Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Закінчення «Динаміади-2016» PDF Друк e-mail
Середа, 23 листопада 2016, 14:37

22-23 листопада 2016 року в ігровому залі тренінгові центру Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області відбувся останній спортивний захід в цьому році. Ним став Кубок Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з волейболу пам’яті генерал-лейтенанта міліції Віктора Колєснікова за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2016» серед колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб з нагоди відзначення 92 річниці утворення Товариства.

Участь у заході прийняли команди: Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області. Змагання проводились за коловою системою.

Результати особистих зустрічей:

1 гра НАДПСУ - ГУ НП 0:2;

2 гра УСБУ – ГУ ДСНС 2:0;

3 гра ГУ НП – УСБУ 1:2;

4 гра НАДПСУ - ГУ ДСНС 2:0;

5 гра УСБУ – НАДПСУ 2:0;

6 гра ГУ ДСНС - ГУ НП 0:2;

Командні місця розподілились:

1 місце - Управління служби безпеки України у Хмельницькій області (3 перемоги);

2 місце - Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області (2 перемоги);

3 місце - Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького (1 перемога)

4 місце - Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області (0 перемог).

Призери змагань нагородженні дипломами, грамотами та кубками Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

 

ОРГКОМІТЕТ

 
ХХ Позачергова конференція Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України PDF Друк e-mail
Четвер, 10 листопада 2016, 13:00

9 листопада 2016 року в залі для селекторних нарад Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області відбулася ХХ Позачергова конференція Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. На яку були запрошені члени Президії Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України та в селекторному режимі начальники районних та міських відділів поліції. На конференції було прийнято:

· установчі документи в новій редакції – Положення про громадську організацію Хмельницьку обласну організацію фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України;

· обрано Президію Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України;

 

· обрано делегата від Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України на конференцію Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.


 
Срібна нагорода Чемпіонату світу з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Середа, 09 листопада 2016, 13:29

З 26 по 30 жовтня у місті Актобе (Казахстан) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та юніорок.

Хмельницьку обласну організацію Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України на чемпіонаті представив службовець військової частини 3053 Національної гвардії України, майстер спорту України Кіквініа Палміра. Який у двоборстві у ваговій категорії до 95 кг серед чоловіків здобув срібну нагороду.

 

Уся динамівська родина вітає спортсмена та тренера з вдалим виступом та бажає нових перемог!!!!

 
ВІТАННЯ!!! PDF Друк e-mail
Понеділок, 31 жовтня 2016, 08:57

Шановні динамівці!!

Від усієї душі вітаю Вас з 92-ою річницею утворення Фізкультурно-спортивного товариства  «Динамо» України!

З нагоди свята бажаю всім динамівцям міцного здоров'я, олімпійського довголіття, щастя, удачі, родинного затишку, благополуччя,

бойового настрою, невичерпної енергії, творчої наснаги та нових звершень в ім’я процвітання української держави!

Голова

Генерал поліції 3 рангу                                                       М.О. Семенишин

 
Обласний комплексний спортивний захід «Динаміада-2016» серед правоохоронних органів та рятувальних служб PDF Друк e-mail
Четвер, 27 жовтня 2016, 14:55

26-27 жовтня 2016 року Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України провела Чемпіонати організації з прикладної стрільби, настільного тенісу та футзалу за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2016» серед правоохоронних органів та рятувальних служб з нагоди відзначення 92-річниці утворення Товариства.

Спортивний захід розпочався з урочистого відкриття «Динаміади» на якому були присутні керівники відомств: начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області генерал поліції 3 рангу Семенишин Микола Олександрович, начальник управління служби безпеки України у Хмельницькій області Харченко Сергій Олександрович, начальник головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області генерал-майор цивільного захисту Братко Едуард Петрович, командир військової частини 3053 Національної Гвардії України підполковник Мельник Олексій Валерійович, заступник ректора по роботі з персоналом національної академії Державної прикордонної служби України полковник Волобуєва Олена Федорівна, начальник патрульної поліції м. Хмельницький Костенко Олег Олександрович, голова ветеранської організації Корнадцький Дмитро Володимирович та і.н.


Підняти Державний прапор України надали капітанам команд з футзалу. Стяг підняли під Гімн України у виконання оркестру ГУ НП в Хмельницькій області.

Під час виступу Голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Миколи Олександровича були вшановані хвилиною мовчання правоохоронці, що загинули при виконанні службових обов’язків, Героїв Небесної сотні, та всіх хто віддав своє життя за незалежність нашої країни в АТО. Право покладання квітів до пам’ятнику надали кращим співробітникам ГУ НП в Хмельницькій області.

Голова ветеранської організації Корнадцький Дмитро Володимирович під час свого виступу оголосив про ще одну знакову подію. Це відкриття меморіальної дошки пам’яті Заслуженого юриста України, генерал-лейтенанта міліції, начальника УМВС України в Хмельницькій області (1987-1994 р.), голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України (1987-1994 р.) Колєснікова Віктора Васильовича. Завдяки його зусиллям був збудований спортивний комплекс ГУ НП В Хмельницькій області. Відкриття дошки надали Оргкомітету.


