Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Хмельницькі динамівці на Кубку України PDF Друк e-mail
Четвер, 02 червня 2011, 14:33

На стадіоні «Метеор» в м. Ялта з 30 травня по 1 червня поточного року проводився Кубок України з легкої атлетики. До складу збірної команди Хмельницької області для участі в даному спортивному заході було включено 5 спортсменів, що складає 30 % складу команди.

На дистанції 10000 м майстер спорту України міжнародного класу Матвійчук Василь не залишив жодних шансів своїм опонентам здобув золоту нагороду показавши результат 28,56 хв. виконавши норматив майстра спорту України.

Не «відстав» від Василя майстер спорту України Каяфа Олег на дистанції 800 м показавши результат 1,47 хв. став переможцем.

Інші динамівці Жулінський Олександр, Сніжана Рибак, Білощук Олена в своїх дисциплінах нагород не здобули, але принесли до скарбнички збірної області залікові очки.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає переможців зі здобутими нагородами та бажає вдалого виступу на чемпіонаті Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з кросу за програмою «Динаміада – 2011».

Фізкультурно-спортивний відділ


 
Хмельницька ДЮСШ "Динамо" - звітує PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 травня 2011, 06:39

Досить вдало для юних динамівців закінчується 2010-2011 навчальний рік. Так наприклад відділення панкратіону завоювало 2 золоті нагороди на Кубку України і спортсмени Лахман Володимир та Скригуль Олена готуються відстоювати честь прапора нашої держави на чемпіонаті Європи , який незабаром пройде в м. Южий Одеської області.

Відділення дзюдо має здобутки не менші адже це олімпійський вид спорту .У своєму активі має дві нагороди з Кубку Єропи - бронза Антона Савицького ( до17 р.) та срібло – Олександра Романюка ( до 20р.). Рішенням тренерської ради України Антон Савицький захищатиме честь – на Європейських олімпійських днях та Чемпіонаті світу (до 17 р.)undefined.

alt

Наймолодші дзюдоїсти удостоїлись честі виступати на міжнародному турнірі з дзюдо «Європа» , який пройшов в м. Одесі та зібрав під дахом Палацу спорту понад 800 учасників. Успішно виступили на цих змаганнях – Роман Березюк – який став чемпіоном у ваговій категорії до 45 кг., та Валерій Ярощук – бронзовий призер цих змагань. А ще малеча мала змогу прийняти участь у майстер-класі Георгія Зантараї – чемпіона світу та чемпіона Європи з дзюдо – одного з найсильніших дзюдоїстів світу і не тільки подивитись як він тренується а ще й поспілкуватись з ним та сфотографуватись.

Відділення боксу – під керівництвом тренера Анатолія Грушина – також не пасе задніх. Адже серед вихованців тренера – учасниці Чемпіонату світу серед юніорів.

Підводячи підсумки навчального року , під керівництвом обласної організації ФСТ «Динамо» досить цікаво було проведено змагання з загальної фізичної підготовки серед відділень ДЮСШ. У дендропарку було організовано справжнє свято для юних динамівців, які крім демонстрації своїх фізичних даних змогли поласувати смачними круасанами – для всіх учасників заходу - які люб’язно надала Стіомі - Холдинг в особі Олеся Вітряного. А в командному заліку кожне відділення отримало смачні торти .

Влітку більшість юних спортсменів прийматимуть участь у оздоровчо-спортивних таборах організованих керівництвом «Динамо» на березі Чорного моря.

А тим хто прийматиме участь на спортивних аренах – бажаємо успіхів та високих спортивних досягнень !

Директор Хмельницької ДЮСШ "Динамо" Пилиппчук О.М.


 
Особисто-командний чемпіонат ДЮСШ "Динамо" PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 травня 2011, 05:53

На передодні Міжнародного дня захисту дітей з метою перевірки рівня загальної фізичної підготовленості юних динамівців, 28 травня поточного року в Дендропарку м. Хмельницький, був проведений Особисто-командний чемпіонат Хмельницької ДЮСШ «Динамо» серед відділень панкратіону, дзюдо та фехтування. Змагання проводились окремо серед вихованців груп початкової підготовки та груп попередньої базової підготовки відділень, що культивуються в ДЮСШ.

alt

Детальніше...
 
Виступи Хмельницьких дзюдоїстів PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 травня 2011, 08:18

На ХVI чемпіонаті Європи серед поліцейських з дзюдо, який проходив у м. Париж, представниця Хмельницької обласної організації ФСТ»Динамо» України Ірина Кіндзерська у ваговій категорії +78 кг впевнено посіла перше місце. До участі вданих змаганнях були залучені правоохоронці 23 країн Європи.

