Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Пудсумок роботи серед територіальних організацій за 2023 рік PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 квітня 2024, 07:48
Центральна рада Фізкультурно спортивного товариства Динамо України підвела підсумки роботи серед територіальних організацій за 2023 рік. Хмельницька обласна організація за підсумками рейтингу посіла друге місце серед областей третьої групи!2 2 2 Це спільний успіх всіх колективів фізичної культури і спорту правоохоронних відомств Хмельницької області!!! Ми вітаємо наших спортсменів, тренерів,фахівців та всіх , хто веде здоровий спосіб життя і регулярно займається фізичною культурою та спортом! Дякуємо героїчним Збройним Силам України за те що вони захищають нас і нашу державу !
 
Кубок України з рукопашного бою PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 квітня 2024, 07:36
Наші кордони в надійних руках!Спортсмени динамівці, курсанти та офіцери НАДПСУ ім. Богдана Хмельницького прийняли участь у Кубку України з рукопашного бою присвяченого пам’яті полеглих спецпризначенців Головного управління розвідки Міністерства Оборони України. Захід відбувся 23-24 березня 2024 року у м. Буча. У змаганнях прийняли участь близько 200 найсильніших спортсменів країни. За результатами змагань: Кіра Горобець виборола 2 нагороду серед дівчат у в.к. до 55 кг. Валерія Старенко здобула 3 нагороду серед дівчат у в.к. до 65 кг. Євгеній Хотінь здобув 1 нагороду у в.к. до 90 кг також був нагороджений кубком «За волю до перемоги». Вітаємо спортсменів та бажаємо впевненого руху вперед до нових звершень і перемог!!!
 
Чемпіонат Хмельницької області з важкої атлетики серед дорослих PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 квітня 2024, 07:25
Вітаємо спортсмена-інструктора Хмельницької ОО ФСТ "Динамо" України Дмитра Курдибаху з 1 місцем чемпіонату Хмельницької області з важкої атлетики серед дорослих! Змагання відбулися 23 березня 2024 року в м. Городок, СК Епіцентр. Спортсмену вдалося у ривку підняти 151 кг, а у поштовху 175 кг у ваговій категорії до 109 кг. Дмитро також виборов абсолютно першість!! Бажаємо атлету нових звершень!!!
 
Чемпіонат України з веслування на човнах "Дракон" з загальної фізичної підготовки PDF Друк e-mail
Четвер, 04 квітня 2024, 06:25
Вітаємо динамівку, спортсмена-інструктора Хмельницької ОО ФСТ "Динамо" України Євдокимову Марію з 2 місцем чемпіонату України з веслування на човнах "Дракон" з загальної фізичної підготовки!!! Зазначений захід відбувся 15-16 березня 2024 року в м. Бровари.
 
Всеукраїнський турнір з дзюдо "Київська весна" серед юнаків та дівчат PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 квітня 2024, 10:33
15 березня в м. Києві відбувся традиційний всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат ,,Київська веснаʼʼ. В змаганнях прийняли участь більше тисячі учасників з усіх регіонів нашої країни Хмельницька обласна організація ФСТ Динамо України делегувала на цей турнір чотири представника, які показали наступні результати: 3 місце Лозовська Аліна; Грабчак Антон 3 сутички виграв та одну програв( здобув безцінний досвід); Павлов Дмитро 2 сутички виграв та одну програв(здобув безцінний досвід); Долішний Владислав 1 сутичку виграв та одну програв (здобув безцінний досвід); Вітаємо динамівців і бажаємо невпинно прогресувати! Шана та повага ЗСУ за те що вони захищають Україну!
 
