Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Вітаємо Сікорську Софію з золотою нагородою!! PDF Друк e-mail
Четвер, 18 березня 2021, 09:33

 

17 березня 2021 року у м. Харкові на чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед жінок, спортсмен-інструктор Хмельницької ФСТ «Динамо», Майстер спорту України Софія Сікорська здобула золоту нагороду у ваговій категорії до 57 кг.

Вітаємо спортсменку та тренера-викладача Сергія Пісоцького з чудовим виступом та бажаємо нових перемог!!

Незабаром Софія у складі національної команди України прийме участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться 8-11 квітня 2021 року в м. Софії, Болгарія.

 

 
Хмельницьке ФСТ «Динамо» України очолив Руслан Герасимчук! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 березня 2021, 07:55

 

Сьогодні 04 березня 2021 року в малому залі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відбулася позачергова ХХІІІ Конференція Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України. На якій були присутні голова Хмельницької обласної Держаної адміністрації Сергій Гамалій, керівники правоохоронних органів та рятувальних служб, а саме: Руслан Герасимчук - начальник Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області, Олексій Олійник - керівник Хмельницької обласної прокуратури, Тарас Цюцюра - начальник Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, Сергій Мельник - начальник територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області, Олександр Луцький - ректор Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Віталій Лазарєв - начальник головного управління Державної податкової служби України у Хмельницькій області, Роман Березнюк - командир військової частини 3053 Національної гвардії МВС України, Едуард Братко – начальник та Дмитро Бондар - перший заступник начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області, Руслан Сухораб - начальник Державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» та ін.

Вирішили наступні питання:

1. Після заслуховування звіту за 2020 р. заступника голови Геннадія Домбровського, визнали роботу Хмельницької організації «Динамо» задовільною.

2. Одноголосно обрали голову Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України – Руслана Герасимчука.

3. Затвердили новий склад Президії Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

4. Затвердили Регламент обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2021» .

5. Прийняли у члени Хмельницької організації ФСТ «Динамо» голову Хмельницької обласної Державної адміністрації Сергія Гамалія.

 

 
Чемпіонат України з легкої атлетики PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 лютого 2021, 09:41

Динамівець Андрій Атаманюк на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів на дистанції 3000 м виборов золоту нагороду, результат 8:52.03 хв. Також нещодавно 11 лютого 2021 року у м. Суми на чемпіонаті України з легкої атлетики серед чоловіків у приміщенні на дистанції 3000 м посів п’яте місце, покращивши свій результат до 8:25.48 хв, що відповідає нормативу кандидата в Майстри спорту України. Спортсмена підготували тренері-викладачі Ліщук В.В. та Кузьмінський В.О.

Динамівська родина вітає спортсмена та тренерів та бажає нових перемог!!

 
Відкритий зимовий чемпіонат України з кульової стрільби PDF Друк e-mail
Четвер, 11 лютого 2021, 07:02

 

З 06 по 11 лютого 2021 року у м. Львів відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з кульової стрільби. Динамівець Заслужений майстер спорту України Андрій Гільченко у командній першості здобув дві срібні нагороди у вправі ГП-11А та ГП-12 (чоловіки). Спортсмена підготував Заслужений тренер України Петро Бардецький.

Уся динамівська родина вітає спортсмена та тренера та бажає нових перемог!!

 

 
Чемпіонат України з спортивного самбо PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 лютого 2021, 13:36

З 04 по 07 лютого 2021 року в м. Харкові відбувся чемпіонат України з спортивного самбо серед юнаків та юніорів. Хмельницькі динамівці гідно виступили на чемпіонаті, а саме:

Холод Владислав у ваговій категорії до 71 кг серед юніорів виборов золоту медаль, вперше виконавши Майстра спорту України;

Житарюк Дмитро у ваговій категорії до 71 кг серед юнаків виборов бронзову медаль;

Боровіков Андрій у ваговій категорії до 58 кг серед юніорів посів п’яте місце;

Нагірна Ангеліна у ваговій категорії до 47 кг серед дівчат посіла п’яте місце;

Уся динамівська спільнота вітає спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом та бажає нових перемог!!!

