Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Запрошуємо! Запрошуємо! Запрошуємо! PDF Друк e-mail
Середа, 24 грудня 2014, 10:00

 
Свято по-динамівськи PDF Друк e-mail
Середа, 24 грудня 2014, 09:42

Двадцять першого грудня в м. Хмельницький у залі боротьби спорткомплексу НЦ Управління МВС України в Хмельницькій області під патронатом Хмельницького відокремленого осередку Федерації змішаних єдиноборств України та Хмельницької ДЮСШ «Динамо» був проведений відкритий чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України серед дітей 2003-2004, 2001-2002 р.н., кадетів і кадеток 1999-2000 р.н., юніорів та юніорок 1997-1998 р.н. з панкратіону (розділ – греплінг), змішаних єдиноборств (ММА) присвяченого Дню міліції України.

 

Детальніше...
 
Допомога військовослужбовцям PDF Друк e-mail
Середа, 24 грудня 2014, 09:33

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України надало організаційно-методичну допомогу командуванню військової частин 3053 оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України в проведення підсумкових занять з фізичної підготовки.

До програми перевірки біли включені вправи (човниковий біг, біг на 1000 м), що забезпечать військовослужбовців необхідними навиками та вміннями для виконання завдань за призначенням в антитерористичній операції у східному регіоні нашої держави.

Фізкультурно-спортивний відділ

 

 
Хмельницькі динамівці-найсильніші бійці ММА PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 листопада 2014, 15:24

У період з 21 по 23 листопада поточного року у м. Тульчин Вінницької області проходив чемпіонат України із змішаних єдиноборств ММА серед юнаків, юніорів та молоді.

В змаганнях приймав участь 251 спортсмен з 15-ти регіонів нашої держави. Честь Хмельницької області поїхали захищати представники Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Правилами змагань передбачено певні обмеження порівняно із дорослими спортсменами для молоді, а для юніорів та юнаків цих обмежень більше, адже травматизм радше попереджати. Тим не менше бої були досить видовищні в усіх вікових групах. Попередні поєдинки проходили у спортивному залі, а фінали у місцевому будинку культури.

Детальніше...
 
Бронзові нагороди чемпіонату України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:59

У волинській столиці, м. Луцьк, в період 11 по 14 листопада 2014 року був проведений чемпіонат України з боротьби дзюдо. В складі збірної команди Хмельницької області у ваговій категорії до 100 кг виступав вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо» Романюк Олександр. До участі у змаганнях Олександр готувався під керівництвом тренерів Пилипчук О.М. та Буділовського Д.С.
У безкомпромісних та напружених поєдинках на татамі Олександр зумів вибороти бронзову нагороду.
Вітаємо Олександра та його тренерів з бронзовою нагородою чемпіонату України.
Адміністрація ДЮСШ «Динамо».

 

 
Новини з Білорусіїї PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:29

Представник Хмельницької ДЮСШ "Динамо" Міщук Микола, в складі збірної команди України, прийняв участь у Міжнародному турнірі з панкратіону, що проводився у м. Гомель (Республіка Білорусь). Микола Міщук виступав у розділі ММА вагова категорія 66 кг та не залишив жодного шансу своїм опонентам, у підсумку перше місце престижного Міжнародного турніру в якому прийняли участь представники шести країн.

 

Хмельницька обласна організація ФСТ "Динамо" України вітає спортсмена Миколу Міщука та його тренера Павлюка Дмитра із золотою нагородою міжнародного турніру.

Фізкультурно-спортивний відділ

 
Наш вклад у захист Батьківщини PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:15
Представники нашої організації та Хмельницького обласного осередку Федерації панкратіону України долучились до підготовки військовослужбовців, які будуть виконувати завдання за призначенням в зоні АТО, на державному рівні. В період з 10 до 15 листопада поточного року на базі Навчально-підготовчого розвідувального Центру 24-го окремого штурмового батальйону МО України «Айдар» (Закарпатська область) подільські динамівці Буділовський Дмитро, Лахман Володимир, Подрушняк Вадим проводили з бійцями «Айдару» заняття зі спеціальної фізичної (панкратіон: атакувальні ударні комбінації; прийоми страхування та основні кидки; основні прийоми боротьби лежачи; захисні та атакуючі дії з холодною зброєю) та вогневої підготовки. Також подоляни долучались до проведення занять з тактико-спеціальна підготовка, а саме:
- особливості несення служби патрулювання у щойно звільнених населених пунктах;
- проведення поверхневого огляду та затримання підозрілих осіб;
- облаштування та несення служби на постійних та тимчасових блок-постах;
- затримання автотранспорту та осіб, що підозрюються у терористичній діяльності;
- тактика зачистки багатоповерхових будівель та інших приміщень;
- тактика захисних дій при попаданні під мінометний обстріл на відкритій місцевості та при застосуванні противником гранат в приміщенні;
- евакуація, прикриття та надання першої медичної допомоги пораненому.
Всі заняття проводились у повному бойовому екіпіруванні та в умовах максимально наближених до умов несення служби та виконання завдань за призначенням в зоні АТО.
Залучення до проведення занять з бійцями «Айдару» було не випадкове, адже майстер спорту України міжнародного класу з панкратіону Лахман Володимир, майстер спорту України з дзюдо та самбо Буділовський Дмитро, старший викладач Навчального центру підготовки працівників органів внутрішніх справ УМВС України в Хмельницькій області майор міліції Подрушняк Вадим протягом серпня – жовтня 2014 року проводили заняття, на волонтерських засадах, зі спеціальної фізичної підготовки з гвардійцями військової частини 3053 та міліціонерами роти патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан» за розробленою авторською програмою та була розрахована на 3 місячний термін. Проведені занять підвищили рівень спеціальної фізичної підготовки правоохоронців про що засвідчили результати здачі тестів.
Залучення подільських динамівців до занять на Навчально-підготовчому розвідувальному Центрі 24-го окремого штурмового батальйону МО України «Айдар» сприяло підвищенню їх професійного рівня та дозволить внести необхідні корективи до програми з підготовки хмельницьких правоохоронців.
Фізкультурно-спортивний відділ.

