Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Тренери товариства "Динамо" України проводять спеціальну фізичну підготовку з особовим складом спецпідрозділів поліції PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 березня 2018, 10:59

 

З метою підвищення рівня спеціальної фізичної підготовки особового складу спецпідрозділів поліції, які виконують завдання за призначенням в зоні антитерористичної операції Хмельницькою обласною організацією ФСТ «Динамо» України спільно з Головним управлінням Національної поліції в Хмельницькій області на постійній основі 2-3 рази на тиждень проводяться заняття зі спеціальної фізичної підготовки (види єдиноборств: бокс, дзюдо, техквондо і рукопашний бій).

Проведення занять здійснюють тренери:

- заслужений тренер України, майстер спорту України Домбровський Геннадій;

- майстер спорту України з боксу Яструб Іван, позаштатний інструктор організації ФСТ «Динамо» України;

- майстер спорту України з техквондо ВТФ Назарчук Сергій, тренер-викладач ДЮСШ «Динамо»;

Заняття проводяться згідно розробленої авторської програми, яка розрахована на 3-х місячний термін. Програма включає в себе:

- удари ногами, руками та іншими частинами тіла;

- кидкову техніку;

- больові та задушливі прийоми;

- елементи страховки та самостраховки;

- акробатичну підготовку;

- використання підручних предметів (холодна та вогнепальна зброя);

- вміння вести бій з групою противників;

- психологічну підготовку;

- вміння приймати швидкі та адекватні рішення в стресових ситуаціях;

- повно контактні спаринги в захисному спорядженні.

Всі заняття, що проводяться тренерами та фахівцями відмічаються високою інтенсивністю та щільністю, тому що з групою займається одночасно три тренера. Група поділяється на чотири підгрупи, кожна з яких по круговому методу виконує завдання відповідно до мети програми. Кожне тренування проходить під гаслом «Побачив-навчився». Це значить що будь-який елемент: удар, кидок, больові та задушливі прийоми тощо, показані тренером на початку тренування будуть вивчені в кінці тренування.

Заняття з спеціальної фізичної підготовки особового складу спецпідрозділів поліції забезпечать якісне виконання завдань за призначенням особового складу, а саме: формування навичок самозахисту, обеззброювання та затримання осіб, що порушують громадський порядок, загрожують особистій безпеці громадян, працівників правоохоронних органів і спрямовані на розвиток сили, витривалості, гнучкості, а також виховання сміливості, рішучості, ініціативи та впевненості у власних силах.

 

 
Кубок України з важкої атлетики PDF Друк e-mail
Середа, 14 березня 2018, 13:19

 

 

З 09 по 13 березня у місті Чернігів відбувся Кубок України з важкої атлетики в якому взяли участь 3 хмельницьких динамівці.

Результати виступів:

Ломачинська Ангеліна - у в.к. 48 кг ривок 73 кг, поштовх – 88 кг, сума – 161 кг – 1 місце.

Заболотний Ярослав – у в.к. 62 кг ривок 117 кг, поштовх – 140 кг, сума – 257 кг – 2 місце.

Марущак Аліна – у в.к. 63 кг ривок – 75 кг, поштовх – 85 кг, сума – 160 кг – 4 місце, також спортсменка вперше виконала норматив Майстра спорту України.

Спортсмени та тренери виражають вдячність начальнику Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Клімову Володимиру Іллічу  та керівництву ХОО ФСТ «Динамо» України у сприянні по підготовці до зазначених змагань.

 

Вітаємо спортсменів із успішним виступом!

 

 

 
Динамівці на чемпіонаті України з пауерліфтингу!! PDF Друк e-mail
Субота, 03 березня 2018, 12:01

 

30-тий чемпіонат України з пауерліфтингу відбувся у м. Коломия Івано-Франківської області з 22 по 28 лютого 2018 року. Динамівці гідно приставили Хмельницьку область на чемпіонаті.

