Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Хмельницькі динамівці в десятці кращих дзюдоїстів України. PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 лютого 2015, 08:25

Федерація дзюдо України провела заходи щодо визначення  рейтингу дзюдоїстів України за результатами виступів на офіційних змаганнях  у 2014 році (/www.ukrainejudo.com). До десяток кращих спортсменів дзюдоїстів у різних вікових групах увійшли три представника Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України:

дорослі: Кіндзерська Ірина (вагова категорія 78 кг+) 3 місце Всеукраїнського рейтингу;

молодь: Романюк (вагова категорія 100 кг) 4 місце Всеукраїнського рейтингу – вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо»;

юніори: Савіцький Антон (вагова категорія 105 кг) 4 місце Всеукраїнського рейтингу - вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо».

Вітаємо спортсменів та їх тренерів із заслуженим визнанням.

Фізкультурно-спортивний відділ.

 

 
Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо! PDF Друк e-mail
Середа, 31 грудня 2014, 12:09

Шановні колеги !

Прийміть сердечні вітання з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Зичу Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя, гарного настрою та наснаги.

Нехай новий рік принесе Вам здійснення найзаповітніших бажань, зігріє Вас сімейним теплом і стане роком нових спортивних перемог та творчих досягнень, цікавих зустрічей і плідної праці!

Хай передзвін Різдвяних свят Божим благословенням освятить кожну Вашу оселю!

Хай Бог береже Вас і Ваші  родини!

 

Заступник голови    Геннадій Домбровський

 
Допомога правоохоронцям PDF Друк e-mail
Середа, 24 грудня 2014, 10:34

Хмельницькою обласною організацією ФСТ «Динамо» України з метою виконання статутних завдань вживаються заходи щодо підвищення якості проведення занять (панкратіон) з правоохоронцями Хмельниччини, що задіяні для виконання завдань за призначенням в зоні АТО.

Зважаючи на важливість спортивного екіпірування для якісної спеціальної фізичної підготовки правоохоронців організацією спільно з Хмельницькою обласною організацією ветеранів УМВС України в Хмельницькій області (голова - Корнацький Дмитро Володимирович) забезпечено правоохоронців екіпіруванням високого ґатунку. В результаті 30% правоохоронців, що займаються спеціальною фізичною підготовкою під керівництвом найбільш підготовлених фахівців обласного осередку забезпечені високоякісними кімоно.

В подальшому обласний осередок планує розширення взаємодії з волонтерськими та громадськими організаціями стосовно забезпечення правоохоронців Хмельниччини високоякісним спортивним обладнанням та екіпіруванням.

 

 
Запрошуємо! Запрошуємо! Запрошуємо! PDF Друк e-mail
Середа, 24 грудня 2014, 10:00

 
Свято по-динамівськи PDF Друк e-mail
Середа, 24 грудня 2014, 09:42

Двадцять першого грудня в м. Хмельницький у залі боротьби спорткомплексу НЦ Управління МВС України в Хмельницькій області під патронатом Хмельницького відокремленого осередку Федерації змішаних єдиноборств України та Хмельницької ДЮСШ «Динамо» був проведений відкритий чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України серед дітей 2003-2004, 2001-2002 р.н., кадетів і кадеток 1999-2000 р.н., юніорів та юніорок 1997-1998 р.н. з панкратіону (розділ – греплінг), змішаних єдиноборств (ММА) присвяченого Дню міліції України.

 

Детальніше...
 
Допомога військовослужбовцям PDF Друк e-mail
Середа, 24 грудня 2014, 09:33

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України надало організаційно-методичну допомогу командуванню військової частин 3053 оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України в проведення підсумкових занять з фізичної підготовки.

До програми перевірки біли включені вправи (човниковий біг, біг на 1000 м), що забезпечать військовослужбовців необхідними навиками та вміннями для виконання завдань за призначенням в антитерористичній операції у східному регіоні нашої держави.

Фізкультурно-спортивний відділ

 

 
Хмельницькі динамівці-найсильніші бійці ММА PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 листопада 2014, 15:24

У період з 21 по 23 листопада поточного року у м. Тульчин Вінницької області проходив чемпіонат України із змішаних єдиноборств ММА серед юнаків, юніорів та молоді.

