Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
"Динаміада - 2011" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 серпня 2011, 06:05

Традиційно, на передодні Дня Незалежності, 7 рік поспіль, Управління Державного департаменту з питань виконання покарань у Хмельницькій області проводить комплексний спортивний захід «Динаміада» серед колективів фізичної культури і спорту кримінально виконавчої служби області.

Детальніше...
 
Золотий дебют динамівця Антона Савицького! PDF Друк e-mail
Понеділок, 01 серпня 2011, 05:45

З 24 по 29 липня поточного року в місті Трабзон (Туреччина) проходив ХІ літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, в рамках якого близько 4000 юних атлетів з 49 країн Європи змагалися у 9 видах спорту. Національну збірну України на даному спортивному форумі представляли 53 юних спортсмена в 6 видах спорту: легкій атлетиці, плаванні, дзюдо, спортивній гімнастиці, тенісі та велоспорті.

За підсумками 5 днів змагань наші спортсмени вибороли 15 медалей, з яких 8 золотих, 4 срібні та 3 бронзові. В загальнокомандному заліку збірна команда Україна посіла призове 3 місце!!!

Детальніше...
 
Поліцейські в Хмельницькому PDF Друк e-mail
Середа, 13 липня 2011, 06:49

9-11 липня 2011 року Хмельницьку область відвідали учасники ХIV Міжнародного мотоциклетного пробігу серед поліцейських з 3-х країн Європи (Німеччина, Австрії, Норвегії), головною метою якого є утвердження позитивного іміджу правоохоронців та здорового способу життя. Маршрут пробігу проходив територіями європейських країн: Німеччини, Австрії,Польщі, Румунії, України, Словакії та триває з 23 червня по17 липня поточного року.

Детальніше...
 
3 етап «Динаміада – 2011» PDF Друк e-mail
Середа, 29 червня 2011, 05:49

Чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкоатлетичного кросу (3 етап) за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2011», присвячених 20-річчю Незалежності України був проведений 22-23 червня 2011 року на лижній базі «Динамо» в с. Токарі Сумської області.

До складу збірної команди обласної організації були включені як знані спортсмени: майстер спорту України міжнародного класу Матвійчук Василь, так і менш відомі Медвіль Михайло. Змагання проводились на 4 дистанціях: 1000 м, 3000 м, 5000 м, 8000 м. Дистанцію в 1000 м долали тільки жінки, Рибак Сніжана здолала дистанцію з 16 результатом. На дистанції 3000 м наші спортсмени Медвідь Михайло та Цапок Олександр показали відповідно 20 та 16 результати.

На довших дистанціях 5000 м Жулінський Олександр впевнено здобув бронзову нагороду, на дистанції 8000 м Матвійчук Василь не залишив жодних шансів своїм опонентам здобувши золоту нагороду та Кубок.

За результатами особистих виступів підводились підсумки командного заліку. В загальнокомандному заліку команда ХОО ФСТ «Динамо» України посіла 6 місце, а в групі команд ІІІ групи територіальних організацій 2 місце. Вдалий виступ кросменів дозволив з результатом 23 очка разом з Волинською ОО ФСТ «Динамо» України очолити ІІІ групу команд.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає всіх учасників чемпіонату з показаними результатами, а особливо призерів Матвійчук Василя та Жулінського Олександра.

Фізкультурно-спортивний відділ


 
Всеукраїнська "Динаміада - 2011" в Хмельницькому PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 червня 2011, 07:04

alt 15-18 червня поточного року на базі Аварійно-рятувального загону в с. Олешин Хмельницького району був проведений особисто-командний чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з пожежно-прикладного спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2011» серед збірних команд Кримської республіканської, обласних, Київської та Севастопольської міських організацій товариства, присвячених 20-річчю Незалежності України.

Детальніше...
 
Динамівські єдиноборці PDF Друк e-mail
Четвер, 16 червня 2011, 14:45

Хмельницькі динамівці підтвердити свій високий статус в панкратіоні. Вихованець Хмельницької ДЮСШ "Динамо" Лахман Володимир, єдиний представник Хмельницької області у складі Національної збірної команди прийняв участь в чемпіонаті Європи з граплінгу. Чемпіон Європи з даного виду спорту проводився у м. Южне Одеської області, 9 - 11 червня поточного року.

Довгим та тернистим був шлях Володимира до фінального поєдинку. Виступаючи проти представника Польщі отримав травму, яка завадила йому здобути перше місце.

Велика динамівська сім"я вітає Лахмана Володимира та тренера Пилипчук Оксану зі срібними нагородами в особистому заліку та першим місцем в командному заліку чемпіонату Європи.