 
Вітаємо з ювілеєм!! PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 січня 2021, 08:14

Сьогодні багатотисячний колектив хмельницьких динамівців вітає з 55 річчям Заступника голови хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо", Голову обласного осередку міжнародної поліцейської асоціації, Заслуженого тренера України, Кавалера ордена "За заслуги" ІІІ ступеня, Голову обласної федерації з грепллінгу та панкратіону, Голову міської федерації з дзюдо, ДОМБРОВСЬКОГО ГЕННАДІЯ ВЛАДИСЛАВОВИЧА !!! Бути хорошим керівником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило ! Це справжній талант - бути професіоналом своєї справи! Весь колектив вітає Вас з Днем народження! Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам, професійних успіхів, сімейного благополуччя, енергійності, стійкості духу, безмежного здоров'я, талановитих та вдячних учнів !!!

 

 
Бронзова нагорода чемпіонату України з грепплінгу PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 грудня 2020, 09:46

 

Вітаємо спортсмена-інструктора Хмельницької обласної організації «Динамо» України Андрія Боровікова з бронзовою нагородою на чемпіонаті України з грепплінгу у розділі Гі у ваговій категорії до 62 кг серед дорослих, змагання відбулися у м. Бровари 17 грудня 2020 року ! Підготували до успішного виступу на змаганнях тренери Олексій Жижанов та заслужений тренер України Геннадій Домбровський !!! Це перший старт Хмельницького динамівця на змаганнях серед дорослих !!! За підсумками змагань Андрій включен до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи !!! Андрій за вдалий виступ крім заробітної платні отримає ще грошову премію від ХОО ФСТ «Динамо» України!!!

 

 

 
ВІТАЄМО! PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 листопада 2020, 10:02

Вітаємо спортсмена-інструктора Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України Марію Євдокимову з присвоєнням звання майстра спорту України з веслування на байдарках і каное! Наказ міністерства молоді та спорту України від 12 листопада 2020 року №2542.

Уся динамівська родина приєднується до вітань та бажає міцного здоров’я і нових спортивних досягнень!

 
Золото чемпіонату Європи з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 жовтня 2020, 12:53

З 29 вересня по 04 жовтня 2020 року у м. Нествед, Данія проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих. Динамівець, військовослужбовець Національної гвардії України Квіквініа Полміра став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 95 кг., здобувши чотири золоті нагороди: у поштовху, ривку, за сумою двоборства та у довгому циклі.

Уся динамівська родина вітає спортсмена з високим досягненням та бажає нових перемог!!!

 

 
Чемпіонат Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо PDF Друк e-mail
Четвер, 24 вересня 2020, 09:58

 

22 по 24 вересня 2020 року в м. Очаків, Миколаївської області відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з дзюдо серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н. спільно з Національним олімпійським комітетом України.

Збірна команда Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України гідно виступила посівши восьме командне місце.

Результати особистих виступів:

Климов Всеволод у ваговій категорії до 81 кг здобув золоту нагороду;

Житарюк Дмитро у ваговій категорії до 73 кг здобув срібну нагороду;

Нагірна Ангеліна у ваговій категорії до 48 кг здобула срібну нагороду;

Рибак Іван у ваговій категорії до 73 кг здобув бронзову нагороду;

Коваль Ілля у ваговій категорії до 55 кг здобув бронзову нагороду;

Жижанов Андрій у ваговій категорії до 55 кг посів п’яте місце;

Капцевич Владислав у ваговій категорії до 73 кг посів п’яте місце;

Спортсменів підготувати тренери-викладачі: Домбровський Геннадій Владиславович, Жижанов Олексій Юрійович, Пилипчук Оксана Михайлівна та Буділовський Дмитро Сергійович.

Спортсмени отримали спортивний досвід та мали можливість відпочити на морі.

Уся динамівська родина вітає спортсменів та тренерів з вдалим виступом та бажає нових перемог!!

 

 

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 39