Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Чемпіонат ФСТ "Динамо" України з поліатлону PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 травня 2017, 13:14

З 24 по 26 травня 2017 року у м,Львів відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд територіальних організацій Товариства.

В збірну команду Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України увійшли: Жвалюк Юлія (Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області), Оліщук Роман (Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області), Головко Рустам (Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області) та Швець Віталій (Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області).

Результати виступів:

Жвалюк Юлія у першій віковій групі з результатом 221 очко посіла 10 місце;

Оліщук Роман у першій віковій групі  з результатом 237 очок посів 11 місце;

Швець Віталій у 2 віковій групі (30-39 років) з результатом 236 очок посів 13 місце;

Головко Рустам у 3 віковій групі (40-49 років) з результатом 183 бали посів 14 місце;

В командному заліку серед областей третьої групи організація посіла 3 місце.

 

Спортсмени та тренери виражають вдячність начальнику Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Клімову Володимиру Іллічу у фінансуванні навчально-тренувального збору по підготовці до зазначених змагань.

 
Срібна та бронзова нагороди з Чемпіонату та Кубку Європи з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 травня 2017, 12:39

З 11 по 15 травня поточного року у місті Даугавпілс (Латвія) відбувся Чемпіонат Європи серед юніорів та Кубок Європи з гирьового спорту серед дорослих.

Представниця Хмельницького «Динамо» Панькевич Оксана у ваговій категорії до 58 кг з результатом 69 підйомів здобула срібну нагороду у Чемпіонаті Європи та бронзову нагороду у Кубку Європи.

 

Вітаємо спортсменку з успішним виступом та бажаємо покращення особистих результатів на Всеукраїнських та Міжнародних стартах.

 
Команда Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області володар Кубку міністра внутрішніх справ з волейболу PDF Друк e-mail
Вівторок, 25 квітня 2017, 09:36

24 квітня поточного року у Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбулося відзначення спортсменів-поліцейських, які здобули Кубок міністра внутрішніх справ з волейболу. Начальник Головного управління НП в Хмельницькій області, голова Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, генерал поліції 3 рангу Микола Семенишин привітав спортсменів з високим досягненням та побажав успіхів у службі та спорті.

Нагадаємо, Кубок, що проводиться для сприяння розвитку фізичної культури, підвищення рівня спортивної майстерності та загартованості працівників правоохоронних органів, стартував на початку квітня. Участь у ньому взяли команди Нацполіції, Держприкордонслужби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Державної міграційної служби та вищих навчальних закладів МВС.

У фіналі Кубку міністра внутрішніх справ з волейболу за перемогу змагалися п’ять найсильніших команд – переможці попередніх етапів: три поліцейські збірні – з обласних управлінь Нацполіції Дніпропетровщини, Закарпаття та Хмельниччини, та дві команди прикордонників – Південного регіонального управління ДПС (м. Одеса) і Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління ДПС.

За підсумками ігор третє місце посіла команда Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби. Срібло виборола збірна Південного регіонального управління ДПС (м. Одеса)

Володарем Кубку міністра заслужено стали волейболісти з Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.

 

Уся динамівська родина вітає спортсменів та тренерів з високим досягненням та бажає нових яскравих перемог!!!

 
Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України переможець огляд-конкурсу за підсумками 2016 року PDF Друк e-mail
Вівторок, 25 квітня 2017, 09:29

Начальник Головного управління НП в Хмельницькій області генерал поліції 3 рангу Микола Семенишин привітав заступника голови Хмельницької обласної організації «Динамо» України Геннадія Домбровського за високі показники у роботі, адже за підсумками огляд-конкурсу серед територіальних організацій ФСТ «Динамо» України за 2016 рік Хмельницька обласна організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України посіла перше місце у третій групі, обійшовши такі організації, як: Тернопільська, Волинська, Сумська, Закарпатська, Кіровоградська та ін.

 
Чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (кросу) PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 квітня 2017, 06:46

12-13 квітня 2017 року у м. Харків відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкої атлетики (кросу) за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд територіальних організацій Товариства.

В збірну команду Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України увійшли: Майстер спорту України міжнародного класу Каяфа Олег (Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького), Майстер спорту України міжнародного класу Волошин Віталій (Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького), Голуб Маргарита (Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького) та Швець Віталій (Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області).