Чемпіонат Хмельницької ОО ФСТ "Динамо" України з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 квітня 2024, 09:54
12-13 березня 2024 року в Тренінговому центрі ГУ НП в Хмельницькій області провели чемпіонат Хмельницької ООФСТ "Динамо" України з гирьового спорту за програмою обласного комплексного спортивного заходу "Динаміада-2024" серед правоохоронних органів та рятувальних служб з нагоди відзначення 100 річчя утворення ФСТ "Динамо" України. Призери змагань серед чоловіків: Вагова категорія до 63 кг 1 місце Альохін Дмитро (НАДПСУ); 2 місце Лучанський Віталій (ГУДСНСУ); 3 місце Касянов Вадим (ГУДСНСУ); Вагова категорія до 68 кг 1 місце Касянчук Володимир (ГУДСНСУ); 2 місце Мотора Олександр (НАДПСУ); Вагова категорія до 73 кг 1 місце Тарасюк Артем (ГУНП); 2 місце Микитчук Сергій (НАДПСУ); 3 місце Шевчук Леонід (ГУНП); Вагова категорія до 78 кг 1 місце Миколаєнко Юрій (НАДПСУ); Вагова категорія до 95 кг 1 місце Шалан Микола (ГУДСНСУ); 2 місце Тарасюк Андрій (ГУНП); Вагова категорія понад 95 кг 1 місце Варнадський Віталій (ГУНП); 2 місце Масловський Олександр (Пенітенціарна служба); 3 місце Бондар Максим (Пенітенціарна служба); Серед жінок 1 місце Гопенюк Ірина (ГУНП); 2 місце Струкевич Дарина (НАДПСУ); 3 місце Пивоварчук Вікторія (ГУДСНСУ); Всі призери змагань нагородженні дипломами та медалями, а також сформована збірна команда Організації яка виступить на чемпіонату ФСТ "Динамо" України у квітні поточного року в м. Львів. Все буде Україна!!!
 
Чемпіонат України з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Четвер, 28 березня 2024, 10:09
З 06 по 10 березня в м. Київ відбувся чемпіонат України з гирьового спорт серед всіх вікових груп. Динамівці гідно виступи: Дмитро Альохін 1 місце серед юніорів та 3 місце серед чоловіків в.к. до 63 кг, у вправі "Ривок гирі" 32 кг та вперше виконав норматив майстра спорту України, курсант НАДПСУ. Юрій Миколаєнко 2 місце вправа "Ривок гирі", 3 місце вправа "Поштовх гир" та 3 місце вправа "Ривок гирі з довільною зміною рук" спортсмен виступав серед юніорів в к. до 73 кг, серед студентів 3 місце. Спортсмен також вперше виконав норматив майстра спорту України, курсант НАДПСУ. Василь Михайлінчик 1 місце серед чоловіків в.к. до 78 кг, вправа "Ривок гирі". Полміра Квіквініа 3 місце серед чоловіків в.к. до 95 кг, вправа "Довгий цикл". Динамівська родина вітає спортсменів та їхніх тренерів з вдалим виступом та бажає нових перемог!!! Все буде Україна
 
Чемпіонат України з тхеквондо PDF Друк e-mail
Четвер, 28 березня 2024, 09:55
Спортсмени ФСТ Динамо , які тренуються в ДЮСШ -3 м. Хмельницький успішно виступили на чемпіонаті України з тхеквондо серед кадетів ( м.Луцьк 08-10.03 2024) 1 місце Шевчук Тетяна; 1 місце Калугіна Анна; 1 місце Піхурець Тетяна; 2 місце Шевчук Ілля; Слід зауважити, що Калугіна Анна ,Піхурець Тетяна та Шевчук Тетяна здобули право представляти нашу країну на чемпіонаті Європи серед відповідних вікових категорій. Вітаємо спортсменів та тренерський штаб з прекрасним результатом Дякуємо кожному захиснику України за відвагу, мужність, за кожен новий ранок та можливість тренуватись та змагатися!!!
 
Заслужений тренер України з універсального бою PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 березня 2024, 11:35
Динамівська родина вітає Хотіня Євгенія Григоровича, майстра спорту України міжнародного класу з рукопашного бою, (викладача Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького) з присвоєнням спортивного звання "Заслужений тренер України з універсального бою" наказ Міністерства молоді та спорту України від 28.02.2024 р. #1202!!!! Все буде Україна!!!
 
Чемпіонат України з пауерліфтингу PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 березня 2024, 11:02
Підводячи підсумки виступів динамівських пауерліфтерів на чемпіонатах України з пауерліфтингу, жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп, які відбулися з 18 лютого по 01 березня 2024 року у м. Коломия можна сказати що це були одні з кращих виступів за весь час. Спортсменами загалом здобуто 11 нагород з яких: 7 золотих, 2 срібних,2 бронзових, а саме: МУЛЯР Катерина 4 золотих; ВІННИЦЬКИЙ Даніїл 3 бронзи; БОРТНИК Сергій 2 срібних; БЕРЕЖНИЙ Віталій 3 бронзових; БАСІСТИЙ Андрій 1 золоту; СТОЛЯР Володимир 2 срібних; КНЯЗЬ Юрій 1 золоту; ЛІСІЄЄНКОВ Сергій 1 золоту. Вітаємо спортсменів та тренерів та бажаємо нових перемог!!
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 42