Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Динамівці на Кубку України з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Середа, 06 квітня 2016, 06:54

З 1 по 4 квітня поточного року у м. Київ відбувся Кубок України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. Хмельницьку область приставили динамівські спортсмени, а саме майстер спорту України Квіквініа Полміра, кандидати в  майстри спорту України: Ризак Володимир, Варнадцький Віталій, Рудніцький В'ячеслав та Панькевич Оксана.
Результати виступів:

Золоту нагороду отримала Панькевич Оксана у в.к. до 58 кг (ривок гирі 24 кг);

Срібло виборов Квіквініа Полміра у в.к. до 95 кг (двоборство гирі 32 кг);

Ризак Володимир став четвертим у в.к. до 78 кг (довгий цикл гирі 32 кг);

Рудніцький В'ячеслав став девятим у в.к. до 85 кг (двоборство гирі 32 кг);

Варнадцький Віталій став тринадцятим у в.к. до 95 кг (двоборство гирі 32 кг);

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом та бажаємо нових більш вдалих перемог!!!!

 
Знову команда «Динамо-ГУ НП» здобуває чергову перемогу PDF Друк e-mail
Четвер, 31 березня 2016, 14:13

30-31 березня поточного року в ігровому залі Тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відбувся Кубок Голови Хмельницької ОО ФСТ "Динамо" України з футзалу. Цей захід включений в програму обласного спортивного комплексного заходу "Динаміада - 2016" серед правоохоронних органів та рятувальних служб.

Участь у Кубку прийняли шість команд, а саме: Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, управління служби безпеки України у Хмельницькій області, Національної академії Державної служби України ім. Б. Хмельницького, військової частини 3053 Національної гвардії України, Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області та управління пенітенціарної служби України у Хмельницькій області.

Система змагань була змішана, спочатку за жеребкуванням команди були розділенні на дві підгрупи А і Б. Результати ігор у підгрупах:

Група А

НАДПСУ – ГУ ДСНСУ 3:3 нічия;

НАДПСУ – ГУ НП         4:5 на користь ГУ НП;

ГУ ДСНСУ - ГУ НП       1:6 на користь ГУ НП;

Група Б

В.ч 3053 – УДПтСУ        1:5 на користь УДПтСУ;

В.ч 3053 – УСБУ             3:9 на користь УСБУ;

УДПтСУ - УСБУ             3:2 на користь УДПтСУ;

За 5-те місце боролись команди: ГУ ДСНСУ та в.ч. 3053 результат 2:1 на користь ГУ ДСНСУ.

За вихід до фіналу та півфіналу були розіграні ігри «хрест на хрест»

Команди: ГУ НП – УСБУ 2:1 на користь ГУ НП;

НАДПСУ – УДПтСУ 1:3 на користь УДПтСУ;

3-те місце розіграли команди: УСБУ – НАДПСУ 2:5 на користь НАДПСУ

У фіналі боролись команди ГУ НП та УДПтС де перемогу здобула ГУ НП з результатом 7:2.

За підсумками ігор розподілились місця:

1 місце - ГУ НП

2 місце УДПтСУ

3 місце НАДПСУ

4 місце УСБУ

5 місце ГУ ДСНСУ

6 місце в.ч. 3053

Також було визначено кращих гравців у номінаціях «Кращий бомбардир» ним став Колесніков Олексій з команди ГУ НП, який забив під час турніру 8 м’ячів. Та «Кращий голкіпер» - Рудий Владислав з команди УСБУ.

Всі команди учасники Кубку нагородженні цінними подарунками. Переможці та призери нагородженні кубками, медалями та дипломами Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

 

 

ОРГКОМІТЕТ


 


 
Команда «Динамо-ГУ НП» володар фут зального кубку "DYNAMO OPEN CUP" PDF Друк e-mail
Середа, 16 березня 2016, 14:57

Футзальний турнір "DYNAMO OPEN CUP"  на призи торгової марки «Sandalino» відбувся 15-16 березня поточного року у ігровому залі Тренінгового центру Головного управління національної поліції в Хмельницькій області.

На урочистому відкриті були присутні: голова Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України, начальник головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, генерал поліції 3 рангу Семенишин Микола Олександрович, який в свою чергу відкрив турнір та в своєму виступі побажав всім учасникам здоров’я, мирного неба над головою та нових перемог! Також були присутні: Начальник управління Служби безпеки України у Хмельницькій області полковник Будовіцький Анатолій Миколайович, начальник головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області генерал-майор цивільного захисту Братко Едуард Петрович, заступник ректора з наукової роботи національної академії Державної прикордонної служби України Кириленко Володимир Анатолійович, Представник торгової марки «Sandalino» Улич Віктор Володимирович.