В змаганнях приймав участь 251 спортсмен з 15-ти регіонів нашої держави. Честь Хмельницької області поїхали захищати представники Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Правилами змагань передбачено певні обмеження порівняно із дорослими спортсменами для молоді, а для юніорів та юнаків цих обмежень більше, адже травматизм радше попереджати. Тим не менше бої були досить видовищні в усіх вікових групах. Попередні поєдинки проходили у спортивному залі, а фінали у місцевому будинку культури.

Детальніше...
 
Бронзові нагороди чемпіонату України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:59

У волинській столиці, м. Луцьк, в період 11 по 14 листопада 2014 року був проведений чемпіонат України з боротьби дзюдо. В складі збірної команди Хмельницької області у ваговій категорії до 100 кг виступав вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо» Романюк Олександр. До участі у змаганнях Олександр готувався під керівництвом тренерів Пилипчук О.М. та Буділовського Д.С.
У безкомпромісних та напружених поєдинках на татамі Олександр зумів вибороти бронзову нагороду.
Вітаємо Олександра та його тренерів з бронзовою нагородою чемпіонату України.
Адміністрація ДЮСШ «Динамо».

 

 
Новини з Білорусіїї PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:29

Представник Хмельницької ДЮСШ "Динамо" Міщук Микола, в складі збірної команди України, прийняв участь у Міжнародному турнірі з панкратіону, що проводився у м. Гомель (Республіка Білорусь). Микола Міщук виступав у розділі ММА вагова категорія 66 кг та не залишив жодного шансу своїм опонентам, у підсумку перше місце престижного Міжнародного турніру в якому прийняли участь представники шести країн.

 

Хмельницька обласна організація ФСТ "Динамо" України вітає спортсмена Миколу Міщука та його тренера Павлюка Дмитра із золотою нагородою міжнародного турніру.

Фізкультурно-спортивний відділ

 
Наш вклад у захист Батьківщини PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:15
Представники нашої організації та Хмельницького обласного осередку Федерації панкратіону України долучились до підготовки військовослужбовців, які будуть виконувати завдання за призначенням в зоні АТО, на державному рівні. В період з 10 до 15 листопада поточного року на базі Навчально-підготовчого розвідувального Центру 24-го окремого штурмового батальйону МО України «Айдар» (Закарпатська область) подільські динамівці Буділовський Дмитро, Лахман Володимир, Подрушняк Вадим проводили з бійцями «Айдару» заняття зі спеціальної фізичної (панкратіон: атакувальні ударні комбінації; прийоми страхування та основні кидки; основні прийоми боротьби лежачи; захисні та атакуючі дії з холодною зброєю) та вогневої підготовки. Також подоляни долучались до проведення занять з тактико-спеціальна підготовка, а саме:
- особливості несення служби патрулювання у щойно звільнених населених пунктах;
- проведення поверхневого огляду та затримання підозрілих осіб;
- облаштування та несення служби на постійних та тимчасових блок-постах;
- затримання автотранспорту та осіб, що підозрюються у терористичній діяльності;
- тактика зачистки багатоповерхових будівель та інших приміщень;
- тактика захисних дій при попаданні під мінометний обстріл на відкритій місцевості та при застосуванні противником гранат в приміщенні;
- евакуація, прикриття та надання першої медичної допомоги пораненому.
Всі заняття проводились у повному бойовому екіпіруванні та в умовах максимально наближених до умов несення служби та виконання завдань за призначенням в зоні АТО.
Залучення до проведення занять з бійцями «Айдару» було не випадкове, адже майстер спорту України міжнародного класу з панкратіону Лахман Володимир, майстер спорту України з дзюдо та самбо Буділовський Дмитро, старший викладач Навчального центру підготовки працівників органів внутрішніх справ УМВС України в Хмельницькій області майор міліції Подрушняк Вадим протягом серпня – жовтня 2014 року проводили заняття, на волонтерських засадах, зі спеціальної фізичної підготовки з гвардійцями військової частини 3053 та міліціонерами роти патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан» за розробленою авторською програмою та була розрахована на 3 місячний термін. Проведені занять підвищили рівень спеціальної фізичної підготовки правоохоронців про що засвідчили результати здачі тестів.
Залучення подільських динамівців до занять на Навчально-підготовчому розвідувальному Центрі 24-го окремого штурмового батальйону МО України «Айдар» сприяло підвищенню їх професійного рівня та дозволить внести необхідні корективи до програми з підготовки хмельницьких правоохоронців.
Фізкультурно-спортивний відділ.

 

 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 11 з 30