Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Динамівська гирьовичка - друга PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 грудня 2010, 15:36
Детальніше...
 
Чемпіонат ФСТ «Динамо» України - фінішував PDF Друк e-mail
Середа, 08 грудня 2010, 15:24

Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України вбачає перспективу розвитку спорту вищих досягнень динамівців через розвиток дитячо-юнацького спорту, саме з цією метою проводяться товариством змагання «Юний динамівець». З 4 по 6 грудня в м. Хмельницький за сприяння Національного Олімпійського комітету України проводився Відкритий особисто-командний чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1995-1997 рр.н. «Юний динамівець» під гаслом «Від юного динамівця до олімпійця».

alt

Детальніше...
 
Чергова перемога динамівських дзюдоїстів PDF Друк e-mail
Четвер, 02 грудня 2010, 14:38

В старовинному волинському місті Луцьку з 30 листопада по 4 грудня 2010 року проходить чемпіонат України з боротьби дзюдо. У складі збірної команди області виступає динамівка, неодноразова чемпіонка міжнародних та Всеукраїнських змагань, майстер спорту України міжнародного класу Кіндзерська Ірина. .

Детальніше...
 
Міліціонери відзначають професійне свято PDF Друк e-mail
Четвер, 02 грудня 2010, 14:30

День міліції України відзначається щорічно, 20 грудня. З метою відзначення 19 річниці української міліції Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації провела 1 грудня поточного року особисто-командний чемпіонат організації з боротьби самбо серед колективів фізичної культури ІІ групи, до якої входять міськрайвідділи та спеціальні підрозділи управління МВС України в Хмельницькій області. Вид спорту визначався з врахуванням прикладного характеру та можливості використання елементів виду спорту в повсякденній правоохоронній діяльності.

Детальніше...
 
АНОНС! АНОНС! АНОНС! PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 листопада 2010, 19:15

Відкритий особисто-командний чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1995-1997 рр.н. «Юний динамівець» під гаслом «Від юного динамівця до олімпійця» буде проходити 4-6 грудня 2010 року в м. Хмельницький. Даний чемпіонат підтримує Національний Олімпійський комітет України.

alt

Детальніше...
 
Етап обласної Динаміади PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 листопада 2010, 14:13

Етап обласної «Динаміади - 2010»

Щорічно, Хмельницькою обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з метою підвищення рівня фізичної загартованості та залучення членів товариства до регулярних занять фізичною культурою і спортом проводиться комплексний спортивний захід «Динаміада». В поточному році вже проведені змагання з боротьби самбо, рукопашного бою, прикладної стрільби та офіцерського триборства.

Шістнадцятого листопада поточного року в парку ім.. М. Чекмана в Хмельницькому був проведений черговий етап обласної

alt

«Динаміади – 2010» воєнізований крос (естафета 4х800 м)

Детальніше...
 
Динаміські гирьовики кращі в світі PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 листопада 2010, 14:42
Детальніше...
 
Найсильніші бійці області з панкратіону – динамівці! PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 листопада 2010, 14:48

Найсильніші бійці області з панкратіону – динамівці!

Панкратіон, що є синтезом боротьби та кулачного бою, офіційно введений до переліку видів спорту в Україні в 2004 році. Спільними зусиллями обласної організації ФСТ "Динамо", управління у справах сім'ї, молоді та спорту та, звісно, Федерації панкратіону України у 2006 році відкрито осередок з цього виду спорту і у Хмельницькій області. А історія панкратіону сягає далекої давнини.

Детальніше...
 
ФСТ "Динамо" - 86 PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 листопада 2010, 16:06

Фізкультурно-спортивному товариству “Динамо» - вісімдесят шість років

Фізкультурно-спортивне товариство ”Динамо» України було утворене 31 жовтня 1924 року рішенням Центральної Міжвідомчої комісії у справах товариств та спілок при Народному комісаріаті Внутрішніх справ та носило назву Всеукраїнське пролетарсько-спортивне товариство «Динамо».

Відзначення 86 річниці утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України на Поділлі було розпочато зустріччю Голови Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України полковника міліції Шутяка С.О. з членами збірної команди Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області переможцями Міжнародного турніру серед поліцейських з волейболу, тенісу, міні-футболу, що проводився в м. Тренто (Італія) у другій декаді вересня та вихованцями відділень дзюдо та панкратіону Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо». Дана зустріч проводилась 20 жовтня поточного року в місцях проведення тренувань .

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 жовтня 2010, 12:32

Хмельницькі динамівці на чемпіонаті світу

В третій декаді жовтня в м. Агадир (Марокко) проводився чемпіонат світу з дзюдо серед молоді (U20). До складу Національної збірної команди була включена подільська динамівка, майстер спорту України міжнародного класу Кіндзерська Ірина, яка показала один з найкращих результатів збірної команди України посівши 5 місце.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня3132333435363738НаступнаКінець»

Сторінка 37 з 38