Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
З Новим роком!!! PDF Друк e-mail
Четвер, 31 грудня 2015, 09:42

 

 

Шановні динамівці!!!

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим

Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам всього самого найкращого.

Нехай наступаючі свята принесуть нам мир, добробут та успіхи,

дадуть сили для досягнення нових цілей, виправдають надії,

а наша наполегливість та цілеспрямованість допоможуть здійснити мрії.

З повагою

Голова

генерал поліції 3 рангу        М.О. Семенишин

 

 

 

 
Засідання Президії організації PDF Друк e-mail
Четвер, 17 грудня 2015, 10:13

У приміщення Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області 11 грудня поточного року  було проведено засідання Президії Хмельницької обласної організації ФСТ "Динамо" України. До порядку денного керівного органу організації були включені питання:

1. Про кращих спортсменів Хмельницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України у 2015 році.

2. Про персональний склад Президії Хмельницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

3. Про реалізацію пріоритетів діяльності Хмельницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України у 2015 році.

4. Про затвердження видів спорту на обласний комплексний спортивний захід «Динаміада 2016» серед збірних команд колективів фізичної культури 1 групи.

5. Про затвердження календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Хмельницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України на 2016 рік.

6.   Різне.

 

Детальніше...
 
Нове керівництво ФСТ "Динамо" України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 11 грудня 2015, 11:44

Четвертого грудня поточного року була проведена Звітно-виборча конференція Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України. Делегатами від нашої організації були заступник голови Домбровський Г.В., начальник кафедри особистої безпеки Національної академії ДПСУ полковник Фігура О.В. та провідний спортсмен організації Буділовський Д.С.

Делегати конференції одноголосно обрали на 5 річний термін Арсена Авакова, Міністра внутрішніх справ України, головою Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України та значно оновили склад Президії.

Сподіваємось на значну активізацію діяльності Товариства.

Фізкультурно-споритвний відділ

 
Золото Кубка України з пауерліфтингу PDF Друк e-mail
Четвер, 03 грудня 2015, 10:19

з 25 по 27 листопада поточного року у м. Коломия пройшов Кубок України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок.

У збірну команду області увійшли динамівські спортсмени: Шинкарук Артем та Франков Сергій, які гідно представили нашу область та Товариство.

Майстер спорту України Шинкарук Артем у ваговій категорії до 74 кг здобув золоту нагороду його результати: присідання 270 кг, жим лежачи 205 кг, тяга 255 кг, сума 730 кг.

Франков Сергій у ваговій категорії до 93 кг поступився спортсмену за власною вагою бронзовою нагородою його результати: присідання 277,5 кг, жим лежачи 187,5 кг, тяга 270 кг, сума триборства 735 кг - 4 місце

Вітаємо спортсменів та тренера Басістого Андрія з вдалим виступом та бажаємо нових високих досягнень та легкої штанги!!!

 

 
Вдалий виступ на Чемпіонаті ФСТ "Динамо" України з боротьби самбо PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 листопада 2015, 13:13

З 25 по 27 листопада 2015 року у м. Львів відбувся Чемпіонат ФСТ "Динамо" України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань "Динаміада -2015" серед збірних команд територіальних організацій Товариства. Участь у даному заході прийняли команди 22 територіальних Товариств загальною чисельністю 108 спортсменів. Команда Хмельницької ОО ФСТ "Динамо" України здобула 4-те загально командне місце.

Особисті місця спортсменів:

Майстер спорту України Брус Олександр у ваговій категорії до 74 кг здобув 2 місце;

Майстер спорту України Жижанов Олексій у ваговій категорії до 74 кг здобув 5 місце;

Майстер спорту України Буділовський Дмитро у ваговій категорії до 82 кг здобув 3 місце;

Майстер спорту України Романюк Олександр у ваговій категорії  до 100 кг здобув 3 місце;

Майстер спорту України Лохман Євгеній у ваговій категорії  понад 100 кг здобув 7 місце;

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом, бажаємо перемог!!!!

 
Золоті здобутки хмельницьких динамівців PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 листопада 2015, 10:19

Ось і завершується 2015 рік. Фінальними акордами у дзюдо був чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років, який проходив у м. Луцьк. Збірну Хмельниччини представляли 17 спортсменів. Серед яких 8 вихованців Хмельницької ДЮСШ «Динамо». У скарбничку нашого краю медаль найвищого ґатунку завоювала Врублевська Анастасія у ваговій категорії 52 кг. Анастасія вже двічі була бронзовим призером чемпіонатів України, і ось нарешті золота медаль як винагорода за напружену роботу протягом року.