Система проведення турніру була визначена на нараді представників команд-кругова.

Результати ігор:

НАДПСУ -  ГУ ДСНС 5:6 на користь ГУ ДСНС
УСБУ -  ГУ НП
0:3 на користь ГУ НП
НАДПСУ - «
Sandalino» 0:4 на користь «Sandalino»

ГУ ДСНС - УСБУ 4:4 нічия
«
Sandalino» -  ГУ НП 2:4 на користь ГУ НП
УСБУ -  «
Sandalino» 6:4 на користь УСБУ
ГУ НП - ГУ ДСНС
7:0 на користь ГУ НП
УСБУ - НАДПСУ
3:1 на користь УСБУ
«
Sandalino» -  ГУ ДСНС 7:0 на користь «Sandalino»
НАДПСУ - ГУ НП 3:6 на користь ГУ НП 3:6

Після проведення всіх ігор турнірна таблиця виглядає так

5 місце посіла команда НАДПСУ

4 місце посіла команда ГУ ДСНС (4 очка)

3 місце – команда «Sandalino» з Івано-Франківська (6 очок)

2 місце - команда УСБУ (7 очок)

1 місце – команда ГУ НП (12 очок)

Всі призери нагороджені кубками, дипломами та медалями Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, а також подарунками від торгової марки «Sandalino».

 

ОРКОМІТЕТ

 
Відкритий чемпіонат Хмельницької області із змішаних єдиноборств ММА не пройшов без динамівських бійців PDF Друк e-mail
Середа, 02 березня 2016, 11:16

28 лютого у місті Кам’янець-Подільський в дитячо-юнацькій спортивній школі №2 пройшов відкритий чемпіонат Хмельницької області із змішаних єдиноборств ММА серед юнаків та чоловіків.

Протягом пяти годин глядачі спостерігали за видовищними, безкомпромісними по-чоловічи жорсткими поєдинками. Адже крім першої сходинки пядесталу боєць автоматично здобував путівку представляти Хмельниччину на чемпіонаті України.

За результатами змагань чемпіонами у своїх віково-вагових категоріях стали динамівці:

Володимир Кудашов, Іван Кашуба, Павло Рубан (спортивний клуб «Бої по правилах» місто Хмельницький)

Андрій Шкарупа, Богдан Гаврилюк, Давід Круглик (Спортивний клуб «Гуни» місто Кам’янець-Подільський)

Вадим Швидюк, Назар Черняк(Спортивний клуб «Панда» місто Хмельницький)

Валерій Іваненко, Вадим Онищук (Хмельницький самбоклуб «Панда»)

 

Наразі спортсмени в складі збірної команди області готуються до чемпіонату України із змішаних єдиноборств ММА.

 
Чемпіонат України з жиму лежачи PDF Друк e-mail
Вівторок, 23 лютого 2016, 07:08

 

Одразу ж після Чемпіонату України з пауерліфтингу відбувся Чемпіонат України з жиму лежачи серед всіх вікових груп. Не обійшли ці змагання й динамівські "Жимовики",

а саме майстри спорту України Шинкарук Артем, Бежевець Ганна та кандидати Нестерук Георгій, Горобчук Дмитро та Волосевич Олег. Результати виступів

Срібні нагороди вибороли: Шинкарук Артем у в.к. до 74 кг серед чоловіків з результатом 212,5 кг та Бежевець Ганна у в.к. до 52 кг серед юніорок з результатом 80 кг;

Бронзову нагороду отримав Нестерук Григорійу в.к. до 74 кг серед юніорів з результатом 147,5 кг;

Горобчук Дмитро посів 6 місце у в.к. до 93 кг з результатом 200 кг, Волосевич Олег посів 8 місце у в.к. до 120 кг з результатом 220 кг.

Вітаємо спортсменів з гідним виступом та бажаємо більш яскравих перемог на помостах Всеукраїнських та Міжнародних спортивних заходах!!!!

 
Динамівські пауерліфтери на Чемпіонаті України з пауерліфтингу PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 лютого 2016, 07:52

Нещодавно у місті Коломия завершився Чемпіонат України з пауерліфтингу серед всіх вікових груп. Чемпіонат був відбірковим на Міжнародні змагання.

Майстер спорту України Бежевець Ганна отримала перемогу у ваговій категорії до 52 кг серед юніорок її результат сума триборства 340 кг (130+70+140), що дає змогу боротися за нагороди Міжнародних стартів.