Результати виступів:

Каяфа Олег на дистанції 1 км з результатом 2:40 хв. виборов золоту нагороду;

Голуб Маргарита на дистанції 1 км з результатом 3:40 хв. стала 12;

Волошин Віталій на дистанції 3 км з результатом 9:33 хв. став 9;

Швець Віталій на дистанції 5 км з результатом 17:55 хв. став 15;

В командному заліку серед областей третьої групи організація посіла 2 місце.

 

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом та бажаємо більш вдалих виступів!!!

 
Гирьовий спорт PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 квітня 2017, 07:32

06-09 квітня поточного року у м. Хмельницький у СК «Епіцентр» відбувся Кубок України з гирьового спорту серед дорослих та Чемпіонат України серед юніорів та юніорок

Участь у змаганнях приняло більше 250 спортсменів з 20 областей України.

Хмельницьку область у змаганнях представила збірна команда до складу якої увійшло 10 динамівців.

Бронзову нагороду у Кубку України здобув Михайлінчик Василь у ваговій категорії до 73 кг, у поштовху 32 кг зробив 93 повтори, у ривку – 147, сума двоборства – 166,5 очок.

За крок до п’єдесталу (4 місце) вагової категорії до 95 кг зупинився Квіквініа Полміра, поштовх – 112, ривок – 146, сума двоборства – 185 очок.

Плюта Віталій у ваговій категорії до 68 кг став 8, поштовх – 66, ривок – 90, сума – 111 очок.

Рудніцький В’ячеслав у ваговій категорії до 78 кг став 8, поштовх – 55, ривок – 110, сума – 110 очок.

Панькевич Оксана у ваговій категорії до 58 кг виборола перше місце у Кубку України серед дорослих і у чемпіонаті України серед юніорів та юніорок, результат ривок гирі - 67 підйомів (24 кг).

Ризак Володимир у ваговій категорії до 73 кг здобув бронзову нагороду серед юніорів, виконавши вперше норматив Майстра спорту України, поштовх– 70, ривок – 132, сума – 136 очок.

Каличак Володимир у ваговій категорії до 73 кг став 11 серед юніорів та 16 серед дорослих, поштовх – 19, ривок – 50, сума – 44 очка.

Кіпін Ірина у ваговій категорії до 58 кг стала 7 серед юніорок та 9 серед дорослих, ривок – 37 підйомів.

Дзізінська Лілія у цій же ваговій категорії стала 9 серед юніорок та 12 серед дорослих, ривок –32 підйоми.

 

Вітаємо спортсменів із успішними виступами та бажаємо в майбутньому тільки покращення власних результатів.

 
Золото та срібло Чемпіонату Європи з важкої атлетики у динамівців PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 квітня 2017, 06:48

З 2 по 8 квітня 2017 року в м. Спліт, Хорватія відбувся Чемпіонат Європи з важкої атлетики де гідно нашу Державу представили динамівці Олександр Пєлєшенко та Дмитро Чумак.

Олександр Пєлєшенко у ваговій категорії до 85 кг з сумою двоборства 386 кг виборов золоту медаль - рекорд України та Європи серед юніорів до 23 років. Також Олександр встановив рекорд Європи серед юніорів до 23 років у ривку 175 кг – золота нагорода та срібна нагорода у поштовху - 211 кг (рекорд України).

Дмитро Чумак у ваговій категорії до 94 кг з сумою двоборства 388 кг виборов срібну медаль, поступившись супернику лише за власною вагою. Дмитро також виборов малу золоту медаль у поштовху результат 214 кг та бронзу у ривку 174 кг.


 

Уся динамівська родина щиро вітає спортсменів та тренерів з вдалим виступом та бажає нових перемог!!!!

 
Старт «Динаміади - 2017» PDF Друк e-mail
Четвер, 30 березня 2017, 15:12

29 березня 2017 року в м. Хмельницький на оновленому спортивному комплексі «Поділля» стартував обласний комплексний спортивний захід «Динаміада-2017» серед правоохоронних органів та рятувальних служб з нагоди відзначення 93 річниці утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Першим видом став чемпіонат Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкої атлетики (кросу).

Участь у заході прийняли 6-ть команд: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, військова частина 3053 Національної гвардії України, Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та Райківецька виправна колонія №78.

