Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Хмельницькі динамівці - двічі чемпіони серед поліцейських та військових! PDF Друк e-mail
Четвер, 23 вересня 2010, 12:20

Товариством "Динамо" ведеться цілеспрямована робота щодо розвитку фізичної культури і спорту серед військовослужбовців та працівників правоохоронних органів в первинних, територіальних та відомчих колективах фізичної культури. З метою обміну професійним досвідом та створення позитивного іміджу українських правоохоронців, хмельницькі динамівці починаючи з 2003 року постійно приймають участь в турнірах серед поліцейських в різних країнах Європи.

alt

Цієї осені у італійському місті Лавіко-Терме проходив міжнародний турнір серед поліцейських та військових. У цьому престижному спортивному форумі брало участь 22 команди з восьми країн Європи — України, Італії, Німеччини, Австрії, Румунії, Угорщини, Сербії та Болгарії.

Детальніше...
 
Хмельницькі динамівці-кросмени знову на висоті! PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 вересня 2010, 10:47

alt

Продовжують вдало виступати на змаганнях різного рівня хмельницькі динамівці-кросмени: Олександр Жулінський та Олександр Матвійчук.

Детальніше...
 
Хмельницький динамівець чемпіон Всесвітніх Ігор з єдиноборств! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 вересня 2010, 15:07

З 28 серпня по 4 вересня у столиці Китаю Пекіні проходили Всесвітні Ігри з єдиноборств.

У змаганнях з кікбоксингу у ваговій категорії до 71 кг приймав участь майстер спорту України міжнародного класу, діючий чемпіон Світу офіцер управління Державної охорони хмельницький динамівець Микола Особський.

alt

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня313233343536373839НаступнаКінець»

Сторінка 39 з 39