У Києві 21-22 травня пройшли змагання на Кубок Європи серед юніорів топ-рівня «Тайфун на татамі» з дзюдо. У складі збірної України єдиним представником від Хмельниччини став вихованець ДЮСШ «Динамо» - Романюк Олександр, тренер Оксана Пилипчук, який гідно виступив на цих престижних змаганнях.

alt У ваговій категорії до 90 кг Олександр Романюк виборов срібну медаль. На шляху до фінального поєдинку – він здолав спортсменів збірної Фінляндії, Узбекистану та України. У фіналі з незначною перевагою поступився першому номеру збірної України Станіславу Ретинському.

У змаганнях приймало участь 19 країн – збірних команд .

Хмельницька обласна організація ФСТ "Динамо" України вітає спортсменів зі здобутими перемогами.

Фізкультурно-спортивний відділ


 
Перемоги хмельницьких динамівці на Кубку України PDF Друк e-mail
Середа, 18 травня 2011, 14:30

Збірна команда Хмельницької області укомплектована спортсменами обласної організації ФСТ «Динамо» України взяла участь у змаганнях на Кубок України з панкратіону. Даний спортивний захід проводився 12-15 травня 2011 року в м. Донецьку та був відбірковим до чемпіонату Європи..

alt Звання найкращого у ваговій категорії до 60 кг в черговий раз підтвердив Лахман Володимир, здобувши нагороду найвищого гатунку в розділі граплінг ГІ.

altНе відстала від Володимира, лідер подільської жіночої команди Скригуль Олена, яка у ваговій категорії до 60 кг була не перевершена та впевнено посіла перше місце в розділі граплінг НОУ-ГІ.

Хмельницька обласна організація ФСТ "Динамо" України вітає переможців та сподівається на нагороди на чемпіонаті Європи.

Фізкультурно-спортивний відділ


 
Динамівці відзначають 66 річницю Перемоги PDF Друк e-mail
Вівторок, 10 травня 2011, 07:54

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України та її структурні підрозділи виконуючи головне статутне завдання, залучення до регулярних занять фізичною культурою правоохоронців та членів їх сімей, і з метою військово-патріотичного виховання провела ряд спортивних заходів з нагоди відзначення 66 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Детальніше...
 
Подільські динамівці - другі PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 травня 2011, 18:37

Чемпіонатом Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту стартувала «Динаміада – 2011» серед збірних команд Кримської республіканської, обласних, Київської та Севастопольської міських організацій Товариства, присвячених 20-річчю Незалежності України.

Детальніше...
 
Динамівські робін гуди PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 квітня 2011, 12:20

В м. Нова Каховка Херсонської області з 11 по 15 квітня поточного року проводився Чемпіонат України зі стрільби з луку серед спортивних шкіл, ШВСМ, УОР та фізкультурно-спортивних товариств та чемпіонат України серед юнаків 1994 р.н. та молодші. Для участі в даних змаганнях була сформована команда від Хмельницької області в складі Сіньковського Андрія, Вальчук Мирослави та Лучицького Олега.

Всі зазначені спортсмени є членами Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

В напруженій боротьбі Мирослава Вальчук зуміла вибороти срібну нагороду.

На даних змаганнях Сіньковський Андрій вперше виконав норматив майстра спорту України.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає своїх членів з показаними результатами та бажає нових перемог

Фізкультурно-спортивний відділ


 
V спортивні ігри України серед молоді в Хмельницькому PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 квітня 2011, 07:26

alt

Виконавчим комітетом Федерації панкратіону України прийнято рішення щодо проведення 14-16 квітня поточного у м. Хмельницький V спортивних ігор України серед молоді та чемпіонату України серед юнаків та дівчат 1992 – 19993, 1994 – 1995 років народження. Всеукраїнською федерацією було прийнято таке рішення зважаючи на великий вклад, що здійснює хмельницький осередок в розвиток панкратіону в Україні, загалом та на Хмельниччині зокрема.

Змагання будуть проводиться у всіх розділах панкратіону: вільна програма, граплінг, агон, комбат граплінг.

Попередньо до участі у змаганнях заявились команди з 16 областей. Збірна команда Хмельницької області в основному сформована з вихованців Хмельницької ДЮСШ «Динамо».

Змагання будуть проводитись в приміщенні Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді за адресою:

м. Хмельницький, вул.Пилипчука, 41 з 9.00 15 та 16 квітня 2011 року.

Приходьте та підтримайте Хмельницьких спортсменів


 
"Олімпійська хвиля" на татамі PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 квітня 2011, 07:05

Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» провела відкритий чемпіонат серед молодших юнаків та дівчат з дзюдо «Олімпійська хвиля - 2011».

У залі дзюдо зібрались юні дзюдоїсти віком 9-10 років та 11-12 років. Понад 220 учасників з Хмельницького, Вінниці, Чернівців, Львова, Рівного, Кам’янця Подільського, Дунаївців. Незважаючи на свій юний вік , спортсмени демонстрували цікаву та динамічну боротьбу, а запалу до перемоги маленьких дзюдоїстів могли позаздрити й досвідчені спортсмени

alt.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 37 з 40