Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Підсумки 2010 року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 31 грудня 2010, 17:53

Підведення підсумків року, що минає проведено 29 грудня 2010 року засіданням Президії ради Хмельницької обласної оргаінзації ФСТ "Динамо"України.

alt

Голова ХОО ФСТ «Динамо», начальник обласного управління міліції Сергій Шутяк розпочав засідання з ознайомлення з результатами позачергової виборчої Всеукраїнської конференції фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, на якій, був вибраний новий голова товариства Народний депутат України Корж Віктор Петрович та затверджено нову редакцію Статуту товариства і Концепцію розвитку товариства. Зміни на всеукраїнському рівні спонукали і до відповідних кроків на рівні області, було прийнято рішення про створення відповідної редакційної комісії, яка протягом кількох місяців прийматиме і розглядатиме усі пропозиції.

Детальніше...
 
Обласна "Динаміада-2010" завершена PDF Друк e-mail
Четвер, 23 грудня 2010, 20:53

Останнім етапом обласної «Динаміади-2010» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб згідно з положенням про даний комплексний спортивний захід були змагання з гирьового спорту.

Особисто-командний чемпіонат з гирьового спорту був проведений 23 грудня поточного року у Навчальному центрі управління МВС України в Хмельницькій області.

Детальніше...
 
Кубок пам'яті Колеснікова В.В. PDF Друк e-mail
Неділя, 19 грудня 2010, 17:23

alt Напередодні Дня міліції України Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, щорічно, проводить Кубок організації з волейболу пам’яті генерал-лейтенанта міліції Колеснікова Віктора Васильовича серед колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб області. Віктор Васильович очолював Управління МВС в Хмельницькій області з 1982 по 1994 р.р. Завдячуючи його прихильності до занять спортом та організаторським здібностям в 1994 році в м. Хмельницькому був збудований однин з кращих відомчих спортивний комплексів на Поділлі.

В цьому році Кубок пам’яті генерал-лейтенанта міліції Колеснікова В.В. проводився 15-16 грудня в навчальному центрі Управління МВС України в Хмельницькій області, у змаганнях взяли участь волейбольні команди, що представляли

Детальніше...
 
Динамівська гирьовичка - друга PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 грудня 2010, 15:36
Детальніше...
 
Чемпіонат ФСТ «Динамо» України - фінішував PDF Друк e-mail
Середа, 08 грудня 2010, 15:24

Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України вбачає перспективу розвитку спорту вищих досягнень динамівців через розвиток дитячо-юнацького спорту, саме з цією метою проводяться товариством змагання «Юний динамівець». З 4 по 6 грудня в м. Хмельницький за сприяння Національного Олімпійського комітету України проводився Відкритий особисто-командний чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1995-1997 рр.н. «Юний динамівець» під гаслом «Від юного динамівця до олімпійця».

alt

Детальніше...
 
Чергова перемога динамівських дзюдоїстів PDF Друк e-mail
Четвер, 02 грудня 2010, 14:38

В старовинному волинському місті Луцьку з 30 листопада по 4 грудня 2010 року проходить чемпіонат України з боротьби дзюдо. У складі збірної команди області виступає динамівка, неодноразова чемпіонка міжнародних та Всеукраїнських змагань, майстер спорту України міжнародного класу Кіндзерська Ірина. .

Детальніше...
 
Міліціонери відзначають професійне свято PDF Друк e-mail
Четвер, 02 грудня 2010, 14:30

День міліції України відзначається щорічно, 20 грудня. З метою відзначення 19 річниці української міліції Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації провела 1 грудня поточного року особисто-командний чемпіонат організації з боротьби самбо серед колективів фізичної культури ІІ групи, до якої входять міськрайвідділи та спеціальні підрозділи управління МВС України в Хмельницькій області. Вид спорту визначався з врахуванням прикладного характеру та можливості використання елементів виду спорту в повсякденній правоохоронній діяльності.

Детальніше...
 
АНОНС! АНОНС! АНОНС! PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 листопада 2010, 19:15

Відкритий особисто-командний чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1995-1997 рр.н. «Юний динамівець» під гаслом «Від юного динамівця до олімпійця» буде проходити 4-6 грудня 2010 року в м. Хмельницький. Даний чемпіонат підтримує Національний Олімпійський комітет України.

alt

Детальніше...
 
Етап обласної Динаміади PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 листопада 2010, 14:13

Етап обласної «Динаміади - 2010»

Щорічно, Хмельницькою обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з метою підвищення рівня фізичної загартованості та залучення членів товариства до регулярних занять фізичною культурою і спортом проводиться комплексний спортивний захід «Динаміада». В поточному році вже проведені змагання з боротьби самбо, рукопашного бою, прикладної стрільби та офіцерського триборства.

Шістнадцятого листопада поточного року в парку ім.. М. Чекмана в Хмельницькому був проведений черговий етап обласної

alt

«Динаміади – 2010» воєнізований крос (естафета 4х800 м)

Детальніше...
 
Динаміські гирьовики кращі в світі PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 листопада 2010, 14:42
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334НаступнаКінець»

Сторінка 33 з 34