Програма змагань складалась з бігу на: 1000 м – жінки, 1000 м, 3000 м та 5000 м – чоловіки.

Результати особистих змагань:

1000 м жінки

1 місце Цнобіладзе Лідія (НАДПСУ) результат 3,24 хв;

2 місце Пилипчук Ірина (УСБУ) результат 3,27 хв;

3 місце Жвалюк Юлія (ГУДСНСУ) результат 3,27.5 хв;

1000 м чоловіки

1 місце Волошин Віталій (НАДПСУ) результат 2,37 хв;

2 місце Семенчук Роман (УСБУ) результат 2,45 хв;

3 місце Петрук Андрій (вч 3053) результат 2,47 хв;

3000 м чоловіки

1 місце Бойко Сергій (НАДПСУ) результат 10,18 хв;

2 місце Попроцький Сергій (УСБУ) результат 10,48 хв;

3 місце Романюк Олег (ГУДСНСУ) результат 10,51 хв;

5000 м чоловіки

1 місце Британський Олександр (НАДПСУ) результат 16,04 хв;

2 місце Швець Віталій (ГУНП) результат 17,14 хв;

3 місце Протас Віктор (ГУДСНСУ) результат 17,40 хв;

Командні місця:

1 місце - Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького;

2 місце - Управління служби безпеки України у Хмельницькій області;

3 місце - Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області;

4 місце - Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області;

5 місце - Військова частина 3053 Національної гвардії України;

6 місце - Райківецька виправна колонія №78;

Всі призери в особистих змаганнях нагородженні дипломами та медалями, команди призери нагородженні кубками та дипломами.

 

За результатами цього чемпіонату буде сформована збірна команда Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, яка приставить Організацію на чемпіонаті Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкої атлетики (кросу) за програмою «Динаміада -2017» в м. Харків.

 
Чемпіонат Державної прикордонної служби України з гирьового спорту PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 березня 2017, 07:40

11-12 березня 2017 року у м. Хмельницкий пройшов чемпіонат Державної прикордонної служби України з гирьового спорту. Спортсмени Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України також взяли участь у цих змаганнях.

Результати змагань:

Золото виборов Заслужений майстер спорту  України Михайлінчик Василь у ваговій категорії до 78 кг, сума двоборства – 258 очок.

Срібними призерами стали:

Карпушин Юрій у ваговій категорії до 68 кг, сума двоборства – 151,5 очок.

Половніков В’ячеслав у ваговій категорії до 78 кг, сума двоборства – 196,5 очок.

Бронзу здобув Федорович Тарас у ваговій категорії до 73 кг, сума двоборства – 178 очок.

Ці спортсмени вперше виконали норматив Кандидата в майстри спорту.

Вітаємо переможців та призерів із успішним виступом на змаганнях та бажаємо подальших перемог на Всеукраїнських та Міжнародних стартах.

 

 
Відкритий кубок Тернопільської області з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 березня 2017, 08:42

 

4-5 березня 2017 року  у м. Монастириська (Тернопільська область) пройшов відкритий Кубок Тернопільської області з гирьового спорту (чоловіки – двоборство, естафета, жінки - ривок). До складу збірної команди Хмельницької області увійшло 6 спортсменів.

Результати виступів:

Золоті нагороди вибороли:
Ризак Володимир у ваговій категорії до 73 кг, сума двоборства – 175 очок;
Рудніцький В'ячеслав у ваговій категорії до 78 кг, сума двоборства – 178 очок;
Варнацький Віталій у ваговій категорії понад 95 кг, сума двоборства – 202 очка,
Дзізінська Лілія у ваговій категорії до 63 кг, ривок – 82 підйоми.

Срібними призерами стали:
Городивський Сергій у ваговій категорії до 78 кг, сума двоборство – 56,5 очок;
Грай Сніжана у ваговій категорії понад 63 кг, ривок – 64 підйоми.

Також наша команда у складі 3 спортсменів, а саме: Ризака Володимира, Рудніцького В'ячеслава та Варнацького Віталія виборола 2 місце у командній естафеті, зафіксувавши у сумі 141 підйом двох 24 кг гир за 9 хвилин.

У командному заліку наші спортсмени вибороли перше місце.

 

Вітаємо наших спортсмені із перемогою та бажаємо подальших успіхів на Всеукраїнських та Міжнародних стартах.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 39