Результати виступів спортсменів:

Майстер спорту України Бежевець Ганна у ваговій категорії до 57 кг серед юніорок з сумою триборства 395 кг здобула бронзову нагороду, присідання 160 кг (2 місце), жим лежачи 87,5 (2 місце), тяга 147,5 кг (3 місце).

Майстер спорту України Красій Сергій у ваговій категорії до 93 кг серед чоловіків з сумою триборства 862,5 кг виборов срібну нагороду, присідання 350 кг (2 місце), жим лежачи 225,5 кг (2 місце), тяга 290 кг (3 місце). Спортсмен вперше виконав норматив Майстра спорту України Міжнародного класу.

Ветеран спорту Бушманов Віктор у ваговій категорії до 83 кг серед чоловіків ветеранів з сумою триборства 555 кг виборов срібну нагороду, присідання 230 кг (2 місце), жим лежачи 150 кг (2 місце), тяга 175 кг (3 місце).

Спортсменів підготували тренери-викладачі: Басістий Андрій, Цісар Віктор та Франков Сергій

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України щиро вітає спортсменів та тренерів з вдали виступом та бажає нових яскравих перемог на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях!!!

 

 
Динамівські самбісти на Боковелі PDF Друк e-mail
Субота, 03 березня 2018, 10:01

Завдяки начальнику Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області полковнику поліції Віконському Василю Васильовичу збірній команді Хмельнцької обласної організації ФСТ "Динамо" України з боротьби самбо була надана можливість провести відновлювальний навчально-тренувальний збір у "Буковелі".
У програму збору входило: піші прогулянки в гори, катання верхи на конях, спуски на лижах та сноубордах, відновлювальні процедури. Після такого заходу можна стверджувати, що наші спортсмени покажуть тільки відмінні результати на Всеукраїнській та Міжнародній аренах у 2018 році.
Керівництво ХОО ФСТ "Динамо" України та спортсмени висловлюють щиру подяку начальнику ГУ НП в Хмельницькій області Віконському Василю Васильовичу за цей захід

 
Динамівці на чемпіонат України з класичного жиму лежачи PDF Друк e-mail
Четвер, 22 лютого 2018, 14:32

 

З 20 по 22 лютого 2018 року у м. Коломия Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. Збірні команди області юніорок та жінок стали найсильнішими в Україні!!

До складу збірної команди області увійшли динамівські спортсмени:

Майстер спорту України Кисіль Віктор у ваговій категорії до 74 кг серед чоловіків виборов срібну нагороду (результат 170 кг).

Мельник Ірина у ваговій категорії до 63 кг серед юніорок виборола бронзу (результат 77,5 кг).

Ветерани спорту Столяр Володимир та Подокопний Вадим у ваговій категорії до 66 кг вибороли срібну та золоту нагороду (результати 85 кг та 100 кг відповідно)

Динамівська родина вітає спортсменів з вдали виступом та бажає нових яскравих перемог на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях!!!

 

 
Динамівці на чемпіонаті України з жиму лежачи PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 лютого 2018, 15:41

З 16 по 18 лютого 2018 року у м. Коломия Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з жиму лежачи серед всіх вікових груп. Динамівці Хмельницької області гідно представили наш край на чемпіонаті.

Параскевич Наталія у ваговій категорії до 63 кг серед жінок виборола срібну нагороду (результат 67,5 кг).

Волосевич Олег у ваговій категорії до 120 кг серед чоловіків вперше виконав норматив Майстра спорту України (результат 245 кг) та став шостим.

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом та бажаємо нових перемог!!!

 
Чемпіонат Нацгвардії України з боротьби самбо PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 лютого 2018, 11:26

 


14-15 лютого у м. Київ відбувся чемпіонат Національної гвардії України з боротьби самбо. На змагання прибули спортсмени з усієї України. Честь Західної ТРК захищав солдат в/ч 3053 Буділовський Дмитро, який здобув впевнену перемогу у в.к. 74 кг. Вітаємо нашого спортсмена та бажаємо подальших спортивних звитяг.

