Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Чемпіонат України з класичного жиму лежачи та жиму лежачи PDF Друк e-mail
Четвер, 29 лютого 2024, 10:29
Хмельницькі динамівці продовжують здобували нагороди на чемпіонаті України з класичного жиму лежачи та жиму лежачи серед ветеранів, який проходить в м. Коломия з 24 лютого по 01 березня 2024 року. БСІСТИЙ Андрій серед ветеранів вікової групи М-1 у в.к. до 83 кг здобув золоту нагороду, результат 147,5 кг. СТОЛЯР Володимир серед ветеранів вікової групи М-2 у в.к. до 74 кг здобув срібну нагороду, результат 95 кг. КНЯЗЬ Юрій серед ветеранів вікової групи М-2 у в.к. до 105 кг здобув золоту нагороду, результат 135 кг. ЛІСІЄЄНКОВ Сергій (екіперувальний жим) серед ветеранів вікової групи М-1 у в.к. до 120 кг здобув золоту нагороду, результат 180 кг. Хмельницька область у командній першості чемпіонату України з класичного жиму лежачи серед ветеранів вікової групи М-2 здобула перемогу!! Спортсменів підготували тренери-викладачі: БАСІСТИЙ Андрій та ФРАНКОВ Сергій!!!
 
Чемпіонат України з жиму лежачи та класичного жиму лежачи PDF Друк e-mail
Четвер, 29 лютого 2024, 10:19
У м. Коломия з 25 лютого по 01 березня 2024 року проходить чемпіонат України з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. У збірну команду Хмельницької області увійшли динамівці, які гідно виступили: ВІННИЦЬКИЙ Даніїл спортсмен з м. Нової Ушиці виступаючи серед юніорів в.к. понад 120 кг виборов срібну нагороду, результат 172,5 кг, що дало змогу збірній команді юніорів Хмельницької області посісти 3 місце. КЛИМЧУК Вадим посів 4 місце серед чоловіків у ваговій категорії до 66 кг, результат 137,5 кг. БОРТНИК Сергій спортсмен з м. Кам’янець-Подільський здобув срібну нагороду серед чоловіків в.к. до 105 кг, результат 217,5 кг. ГОРОБЧУК Дмитро та ПЕТРУК Андрій виступаючи серед чоловіків в.к. до 105 кг вперше виконали норматив майстра спорту України з пауерліфтингу, результати: Дмитра - 210 кг, 5 місце, Андрія - 195 кг, 6 місце. БЕРЕЖНИЙ Віталій серед чоловіків в.к. до 120 кг здобув бронзову нагороду, результат 215 кг. Збірна команда чоловіків Хмельницької області посіла 3 місце . Вітаємо спортсменів та тренерів-викладачів, що підготували: КУПРІЯНОВА Юрія, ЦІСАРА Віктора, БАСІСТОГО Андрія, ФРАНКОВА Сергія та бажаємо покращення особистих досягнень!!! Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!!
 
Чемпіонат України з пауерліфтингу (екіперувального) PDF Друк e-mail
Четвер, 29 лютого 2024, 10:01
З 18 по 24 лютого 2024 року м. Коломия відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу (екіперувального) серед всіх вікових груп. Представниця міста Кам'янець-Подільський динамівка Муляр Катерина виборола перемогу 1 місце серед жінок у ваговій категорії до 76 кг з сумою триборства 565 кг, присідання 1 місце - 230 кг, жим лежачи 1 місце - 132,5 кг, тяга 1 місце - 202,5 кг. На церемонії нагородження спортсменці також вручено два посвідчення: майстра спорту України та майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу! Динамівська родина вітає спортсменку та тренерів, що підготували Мельник Тетяну і Воронецького Вадима та бажає нових перемог на міжнародних помостах!!!
 
Кубок України з боротьби самбо PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 вересня 2023, 11:24
З 17 по 20 серпня в м. Вінниця проходив Кубок України серед чоловіків з боротьби самбо ( спортивний та бойовий розділ). Збірна Хмельницької області зайняла друге загальнокомандне місце!!! Суттєвий внесок в цей успіх внесли хмельницькі динамівці! Мартинюк Микола МСУ бойовий розділ в.к. до 79 кг 2 місце; Сергійчук Станіслав МСУ спортивний розділ в.к. до 88 кг 1 місце; Давидчук Ярослав МСУМК спортивний розділ в.к. до 98 кг 1 місце; Разгонов Максим МСУ спортивний розділ в.к. до 98 кг 3 місце; Бабійчук Дмитро ЗМСУ спортивний розділ в.к. до 71 кг 1 місце; Холод Владислав МСУ спортивний розділ в.к. до 79 кг 1 місце; Сидор Василь МСУ спортивний розділ в.к. до 79 кг 2 місце; Сидор Микола МСУ спортивний розділ в.к. до 64 кг 2 місце; Вітаємо спортсменів ,а також дружній тренерський колектив: ЗТУ Г.Горохова,В. Онищука, Д. Буділовського, В. Огона, С. Козиру, В.Будзихівського та О. Пилипчук. Дякуємо за багаторічну співпрацю та надіємось на краще майбутнє! Шана і повага ЗСУ!
 