У підведенні підсумків роботи  у представників найпопулярнішого виду бойових мистецтв панкратіону, також  відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок у м. Києві. Золоту медаль завоювала вихованка хмельницького Динамо – Наталія Крамар, а срібло також у динамівця Миколи Мартинюка.

Хоч і основні старти вже пройшли, спортсмени продовжують свою боротьбу на татамі у турнірах, де також вдало виступають. Зараз ведеться підготовка до нового спортивного передолімпійського  сезону 2016 року.

Взагалі подільські дзюдоїсти показали непогані здобутки у поточному році. Динамівець Антон Савицький завоював бронзу чемпіонату світу серед юніорів з дзюдо, та  першим  виконав норматив «Майстер спорту України міжнародного класу»- що історичним для чоловічого дзюдо в області. До складу збірної України потрапили Олександр Романюк, Антон Савицький, Анастасія Врублевська.

 

Адміністрація ДЮСШ «Динамо»

 
Бранзова нагорода з Чемпіонату Світу з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 листопада 2015, 08:10

З 25 по 29 листопада поточного року в м. Дублін Ірландія відбувся Чемпіонат Світу з гирьового спорту серед чоловіків, жінок та юніорів. Участь у заході прийняли 37 країн світу загальною чисельністю  560 спортсменів. У склад збірної команди України увійшов динамівець Квіквінія Полміра, який у ваговій категорії до 95 кг здобув бронзову нагороду з результатом 178 очок (101 поштовх та 77 ривок). Збірна команда України посіла 15 місце на І-Росія, ІІ-Казакстан на ІІІ- США.

Вітаємо спортсмена з вдалим виступом та бажаємо перемог!!!

 

 
Вітання PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 жовтня 2015, 21:11

 

Шановні динамівці!!!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 91 річниці

утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»

Товариство «Динамо» уособлює велич сили духу,

мужності та патріотизму наших людей, залучає до

своїх лав прихильників здорового способу життя,

сприяє його популяризації та розвитку, наслідує

славні традиції українського народу.

З нагоди свята зичу Вам козацького здоров`я,

олімпійського довголіття,  сімейного щастя, добробуту, достатку, миру і злагоди,

нових звершень в ім’я процвітання української держави!

 

Голова
генерал-майор міліції
М.О. Семенишин

 
Крос дружби PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 жовтня 2015, 20:15

До відзначення 91 річниці утворення Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" з ініціативи голови обласної організації генерал-майора міліції Семенишина М.О. 30 жовтня був проведений Крос дружби по центральним вулицях м. Хмельницький, в якому взяло участь близько 200 учасників (міліціонерів, прикордонників, рятувальників, національних гвардійців).


Після кросу під керівництвом голови Хмельницької ОО ФСТ "Динамо" України  Семенишина М.О. були проведені фізичні вправи з відновлення нормального функціонування організму учасників Кросу дружби.


 
"Динаміада 2015" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 жовтня 2015, 19:42

До візначення 91 річниці утворення Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" Хмельницькою обланою організацією з 28 по 30 жовтня поточного року проводився Обласний комплесний споритвний захід "Динаміада 2015" серед правоохоронців та рятувальників. В даних змаганнях взяли участь збірні команди колективів фізичної культури Управління МВСУ, Управління СБУ, Національної академії ДПСУ, Головного управління ФСУ, Головного управління ДСУНС, Управління ПтСУ та військової частни 3053 НГУ, загалом 292 учасника.

 

На урочистому відкритті заходу Голова обласної ради І.Я. Гончар підкреслив значення данних змагань, як важливого чинника пропоганди здорового способу життя серед населення області та побажав, щоб переміг сильніший.

Правовохоронці та рятувальники змагаль у вправності володіння мячем (футзал, волейбол), влучній стрільбі (прикладна стрільба вправа АК3), витривалості (крос), силі (гирьовий спорт) та настільний теніс.

Переможці змагань в особистому заліку були відзначені грамотами і медалями відповідних ступеней та цінними подарунками, а команди кубками та  споритвним інвентарем.

В результаті напруженої боротьби перше місце посіли міліціонери, друге - прикордонники, третє - служба безпеки.

За результатами проведених змагань сформовані збірні команди організаці для участі у Всеукраїнській "Динаміаді - 2015":

з гирьового спорту,  4-5 листопада у м. Львів;

з легкої атлетики (крос), 18-19 листопада у м. Харків.

Сподіваємось, що хмельницькі динамівці гідно виступлять на державному рівні.

Фізкульурно-споритвний відділ

.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 34