 

 
Динамівці - основа збірної області з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 лютого 2018, 12:16

Динамівці – основа збірної області з гирьового спорту

02-04 лютого в оздоровчо-розважальному комплексі «СВ-Клуб» в крос фіт-залі «Тітанбокс» пройшов Кубок області з гирьового спорту серед дорослих та юніорів.


На змагання прибуло більше 50 спортсменів з усієї області. Після урочистого відкриття на якому були присутні: начальник управління молоді та спорту Хмельницький ОДА Клімов Володимир Ілліч та голова осередку Союзу гирьового спорту Хмельницької області Квіквініа Полмір Мірабович розпочалась запекла боротьба, переможцями у якій стали тільки динамівці:

серед  чоловіків:

63 кг – Юрик Олександр (м. Дунаївці);

68 кг – Плюта Віталій (м. Городок);

73 кг – Жиров Ігор (м. Хмельницький);

78 кг – Ризак Володимир (м. Хмельницький);

85 кг – Рудніцький В’ячеслав (м. Кам’янець-Подільський);

95 кг – Полмір Квіквініа (м. Хмельницький);

+ 95 кг – Масловський Олександр (м. Хмельницький)

Абсолютним чемпіоном серед чоловіків став: Квіквініа Полмір – 327 очок.

серед жінок:

53 кг – Кіпін Ірина (м. Дунаївці);

58 кг – Панькевич Оксана (м. Городок);

Абсолютним чемпіоном серед жінок стала Панькевич Оксана – 81 підйом гирі 24 кг.

Командні місця розподілились наступним чином:

1. м. Дунаївці

2. м. Хмельницький

3. НАДПСУ ім. Б. Хмельницького.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями управління молоді та спорту Хмельницької ОДА.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні за підтримки: начальника управління молоді та спорту Хмельницький ОДА Клімова В.І., заступника голови ХОО ФСТ «Динамо» України Домбровського Г.В. та власника ОРК «СВ-Клуб» Вікарчука В.Є.

 

Ці змагання були відбірковими перед чемпіонатом України, який пройде з 19 по 23 квітня в м. Житомир і стане серйозним іспитом для наших спортсменів на Всеукраїнській арені. Тож побажаємо їм успіхів та вдалих стартів у 2018 році.

 
Хмельницька організація чемпіон "Динаміади - 2017" PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 січня 2018, 13:34

27 січня поточного року, під час Колегії МВС України, відбулася церемонія нагородження переможців та призерів змагань «Динаміада - 2017».

У церемонії взяли участь Міністр внутрішніх справ України, Голова ФСТ «Динамо» України Арсен Аваков, перший заступник готови Товариства Віктор Корж, керівники динамівських територіальних організацій.

За підсумками комплексних змагань за програмою «Динаміада - 2017» серед збірних команд територіальних організацій Товариства у 3 групі областей перемогу здобула Хмельницька обласна організація.

 

Міністр внутрішніх справ України, Голова ФСТ «Динамо» України Арсен Аваков особисто вручив заступнику Голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Домбровському Геннадію Владиславовичу пам’ятний кубок та почесний диплом.

 
Збірна команда управління служби безпеки України у Хмельницькій області володарі Кубку ХОО ФСТ «Динамо» України з волейболу. PDF Друк e-mail
Середа, 20 грудня 2017, 14:33

19-20 грудня 2017 року в Тренінговому Центрі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відбувся Кубок Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з волейболу пам’яті генерал-лейтенанта міліції Віктора Колєснікова за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2017» серед правоохоронних органів та рятувальних служб.

Участь у заході прийняли шість команд, а саме: Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та Хмельницька митниця ДФС України, Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Військова частина 3053 Національної гвардії України, Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

У запеклій безкомпромісній та чесній грі перемогу здобула команда Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, друге місце команда Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

3 місце - Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області;

4 місце - Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького;

5 місце - Військова частина 3053 Національної гвардії України;

6 місце - Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та Хмельницька митниця ДФС України;

Команди призери нагородженні кубками, дипломами та вимпелами, призери медалями та дипломами Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

 

Церемонію нагородження провів заступник голови Хмельницької обласної організації Домбровський Геннадій Владиславович.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 35