Участь у «Динаміаді-2016» прийняли п’ять відомств: ГУ НП в Хмельницькій області, Управління СБУ у Хмельницькій області, ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б, Хмельницького та військова частина 3053 Національної Гвардії України. Загальною численністю понад 120 учасників змагань.

Результати Чемпіонатів:

Настільний теніс

1 місце - команда ГУ НП в Хмельницькій області;

2 місце – команда ГУ ДСНС України у Хмельницькій області;

3 місце – команда Управління СБУ у Хмельницькій області;

4 місце – команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б, Хмельницького;

5 місце – команда військова частина 3053 Національної Гвардії України

Призери в особистому заліку:

1 місце – Гречанюк Володимир УСБУ;

2 місце – Писарук Вадим ГУ НП;

3 місце – Волошин Іван ГУ ДСНСУ;

Футзал

1 місце - команда ГУ НП в Хмельницькій області;

2 місце – команда Управління СБУ у Хмельницькій області;

3 місце – команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б, Хмельницького;

4 місце – команда ГУ ДСНС України у Хмельницькій області;

5 місце – команда військової частини 3053 Національної Гвардії України;

Прикладна стрільба (ПМ-3)

1 місце - команда ГУ НП в Хмельницькій області (764 очка);

2 місце – команда Управління СБУ у Хмельницькій області (720 очок);

3 місце – команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б, Хмельницького (664 очка);

4 місце – команда військової частини 3053 Національної Гвардії України (344 очка);

Призери в особистому заліку:

1 місце – Яресько Павло (278 очок) ГУ НП;

2 місце – Поліщук Сергій (255 очок) УСБУ;

3 місце – Лишень Андрій (249 очок) ГУ НП;

Всі призери Чемпіонатів нагородженні дипломами, медалями та цінними подарунками, команди дипломами та кубками Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

 

ОРГКОМІТЕТ

 
Презентація проекту "Спорт, поліція і діти" PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 вересня 2016, 08:52

30 серпня, Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо», Головне управління національної поліції в Хмельницькій області та Управління патрульної поліції м. Хмельницького підписали Меморандум про співпрацю у сфері організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів для дітей.


Метою цього Меморандуму є консолідація зусиль Сторін, спрямованих на реалізацію державної політики в сфері захисту прав дітей шляхом популяризації здорового способу життя.

Під час урочистостей до свята «День знань» у НВК №10, що в обласному центрі, Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України разом поліцейськими презентувала пілотний проект спрямований на пропаганду здорового способу життя.

На урочистому заході були присутні: начальник Головного управління національної поліції України в Хмельницькій області Семенишин Микола Олександрович, заступник голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Домбровський Геннадій Владиславович, начальник Управління патрульної поліції в м. Хмельницький Костенко Олег Олександрович, директор НВК №10 Грищук Віктор Дмитрович, вчителі, учні та батьки загально численністю понад 1500 чоловік.

Програма заходу складалась з показових виступів «Юних динамівців», а саме спортсменів з відділення техквондо та дзюдо ДЮСШ «Динамо».


Під час виступу начальник поліції Хмельницької області Микола Семенишин зазначив «У НВК №10 значну увагу приділяють фізичній культурі та спорту і це наші сусіди, тому й презентуємо сьогодні проект саме тут. Загалом на базі тренінгового центру поліції займається більше 500 вихованців різними видами спорту. Вихованням юних спортсменів опікуються досвідчений тренерсько-викладацький колектив.

Особливу увагу приділятимуть дітям учасників АТО, дітям з малозабезпечених або неповних родин, дітям з категорії ризику.

По закінченню свята начальник поліції Хмельницької області Микола Семенишин відзначив дипломами та цінними подарунками за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту та пропаганди здорового способу життя з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту кращих спортсменів НВК №10, директора та вчителя фізичної культури навчального закладу.


 

 
Динамівські універсальні бійці кращі у Європі PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 вересня 2016, 12:41

24-28 серпня 2016 року в місті Чорноморськ, Одеська обл. відбувся Чемпіонат Європи з універсального бою серед дорослих та юніорів.

Результати виступів:

Дорослі

розділ класика:

ІІ місце Андрій Чудик, понад 95 кг (Динамо, НАДПСУ)

ІІІ місце Алан Джиоєв, до 65 кг (ЗСУ, 8 полк)

ІІІ місце Степан Кордяк, до 65 кг (Динамо, НАДПСУ)

ІІІ місце Володимир Данилюк-Учамбрін, до 85 кг (Динамо, в/ч 3043)

ІІІ місце Павло Бречко, до 95 кг (Динамо, в/ч 3043)

Юніори

розділ класика:

І місце Андрій Кузьма, до 95 кг (Динамо, НАДПСУ)

ІІ місце Євген Прохніцький,  до 80 кг (Динамо, НАДПСУ)

розділ лайт:

І місце Андрій Кузьма, до 95 кг (Динамо, НАДПСУ)

ІІІ місце Євген Прохніцький,  до 80 кг (Динамо, НАДПСУ)

В командному заліку національна збірна команда України виявилась найсильнішою серед дорослих та юніорів !