 

 
ХХІ юнацький турнір з боротьби дзюдо PDF Друк e-mail
Середа, 12 листопада 2014, 10:28

З 8 по 9 листопада 2014 року в Чернівцях відбувся ХХІ юнацький турнір з боротьби дзюдо на призи майстра спорту з трьох видів боротьби Данила Тубеншлака.

Вихованці Хмельницької ДЮСШ «Динамо» щороку беруть участь у цьому всеукраїнському турнірі і показують досить високий рівень боротьби так і цей рік не став винятком, на вищу сходинку п’єдесталу піднявся Березюк Роман, Акішев Назар посів ІІ почесне місце, бронзові нагороди вибороли Холод Владислав, Красносельський Максим та Походун Владислав.

Вітаємо чемпіона, призерів змагань та їх тренерів Пилипчук Оксану Михайлівну та Буділовського Дмитра Сергійовича.

 
ФСТ «Динамо» України – 90 років PDF Друк e-mail
Четвер, 30 жовтня 2014, 16:26

До відзначення 90 річчя утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Хмельницькою обласною організацією Товариства було проведено ряд фізкультурно-спортивних заходів, основною метою яких було утвердження здорового способу життя та залучення до систематичних фізичних занять підлітків та дітей.

За сприяння Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, 28 жовтня 2014 року був проведений Відкритий чемпіонат Хмельницького ДЮСШ «Динамо» з дзюдо серед юнаків (2001-2002, 2003-2004 рр.н.), дівчат (2001-2004 рр.н.). До участі у змаганнях долучились дзюдоїсти з с. Маків Дунаєвецького району та м. Деражні.

На урочистому відкритті змагань за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, популяризацію динамівського руху в Україні відзнаками Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України були нагороджені:

капітан міліції Жеменік Олександр Іванович - командир роти патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан» - заохочувальною відзнакою «Почесний динамівець»;

майстер спорту України міжнародного класу Лахман Володимир Богданович – почесною грамотою.

Динамівські спортсмени впевнено перемогли своїх візаві на татамі, за результатами виступу на чемпіонаті була сформована збірна команда для участі у ХІХ відкритому всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків (1998-2000, 2001-2002, 2003-2004 р.н.), дівчат (2001-2004 р.н.) та дорослих на призи видавництва «Світ Дитини», присвячений 100-річчю від дня народження Миколи Лемика, що буде проводитись в м. Львів 1 та 2 листопада поточного року. Сподіваємось, що виховані тренерів-викладачів відділення дзюдо Хмельницької ДЮСШ «Динамо» гідно виступлять на всеукраїнському турнірі.

Естафету проведення змагань до відзначення 90 річниці утворення ФСТ «Динамо» України підхопило відділення фехтування, 30 жовтня 2014 року був проведений обласний турнір з фехтування на шпагах серед юнаків 2000 – 2001 р.н. на призи Голови Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України. На фехтувальні доріжки вийшли динамівці та представники ДЮСШ №2 м. Хмельницький. Перемогу серед юнаків, очікувано, святкував вихованець Шевченко Г.П. Чернятинський Марк, срібний призер Всеукраїнської ліги з фехтування на шпагах.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає всіх з  90 річницею утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Фізкультурно-спортивний відділ

 

 
Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо! PDF Друк e-mail
Четвер, 30 жовтня 2014, 07:50

Шановні динамівці !

Від імені колегії Управління МВС України в Хмельницькій області, президії обласної організації фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” України прийміть щирі вітання із 90 річницею утворення товариства !

Регулярні заняття спортом посідають провідне місце в підвищенні рівня фізичної підготовки і є важливим чинником формування здорового способу життя та фахових навичок, необхідних при виконанні відповідальних службових завдань.

Бажаємо всім спортсменам, тренерам, організаторам фізкультурно-спортивної роботи миру, добра, щастя, здоров’я і нових досягнень в ім’я процвітання України !


Колегія Управління МВС України в Хмельницькій області,

Президія Хмельницької обласної організації ФСТ „Динамо” України.

 

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 29