Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Чемпіонат України зі стрільби з лука PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 квітня 2024, 08:53
21-24.04 у м.Чернівці пройшов Чемпіонат України серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ та УОР зі стрільби з лука. Спортсменка Хмельницької організації Динамо , майстер спорту Вікторія Степаненко в особистій першості виборола бронзову нагороду. Після кваліфікаційного раунду хмельницька динамівка посідала 19 місце . Але максимально налаштувавшись Вікторія зуміла випередити більш титулованих суперниць і зайняти третю сходинку на пʼєдесталі . Варто зазначити, це перша нагорода хмельничан в олімпійських дисциплінах в стрільбі з лука . Вітаємо спортсменку та її тренерів: Вікторію Коваль та Віктора Галазюка.
 
Чемпіонат України з тхеквондо PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 квітня 2024, 08:42
Успішний виступ хмельницьких динамівців на змаганнях з тхеквондо. Чемпіонат України серед юніорів.(19-21. 04 м. Рівне) 3 місце Гулій Давід. Всеукраїнський турнір "Західний п'едесталʼʼ 19-21.04.24 1 місце Олефіренко Тимофій; 2 місце Калугіна Анна; 3 місце Козирчук Марія. Тож вітаємо спортсменів та їх тренера з вдалою участю у змаганнях, бажаємо невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот!
 
Чемпіонат Європи з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 квітня 2024, 07:34
З 18 по 21 квітня 2024 року у м. Париж (Франція) відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту. У збірній команді України вдало виступили хмельницькі динамівці: Михайлінчик Василь (військовослужбовець спортивної команди Державної прикордонної служби України) у в.к. до 78 кг серед чоловіків у вправі ривок 32 кг здобув золоту нагороду, результат 193 підйоми також Василь здобув золоту нагороду у естафеті довгим циклом, вага гирь 24 кг серед ветеранів; Альохін Дмитро (курсант Національної академії ДПСУ) у в.к. до 63 кг серед чоловіків у вправі ривок 32 кг здобув бронзову нагороду. Вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог!!!
 
Чемпіонат України з панкратіону PDF Друк e-mail
Четвер, 25 квітня 2024, 09:48
18-21 квітня в м. Біла Церква пройшов чемпіонат України з панкратіону серед юнаків, старших юнаків та юніорів.В змаганнях прийняло участь більше 400 спортсменів з 14 областей. Успішно в зазначеному заході виступили представники Хмельницької обласної організації ФСТ Динамо. 1 місце Кіян Єлизавета ( фул); 2 місце Кіян Єлизавета ( традішн); 1 місце Литвинчук Христина; 3 місце Нєвєлов Роман; Кіян Єлизавета включена до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті Світу та Європи. Спортсменів підготували тренери: Ю.Нестеровський, А. Чудик,Є.Хотінь. Вітаємо призерів , чемпіонів та тренерський штаб!!! Окрема подяка керівництву НАДПСУ ім.Б. Хмельницького за створення належних умов для розвитку панкратіону!! Шана і повага СК Гуни за плідну співпрацю!! Безмежна вдячність ЗСУ за мир та спокій!!!
 
Чемпіонат України з волейболу PDF Друк e-mail
Четвер, 25 квітня 2024, 09:41
Динамівська родина вітає ВК «Поділля» ,який став чемпіоном України з волейболу вищої ліги серед чоловіків сезону 2023-2024 р.!!! Варто зазначити що більшість гравців команди є динамівцями, які гідно несуть службу в правоохоронних органах, силових структурах та рятувальних службах, а саме: капітан ЯНКОВИЧ Павло, сержант КОЗЛЮК Тарас, рядовий ПРОКОПОВ Максим, рядовий БАБІЧ Андрій, тренер команди, полковник КОВАЛЬЧУК Роман (Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького), полковник ЯРЕСЬКО Павло, капрал КОВАЛЬЧУК Ярослав, рядовий ЛОПУШАНСЬКИЙ Богдан (Головне управління судової охорони у Хмельницькій області), ТУРИК Максим (Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області). Бажаємо команді нових яскравих перемог, а також запрошуємо спортсменів прийняти участь у Кубку ХОО ФСТ «Динамо» України з волейболу за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2024» з нагоди відзначення 100-річя Дня утворення ФСТ «Динамо України.
 