Вітаємо усіх спортсменів та ст. тренера національної збірної команди України Подрушняка Вадима з яскравим виступом та бажаємо нових перемог!!!

 
Дмитро Янчук -бронзовй призер Олімпіади PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 серпня 2016, 06:33

Динамівець Дмитро Янчук з Тарасом Міщуком  у веслуванні на каное-двійках на дистанції 1000 метрів серед чоловіків  здобувають «бронзу» Олімпійських ігор в Ріо-Де-Жанейро.

У фіналі наші хлопці з результатом 3:45.949 посідають 3 місце.

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом та бажаємо нових перемог!!!!!!!!

 

 
Комащук Аліна – срібна призерка Олімпійських ігор!! PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 серпня 2016, 07:11

Динамівка Комащук Аліна спортсмен-інструктор Хмельницької обласної організації ФСТ "Динамо" України у складі збірної команди України з фехтування на шаблях завоювала срібну медаль на Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

У вирішальному поєдинку наша команда у складі Ольги Харлан, Олени Кравацької, Олени Вороніної та Аліни Комащук поступилася росіянкам із рахунком - 30:45.

Варто зазначити, що судді ухвалили низку сумнівних рішень на користь переможців. Зокрема, наша команда кілька разів вимагала від арбітрів перегляду відеоповтору, але тільки в одному випадку українкам зарахували очко.

На шляху до фіналу українські дівчата переграли збірну Південної Кореї (45:40) та Італії (45:42).

 

Вітаємо спортсменку з вдалим виступом та бажаємо нових яскравих перемог!!!!!

 
Обласний спортивний комплексний захід з нагоди Міжнародного олімпійського дня PDF Друк e-mail
Четвер, 23 червня 2016, 15:16

Сьогодні 23 червня 2016 року у м. Хмельницький відбувся обласний спортивний комплексний захід з нагоди Міжнародного олімпійського дня. Захід організувала Хмельницька обласна організації ФСТ «Динамо» України при підтримці Хмельницького обласного відділення НОК України, управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації та управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

Розпочалося свято з масового забігу за участі працівників: Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуації у Хмельницькій області, військовослужбовців ВЧ 3053 Національної гвардії України та всіх охочих хмельничан.

Учасники отримали відповідні номерки з написами «Олімпійський день» та наклейку - емблему «Динамо». Зареєструвалося понад 500 учасників, наймолодшому з яких — 8 років, а найстаршому — 78 років.


«Це пропагандистський пробіг, щоб привернути увагу мешканців нашого міста до здорового способу життя, пропагувати спорт і фізичну культуру», - пояснив заступник голови ФСТ «Динамо» Геннадій Домбровський.

Стартували учасники від Тренінгового центру ГУ НП в Хмельницькій області, що на Зарічанській, далі вулицями Бандери, Прибузька, Свободи, Проскурівська і фінішували на стадіоні «Поділля». Дистанція склала 3,5 км.

Підняти Державний прапор України надали Олімпійському чемпіону ХХІ ігор, Заслуженому майстру спорту з веслування на байдарках і каное, Почесному динамівцю Сергію Нагорному. Прапор Національного олімпійського комітету надали підняти учаснику Олімпійських ігор, Заслуженому майстру спорту  Олексію Слівінському. Прапор Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України підняв капітан поліції Олексій Колесников. Стяги піднімали під Гімн України у виконанні оркестру ГУ НП в Хмельницькій області.

Після цього ведучий офіційно оголосив про відкриття обласного спортивного комплексного заходу з нагоди Міжнародного олімпійського дня.

До привітального слава були запрошенні Голова Хмельницького обласного відділення НОК України Юрій Краснюк та Заступник голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Геннадій Домбровський.

Далі відбулися змагання з перегонів на велосипедах серед вихованців дошкільних навчальних закладів. Участь прийняло понад 30 хлопчиків та дівчаток, всі учасники нагороджені сертифікатами, значками, солодкою водою та призами, переможці нагороджені медалями.


Продовжився захід показовими виступами з видів спорту, а саме: художня гімнастика, карате традиційне, техквондо ВТФ, фехтування і Тай-Бо. Загальна чисельність спортсменів склала понад 80 спортсменів.


Закінчився захід товариським футбольним матчем між командою «Поділля» та збірною командою «Динамо». Рахунок гри 2:1 на користь команди «Поділля», яка отримала кубок, всі учасники медалі та сертифікати.

 

 

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 37