення фехтування, 30 жовтня 2014 року був проведений обласний турнір з фехтування на шпагах серед юнаків 2000 – 2001 р.н. на призи Голови Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України. На фехтувальні доріжки вийшли динамівці та представники ДЮСШ №2 м. Хмельницький. Перемогу серед юнаків, очікувано, святкував вихованець Шевченко Г.П. Чернятинський Марк, срібний призер Всеукраїнської ліги з фехтування на шпагах.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає всіх з  90 річницею утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Фізкультурно-спортивний відділ

 

 
Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо! PDF Друк e-mail
Четвер, 30 жовтня 2014, 07:50

Шановні динамівці !

Від імені колегії Управління МВС України в Хмельницькій області, президії обласної організації фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” України прийміть щирі вітання із 90 річницею утворення товариства !

Регулярні заняття спортом посідають провідне місце в підвищенні рівня фізичної підготовки і є важливим чинником формування здорового способу життя та фахових навичок, необхідних при виконанні відповідальних службових завдань.

Бажаємо всім спортсменам, тренерам, організаторам фізкультурно-спортивної роботи миру, добра, щастя, здоров’я і нових досягнень в ім’я процвітання України !


Колегія Управління МВС України в Хмельницькій області,

Президія Хмельницької обласної організації ФСТ „Динамо” України.

 

 
Всеукраїнська ліга з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат10-13 років PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 жовтня 2014, 11:34

 

5 жовтня 2014 року Комплексна спортивна база Львівського державного університету фізичної культури приймала Всеукраїнську лігу з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат 10-13 років.

У змаганнях прийняли участь спортсмени у двох вікових категоріях: молодша (2003-2004 р.н.) та старша (2001-2002 р.н.).

У старшій віковій категорії змагались 50 фехтувальників з них представники міста Києва, Ужгорода, Харкова, Львова, Тернополя, Дніпропетровська та міста Хмельницького. Хорошого результату досяг вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо» Чернятинський Марк посівши друге почесне місце.

 

Вітаємо призера змагань та його тренер - викладач Шевченка Георгія Петровича

 
Рекорд України з класичного жиму лежачи серед юніорів PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 вересня 2014, 09:08

 

18-20 вересня 2014 року в місті Коломия Івано-франківської області відбувся чемпіонат України з класичного жиму лежачи у збірну команду Хмельницької області увійшов спортсмен ХОО ФСТ «Динамо» України майстер спорту України Шинкарук Артем.

Артем з самого початку був лідером серед юніорів у ваговій категорії 74 кг, в попередній номінації стояв першим. Після вдалих двох підходів пішов на 165 кг де вдало впорався з вагою і ось чемпіон України та новий рекорд України серед юніорів  165 кг!!!

Збірна команда юніорів Хмельницької області посіла перше місце серед областей.

 

Вітаємо спортсмена та тренерів: Басістого А.О. та Франкова С.В. з вдалим виступом та бажаємо нових перемог та рекордів !!

 
Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо! PDF Друк e-mail
Субота, 13 вересня 2014, 13:49

Шановні динамівці!

Щиро витаємо Вас зі святом –

Днем фізичної культури та спорту!

Бажаємо Вам щастя, здоров’я, благополуччя, добробуту та з легкістю долати всі труднощі спортивних та життєвих перемог.

Нехай фізична культура і спорт будуть надійними помічниками в житті, праці та службі!

За дорученням Президії організації

Заступник голови Геннадій Домбровський

 

 
Зі святом. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 серпня 2014, 14:19

Шановні подільські динамівці!!!

Прийміть найщиріші вітання від мене особисто та всіх працівників Хмельницької ОО ФСТ "Динамо" України з 23-ю річницею Незалежності України.

Від всієї душі бажаємо вам мирного неба, здоров"я, добра, достатку і стабільності, мудрості, патріотизму.

Нехай наша спільна праця на благо рідної Вітчизни завжди буде плідною і натхненною, дарує тільки радість і задоволення.

З повагою

Заступник голови  Геннадій Домбровський

 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 11 з 30