На етапі Кубку світу з дзюдо, що проходив 16 червня 2001 року в столиці Португалії м. Лісабоні Ірина Кіндзерська у ваговій категорії понад 78 кг здобула бронзову нагороду

Фізкультурно-спортивний відділ


 
Обласна «Динаміада – 2011» триває PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 червня 2011, 07:51

За програмою обласних комплексних спортивних змагань серед правоохоронних органів та рятувальних служб «Динаміада – 2011» 1-3 червня поточного року був проведений особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з офіцерського триборства. Кожна команда складалась з 4 учасників, які за віком були розподілені на 4 групи.

Детальніше...
 
Хмельницькі динамівці на Кубку України PDF Друк e-mail
Четвер, 02 червня 2011, 14:33

На стадіоні «Метеор» в м. Ялта з 30 травня по 1 червня поточного року проводився Кубок України з легкої атлетики. До складу збірної команди Хмельницької області для участі в даному спортивному заході було включено 5 спортсменів, що складає 30 % складу команди.

На дистанції 10000 м майстер спорту України міжнародного класу Матвійчук Василь не залишив жодних шансів своїм опонентам здобув золоту нагороду показавши результат 28,56 хв. виконавши норматив майстра спорту України.

Не «відстав» від Василя майстер спорту України Каяфа Олег на дистанції 800 м показавши результат 1,47 хв. став переможцем.

Інші динамівці Жулінський Олександр, Сніжана Рибак, Білощук Олена в своїх дисциплінах нагород не здобули, але принесли до скарбнички збірної області залікові очки.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає переможців зі здобутими нагородами та бажає вдалого виступу на чемпіонаті Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з кросу за програмою «Динаміада – 2011».

Фізкультурно-спортивний відділ


 
Хмельницька ДЮСШ "Динамо" - звітує PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 травня 2011, 06:39

Досить вдало для юних динамівців закінчується 2010-2011 навчальний рік. Так наприклад відділення панкратіону завоювало 2 золоті нагороди на Кубку України і спортсмени Лахман Володимир та Скригуль Олена готуються відстоювати честь прапора нашої держави на чемпіонаті Європи , який незабаром пройде в м. Южий Одеської області.

Відділення дзюдо має здобутки не менші адже це олімпійський вид спорту .У своєму активі має дві нагороди з Кубку Єропи - бронза Антона Савицького ( до17 р.) та срібло – Олександра Романюка ( до 20р.). Рішенням тренерської ради України Антон Савицький захищатиме честь – на Європейських олімпійських днях та Чемпіонаті світу (до 17 р.)undefined.

alt

Наймолодші дзюдоїсти удостоїлись честі виступати на міжнародному турнірі з дзюдо «Європа» , який пройшов в м. Одесі та зібрав під дахом Палацу спорту понад 800 учасників. Успішно виступили на цих змаганнях – Роман Березюк – який став чемпіоном у ваговій категорії до 45 кг., та Валерій Ярощук – бронзовий призер цих змагань. А ще малеча мала змогу прийняти участь у майстер-класі Георгія Зантараї – чемпіона світу та чемпіона Європи з дзюдо – одного з найсильніших дзюдоїстів світу і не тільки подивитись як він тренується а ще й поспілкуватись з ним та сфотографуватись.

Відділення боксу – під керівництвом тренера Анатолія Грушина – також не пасе задніх. Адже серед вихованців тренера – учасниці Чемпіонату світу серед юніорів.

Підводячи підсумки навчального року , під керівництвом обласної організації ФСТ «Динамо» досить цікаво було проведено змагання з загальної фізичної підготовки серед відділень ДЮСШ. У дендропарку було організовано справжнє свято для юних динамівців, які крім демонстрації своїх фізичних даних змогли поласувати смачними круасанами – для всіх учасників заходу - які люб’язно надала Стіомі - Холдинг в особі Олеся Вітряного. А в командному заліку кожне відділення отримало смачні торти .

Влітку більшість юних спортсменів прийматимуть участь у оздоровчо-спортивних таборах організованих керівництвом «Динамо» на березі Чорного моря.

А тим хто прийматиме участь на спортивних аренах – бажаємо успіхів та високих спортивних досягнень !

Директор Хмельницької ДЮСШ "Динамо" Пилиппчук О.М.


 
Особисто-командний чемпіонат ДЮСШ "Динамо" PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 травня 2011, 05:53

На передодні Міжнародного дня захисту дітей з метою перевірки рівня загальної фізичної підготовленості юних динамівців, 28 травня поточного року в Дендропарку м. Хмельницький, був проведений Особисто-командний чемпіонат Хмельницької ДЮСШ «Динамо» серед відділень панкратіону, дзюдо та фехтування. Змагання проводились окремо серед вихованців груп початкової підготовки та груп попередньої базової підготовки відділень, що культивуються в ДЮСШ.

alt

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637НаступнаКінець»

Сторінка 33 з 37