Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Січневий колаж - динамівців PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 лютого 2011, 09:03

Січневий колаж - динамівців

Січень, як перший місяць року, відзначається великою організаційно-методичною роботою всіх організацій фізкультурно-спортивної спрямованості. Затверджуються єдині календарні плани фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів організацій, положення про проведення змагань в поточному році. Відновлюється після новорічно-різдвяних свят спортивні змагання міжнародного, Всеукраїнського, обласного та місцевого рівнів.

Подільські динамівці, в січні взяли участь в змаганнях Кубку світу, чемпіонатах України.

Детальніше...
 
З ювілеєм PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 січня 2011, 15:43
/

11 січня 2011 року Заступнику голови Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Геннадію Домбровському 45 років.

Велика динамівська сім’я від щирого серця вітає Геннадія Владиславовича з ювілеєм.

Бажаємо Вам здоров’я на многіє літа, родинного щастя та успіхів у виконанні всіх задуманих Вами справах, а їх у Вас багато.

З повагою,

динамівці-хмельниччини

 
Вітання динамівцям PDF Друк e-mail
П'ятниця, 31 грудня 2010, 18:10
alt

Шановні динамівці !

Прийміть найщиріші вітання

З НОВИМ 2011 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Нехай усе, що радувало Вас у році, який минає, знайде своє продовження у наступаючому!

Зичу Вам злагоди, оптимізму, миру та благополуччя.

Щастя і здоров'я Вам, веселих Різдвяних свят, солодкої куті, щедрих посівальників на добро у Ваших оселях!

З повагою

Голова Хмельницької обласної

організації ФСТ "Динамо" України

полковник міліції С.О. Шутяк

alt

 
Підсумки 2010 року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 31 грудня 2010, 17:53

Підведення підсумків року, що минає проведено 29 грудня 2010 року засіданням Президії ради Хмельницької обласної оргаінзації ФСТ "Динамо"України.

alt

Голова ХОО ФСТ «Динамо», начальник обласного управління міліції Сергій Шутяк розпочав засідання з ознайомлення з результатами позачергової виборчої Всеукраїнської конференції фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, на якій, був вибраний новий голова товариства Народний депутат України Корж Віктор Петрович та затверджено нову редакцію Статуту товариства і Концепцію розвитку товариства. Зміни на всеукраїнському рівні спонукали і до відповідних кроків на рівні області, було прийнято рішення про створення відповідної редакційної комісії, яка протягом кількох місяців прийматиме і розглядатиме усі пропозиції.

Детальніше...
 
Обласна "Динаміада-2010" завершена PDF Друк e-mail
Четвер, 23 грудня 2010, 20:53

Останнім етапом обласної «Динаміади-2010» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб згідно з положенням про даний комплексний спортивний захід були змагання з гирьового спорту.

Особисто-командний чемпіонат з гирьового спорту був проведений 23 грудня поточного року у Навчальному центрі управління МВС України в Хмельницькій області.

Детальніше...
 
Кубок пам'яті Колеснікова В.В. PDF Друк e-mail
Неділя, 19 грудня 2010, 17:23

alt Напередодні Дня міліції України Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, щорічно, проводить Кубок організації з волейболу пам’яті генерал-лейтенанта міліції Колеснікова Віктора Васильовича серед колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області. Віктор Васильович очолював Управління МВС в Хмельницькій області з 1982 по 1994 р.р. Завдячуючи його прихильності до занять спортом та організаторським здібностям в 1994 році в м. Хмельницькому був збудований однин з кращих відомчих спортивний комплексів на Поділлі.

В цьому році Кубок пам’яті генерал-лейтенанта міліції Колеснікова В.В. проводився 15-16 грудня в навчальному центрі Управління МВС України в Хмельницькій області, у змаганнях взяли участь волейбольні команди, що представляли

Детальніше...
 
Динамівська гирьовичка - друга PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 грудня 2010, 15:36
Детальніше...
 
Чемпіонат ФСТ «Динамо» України - фінішував PDF Друк e-mail
Середа, 08 грудня 2010, 15:24

Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України вбачає перспективу розвитку спорту вищих досягнень динамівців через розвиток дитячо-юнацького спорту, саме з цією метою проводяться товариством змагання «Юний динамівець». З 4 по 6 грудня в м. Хмельницький за сприяння Національного Олімпійського комітету України проводився Відкритий особисто-командний чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1995-1997 рр.н. «Юний динамівець» під гаслом «Від юного динамівця до олімпійця».

alt

Детальніше...
 
Чергова перемога динамівських дзюдоїстів PDF Друк e-mail
Четвер, 02 грудня 2010, 14:38

В старовинному волинському місті Луцьку з 30 листопада по 4 грудня 2010 року проходить чемпіонат України з боротьби дзюдо. У складі збірної команди області виступає динамівка, неодноразова чемпіонка міжнародних та Всеукраїнських змагань, майстер спорту України міжнародного класу Кіндзерська Ірина. .

Детальніше...
 
Міліціонери відзначають професійне свято PDF Друк e-mail
Четвер, 02 грудня 2010, 14:30

День міліції України відзначається щорічно, 20 грудня. З метою відзначення 19 річниці української міліції Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації провела 1 грудня поточного року особисто-командний чемпіонат організації з боротьби самбо серед колективів фізичної культури ІІ групи, до якої входять міськрайвідділи та спеціальні підрозділи управління МВС України в Хмельницькій області. Вид спорту визначався з врахуванням прикладного характеру та можливості використання елементів виду спорту в повсякденній правоохоронній діяльності.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня3132333435НаступнаКінець»

Сторінка 33 з 35