Вдалий дебют на Всеукраїнських змаганнях виявився для Параскевич Наталії, яка отримала бронзову нагороду у ваговій категорії до 63 кг серед жінок, сума триборства складає 300 кг (122,5+60+117,5).

Також порадували своїм виступом ветерани, які принесли золоті нагороди чемпіонату: Линник Олександр в.к. до 93 кг, вікова група 1 сума триборства 700 кг (265+180+255); Бушматов Віктор в.к. до 93 кг, вікова група 2 сума триборства 565 кг (235+140+190); Щоткіна Валентина в.к. до 72 кг, вікова група 2 сума триборства 200 кг (80+40+80).

Менш вдалий виступ був у Франкова Сергія у в.к до 93 кг серед чоловіків посів 7 місце, сума триборства 725 кг (270+185+270)

Динамівська сім'я вітає тренерів та спортсменів та бажає нових перемог на Міжнародних та Всеукраїнських помостах


 

 
Динамівці на Кубку області з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 лютого 2016, 13:35

Минулого увікенду у спортивному залі Національної академії державної прикордонної служби України відбувся Кубок області гирьового спорту.

Участь у даному заході прийняли динамівські "гирьовики". Результати виступів:

у ваговій категорії до 68 кг, гирі 24 кг - І місце посів Ілюсь Юрій (Управління державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області) поштовх 64, ривок 49,5, сума 103,5 очок

у ваговій категорії до 78 кг, гирі 32 кг - 2 місце посів Ризак Володимир поштовх 100, ривок 84, сума 184 очок

у ваговій категорії до 78 кг, гирі 24 кг - 3 місце посів Федорович Тарас (Національна академія прикордоної служби України) поштовх 49, ривок 57,5, сума 106,5 очок

у ваговій категорії до 85 кг, гирі 24 кг - 2 місце посів Половніков Вадим (Національна академія прикордоної служби України) поштовх 35, ривок 55, сума 90 очок

у ваговій категорії понад 95 кг, гирі 32 кг - 1 місце посів Варнадцький Віталій (Головне управління національної поліції у Хмельницькій області) поштовх 60, ривок 111, сума 171 очок

у ваговій категорії понад 95 кг, гирі 24 кг - 3 місце посів Масловський Олександр (Управління державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області) поштовх 78, ривок 64,5, сума 142,5 очок

 

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом!!!!

 
Нагороди динамівських дзюдоїстів PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 лютого 2016, 08:19

 

У Могильові завершилася відкрита першість Республіки Білорусь із дзюдо. Хмельничанин Олександр Романюк, який виступав у ваговій категорії до 100 кілограмів, став срібним призером змагань. На шляху до фіналу наш борець здолав трьох білорусів і лише у фіналі зазнав фіаско, посупившись Нікіті Свириду з Мінська.

Відзначимо, що на змаганнях у Білорусі, Олександр Романюк був єдиним представником нашої області в складі збірної України.

А вже цього вік-енду в Парижі відбудуться черговий міжнародний турнір серії «Grand Slam». До Парижу в складі збірної України вирушає дунаєвчанка Ірина Кіндзерська, яка змагатимуть у ваговій категорії понад 78 кілограмів.

 

Адміністрація ДЮСШ "Динамо"

 

 

 
Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо! PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 лютого 2016, 07:54

Спортсмен-інструктор організації заслужений майстер спорту України Комащук Аліна в складі Української жіночої збірної команда з фехтування на шаблях на етапі Кубка світу в Афінах (Греція) у командному заліку завоювала золоту нагороду.

Тернистим був шлях до золотих нагород, українська збірна перемогла команди Німеччини (45:29), Польщі (45:39) та Франції (45:44), а в фіналі команду Росії (45:44).

Вітаємо Аліну з перемогою та сподіваємось на Олімпійські ліцензії.

Фізкультурно-спортивний відділ

 
«Медалевий снігопад» PDF Друк e-mail
Четвер, 21 січня 2016, 09:59

Відразу після Новорічних свят «Динамівські» пауерліфтери вирушили на чемпіонати області: з пауерліфтингу, класичного пауерліфтингу (без використання спеціальної екіпіровки), жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп.

Захід відбувся у м. Волочиську, спорткомплексі агрегатного заводу. Участь у змаганнях прийняли команди: м. Хмельницький, Волочиського, Новоушицького, Камянець-Подільського та Городоцького районів загальною чисельністю понад 160 спортсменів.

В збірну команду м. Хмельницького увійшли 33 спортсмена Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, які гідно виступили та ввійшли у збірну команду області, яка незабаром вийде на поміст Всеукраїнських змагань.

 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 35