Командний чемпіонат України PDF Друк e-mail
Четвер, 27 липня 2023, 06:45
Чудовий виступ динамівських велосипедисток! З 20 по 23 липня у Вінницькій області проходив командний чемпіонат України в олімпійських видах програм, чемпіонат України в змішаній командній гонці серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок з велосипедного спорту (шосе). Інструктори із спорту Дарина Нагуляк та Анастасія Плоцідим та спортсменка Хмельницької організації Динамо Діана Ситник ще раз довели , що вони є лідерами українського велоспорту! Переможницями та призерками стали: • у індивідуальній гонці на час серед жінок (20 км) 1 місце – НАГУЛЯК Дарина. 2 місце – ПЛОЦІДИМ Анастасія. • у індивідуальній гонці на час серед жінок (20 км) в командному заліку 1 місце – НАГУЛЯК Дарина, ПЛОЦІДИМ Анастасія,СИТНИК Діана. • у груповій гонці серед жінок (100 км) 1 місце – ПЛОЦІДИМ Анастасія. 3 місце – НАГУЛЯК Дарина. • у груповій гонці серед жінок (100 км) в командному заліку 1 місце – ПЛОЦІДИМ Анастасія, НАГУЛЯК Дарина, СИТНИК Діана. • у змішаній командній гонці на час серед чоловіків та жінок (19 км) 2 місце – НАГУЛЯК Дарина, ПЛОЦІДИМ Анастасія, СИТНИК Діана. Вітаємо спортсменок та тренерів Віктора Мамчур та Наталію Мамчур з нагородами національного чемпіонату!
 
Кубок Європи з дзюдо PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 липня 2023, 14:27
З 8 по 9 липня в м. Пакш Угорщина відбувся Кубок Європи з дзюдо (U-21). Спортсмен Хмельницької організації Динамо, вихованець ДЮСШ Авангард Максим РАЗГОНОВ зайняв 3 місце у ваговій категорії -100кг. Вітаємо Максима та тренерський штаб : Володимира Онищука, Віталія Огона та Сергія Козиру! Дякуємо за багаторічну співпрацю!
 
Чемпіонат ХОО ФСТ "Динамо" України з грепплінгу PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 липня 2023, 08:58
Згідно календарного плану 30 червня 2023 року відбувся чемпіонат Хмельницької обласної організації Динамо з грепплінгу (Гі та НоуГі) серед молодших юнаків та юнаків. Головна мета зазначеного заходу-це популяризація грепплінгу серед широких верств населення та правоохоронних відомств зокрема. Грепплінг це ближній бій ,спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових і задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок у процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів. Чемпіонат пройшов на високому організаційному рівні, Суддівська колегія спрацювала на "Відмінно".!!! Всі учасники продемонстрували гарний рівень тактико-технічної майстерності, волю до перемоги та бажання прогресувати в зазначеному виді спорту. Дякуємо Богу та ЗСУ за можливість змагатись і перемагати!!! Незабаром аналогічні змагання будуть серед старшої вікової групи… Очікуємо…
 
Чемпіонат ХОО "ФСТ" Динамо України з легкоатлетичного кросу PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 липня 2023, 08:40
30 червня 2023 року відбувся особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ "Динамо" України з легкоатлетичного кросу серед КФКС правоохоронних органів та рятувальних служб за програмою обласного комплексного спортивного заходу "Динаміада-2023" з нагоди відзначення 99-ї річниці утворення ФСТ "Динамо" України. У заході приняли участь шість команд, а саме: ГУ НП в Хмельницькій області, НАДПСУ ім. Б. Хмельницького, УСБУ в Хмельницькій області, Служба судової охорони у Хмельницькій області, ВЧ 3053 НГУ та ГУДСНСУ у Хмельницькій області. Призерами змагань стали: Жінки (1000 м) Гордієнко Марина - 3.23.5; Яструб Каріна - 3.27.4; Пилипчук Ірина - 3.37.1; Чоловіки (1000 м) Гудімов Роман - 2.37.1; Семенчук Роман - 2.47.6; Швець Віталій - 2.54.1; 3000 м Бахмацький Максим - 10.57.8; Максимюк Ярослав - 11.19.8; П'ясецький Максим - 11.37.6; 5000 м Чукань Тарас - 15.56.4; Васюта Максим - 18.34.4; Мельник Костянтин - 18.46.2; В командному заліку 1 місце команда Національної академії ДПСУ; 2 місце команда Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області; 3 місце Управління служби безпеки України у Хмельницькій області. Команди призери нагородженні кубками та дипломами, переможці та призери в особистих забігах медалями, дипломами Організації та сувенірами від відділення НОК України в Хмельницькій області.
 
Присвоєння спортивних звань PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 липня 2023, 07:56
Вітаємо спортсменів динамівців з універсального бою з присвоєнням звання Майстра спорту України!!! А саме: Романа Нєвєлова; Олександра Ляхового; Богдана Підлипчука; Дмитра Бурянного; Андрія Боровікова; Ілля Коваля; Івана Рибака. Наказ Міністерства молоді та спорту України від 13 червня 2023 року #3435
 
Чемпіонат ХОО ФСТ "Динамо" України з міні-футболу PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 червня 2023, 06:58
З 08 по 09 червня 2023 року в м. Хмельницький на майданчику з штучним покриттям Тренінгового центру ГУ НП в Хмельницькій області провели чемпіонат з міні-футболу серед КФКС правоохоронних органів та рятувальних служб за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2023» з нагоди відзначення 99-ї річниці утворення ФСТ «Динамо» України. Участь у заході прийняло п’ять команд. Командні місця розподілилися наступним чином: 1 місце - виборола команда Головного управління Національної поліції в Хмельницький області без жодної поразки; 2 місце - посіла команда Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області; 3 місце – команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького; 4 місце – команда військової частини 3053 Національної гвардії України; 5 місце – збірна команда Державної кримінально-виконавчої служби України, що дислокується на території Хмельницької області. Церемонію нагородження провели начальник ГУНП в Хмельницькій області, голова організації, полковник поліції Руслан ГЕРАСИМЧУК та заступник організації Геннадій ДОМБРОВСЬКИЙ. Вшанували загиблих воїнів російсько-Української війни хвилиною мовчання. Переможці та призери чемпіонату нагородженні кубками, медалями та дипломами Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України.
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 4 з 42