Чемпіонат ФСТ "Динамо" України з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Вівторок, 23 квітня 2024, 08:47
Хмельницькі гирьовики - динамівці відмінно пройшли тест на витривалість та фізичну загартованість!!! 9-11 квітня в м. Львів завершився чемпіонат ФСТ ДИНАМО з гирьового спорту серед територіальних організацій Товариства та збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС. Гирьовий спорт забезпечує повноцінне функціонування і тренування всього тіла, адже працюють всі основні групи мʼязів .Скажем без перебільшення, що одним із знакових атрибутів майже кожного службового кабінету в правоохоронних відомствах є гиря. Хмельницькі динамівці гідно виступили на зазначеному заході і показали відмінний результат!!! 3 3 3 місце в загально-командному заліку і 1 1 1 місце в третій групі територіальних організацій!!! 3 місце Касянчук Віталій (ГУДНС) в.к. до 68 кг; 3 місце Михайлінчик Василь (ДПСУ) в.к. до 85 кг; 2 місце Шалан Микола (ГУДСНС) в.к. до 95 кг; Масловський Олександр (ДКВС)в.к. понад 95 кг.6 місце; Лучанський Віталій (ГУДСНС) в.к.до 63 кг. 7 місце. Вітаємо динамівців та бажаємо постійного зростання спортивних результатів!!!
 
Командний чемпіонат України з Тхеквондо ВТФ PDF Друк e-mail
Вівторок, 23 квітня 2024, 08:35
05.-07. 04 в м. Київ проходив Командний Чемпіонат України з ТХЕКВОНДО ВТФ в олімпійських вагових категоріях. Команда Хмельницької області( 1)до складу якої війшли хмельницькі динамівці Романенко Мирослав(до 80 кг) та Сивак Петро ( +80 кг посіла ІІ командне місце. Вітаємо спортсменів та тренера Сергія НАЗАРЧУКА!!! Бажаємо завжди бути на пʼєдесталі!!!
 
Кубок Світу з самбо PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 квітня 2024, 09:36
Вітаємо спортсмена Хмельницької обласної організації ФСТ Динамо , вихованця ДЮСШ АВАНГАРД Станіслава Сергійчука з бронзовою нагородою Кубка Світу з самбо! Змагання проходили 3-6 квітня в м. Єреван(Вірменія). Крім нагороди ,динамівець отримав залікові бали для здобуття ліцензії на Всесвітні ігри з єдиноборств. Вітаємо також тренерський штаб спортсмена : Володимира Онищука, Віталія Огона та Сергія Козиру!
 
Чемпіонат Хмельницької області з панкратіону PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 квітня 2024, 09:05
5-6 квітня в Тренінговому центрі ГУНП проходив чемпіонат Хмельницької області з панкратіону в усіх вікових групах. В змаганнях прийняли участь команди : - Національної академії державної прикордонної служби; - Академії Дамаск; - ФСТ Динамо; - Battle Wolf - СК Грепплінг - Красилів; - СК Гуни; - ДЮСШ Динамо. Чемпіонат був відбірковим до чемпіонату України. Також в рамках заходу був проведений атестацій семінар, який став важливим етапом для спортсменів в зростанні кваліфікаційного рівня. Хмельницькі динамівці успішно виступили і здобули наступні нагороди: 7 золотих; 8 срібних; 3 бронзових. Вітаємо спортсменів та їх тренерів! Бажаємо також успішного виступу на національному чемпіонаті!!! Також зазначаємо, що за підсумками змагань 7 спортсменів виконали норматив кандидата в майстри спорту України,12 спортсменів виконали норматив 1 розряду, та 11 спортсменів виконали норматив 2 розряду!! Дякуємо ЗБРОЙНИМ СИЛАМИ УКРАЇНИ ЗА МИР І СПОКІЙ!!!
 
Відкритий турнір з дзюдо "Юний Динамівець" присвячений 100-річчю заснування ФСТ "Динамо" України PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 квітня 2024, 08:46
30-31 березня Хмельницка обласна організація ФСТ Динамо спільно із ДЮСШ Динамо підготували та провели спортивно - масовий захід з дзюдо ВТ «ЮНИЙ ДИНМІВЕЦЬ». В спортивному святі прийняли участь більше 200 учасників з 14 клубів м.Хмельницького і Хмельницької області, а також Львова,Луцька, Тернополя та Рівного . Результати спортсменів Хмельницької організацї Динамо наступні: 1,1 місце Розпаченюк Марія; 1 місце Лозовська Аліна; 2 місце Лозовська Марія; 2 місце Базалєв Ілля; 2 місце Севастьянов Ярослав; 2 місце Носаль Владислав; 3 міcце Марисик Олександра; 3 місце Горошко Максим; 3 місце Лічняровський Артем; 3 місце Дробнер Марк; 3 місце Масловський Назар; 3 місце Ваштун Кіріл; 3 місце Розпаченюк Артур; 5 місце Бройдо Олексій; 5 місце Бройдо Максим; 5 місце Колесніков Нікіта; 5 місце Бережна Дарʼя. Вітаємо юних динамівців і бажаємо не зупинятись на досягнутому! Дякуємо ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ за можливість змагатися і перемагати !!!
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 42