Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Спортивне спорядження та екіпіровка для спецпризначенців поліції PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 червня 2018, 16:02

 

За ініціативи начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, голови Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України, полковника поліції Віконського Василя Васильовича було придбано та вручено спецпідрозділам поліції області якісне спорядження та екіпіровку для тренувань та участі у спортивних змаганнях.

Сьогодні спецпідрозділи поліції виконують складні оперативні завдання. При цьому вони відчувають важкі фізичні та психоемоційні навантаження. Тому для підвищення рівня спеціальної фізичної підготовки, виховання сміливості, рішучості, ініціативи та впевненості у власних силах необхідна спеціальна фізична підготовка (заняття боксом, дзюдо, панкратіоном та техквондо), яка неможлива без спеціальної високоякісної екіпіровки та спорядження. Придбана екіпіровка та спорядження Хмельницькою обласною організацією ФСТ «Динамо» України дозволить спецпризначенцям більш якісно тренуватись та досягати високих показників у спорті та службі.

Вручення спортивної екіпіровки та спорядження відбулося в Тренінговому центрі ГУ НП в Хмельницькій області за участі голови Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України, полковника поліції Віконського Василя Васильовича, заступника начальника ГУ НП В Хмельницькій області, полковника поліції Герасимчука Руслана Володимировича, начальника кадрового забезпечення ГУ НП в Хмельницькій області, полковника поліції Лисого Ігоря Володимировича та заступника голови Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України Домбровського Геннадія Владиславовича.


 

 
Команда ГУ НП в Хмельницькій області володар кубку голови ХОО ФСТ «Динамо» з міні-футболу PDF Друк e-mail
Четвер, 24 травня 2018, 14:03

23-24 травня 2018 року на спортивному майданчику з штучним покриттям тренінгового центру ГУ НП в Хмельницькій області відбувся Кубок голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з міні-футболу за програмою обласного комплексного заходу «Динаміада-2018» серед правоохоронних органів та рятувальних служб. У зазначеному заході прийняли п’ять команд, а саме: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, Головне управління Державної фіскальної служби України у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, військова частина 3053 Національної гвардії України та Головне управління надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області. У запеклій безкомпромісній та чесній грі перемогу здобула команда Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, друге місце посіла команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, трете місце - Головне управління надзвичайних ситуацій України, четверте - Головне управління Державної фіскальної служби України у Хмельницькій області та п'яте місце посіла команда військової частини 3053 Національної гвардії України.

Команди призери нагородженні дипломами та кубками, учасники змагань медалями Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Церемонію нагородження провів Голова ХОО ФСТ «Динамо» України, начальник ГУ НП в Хмельницькій області, полковник поліції Віконський Василь Васильович та заступник голови Хмельницької обласної організації Домбровський Геннадій Владиславович.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо нових більш яскравих перемог!!!

 
Спортивно-масовий захід «За здоровий спосіб життя» PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 травня 2018, 07:58

 

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за підтримки Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, популяризуючи здоровий спосіб життя, 12 травня 2018 року на території закладу провела змагання з бігу на дистанції 1000 і 3000 метрів за участі ректора академії генерал-майора Олега Шинкарука.

«Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного, соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних вад». І справді, здоров'я молодого покоління є визначним показником достатку кожної країни.

Керівник вищого навчального закладу запевняє, що прикордонники бігають добре, адже щотижня тренуються і тому мають хорошу спортивну підготовку. Окрім цього, він зазначив, що пропагування здорового способу життя один із пріоритетних напрямків роботи навчального закладу.

«Загальновідомо, що здорова нація піднімає авторитет держави. Мета сьогоднішнього масового бігу – пропаганда здорового способу життя та патріотичне виховання молоді. Такі заходи стали для нас вже щорічною доброю традицією, в рамках якої ми маємо змогу оцінити рівень професійної підготовки персоналу академії», – зазначив перед стартом генерал-майор Олег Шинкарук.

Маршрут спортивно-масового заходу проходив на спеціально-виділеній для цього біговій доріжці, по якій прикордонники змогли продемонструвати свої спортивні навички та отримати задоволення від участі.

 

Переможці та призери були нагороджені медалями, кубками та дипломами.


 

 
Юний динамівець – чемпіон України з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 травня 2018, 09:47

 

З 04 по 06 травня 2018 року у с.Чкалово Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед молодших юнаків та дівчат та старших юнаків та дівчат, в якому участь взяли 215  спортсменів з 11 областей України.

Результати виступів динамівців (вага гир – 24 кг для юнаків та 16 кг для дівчат):

Юрик Олександр – 1 місце у двоборстві у в.к. 58 кг з результатом 129,5 оч.(поштовх – 87, ривок - 85 ) та 1 місце у довгому циклі – 47 підйомів, спортсмен пройшов відбір на Чемпіонат Євпропи серед юнаків та дівчат, який пройде в червні у м. Гарліава (Литва);


Кіпін Ірина – 2 місце у в.к. 53 кг з результатом 93 ривка;

Войціх Максим – 6 місце у двоборстві у в.к. 63 кг з результатом 88 оч.(поштовх – 58, ривок - 60 ) та 4 місце у довгому циклі – 36 підйомів;

Спортсмени та тренери виражають вдячність начальнику ГУ НП в Хмельницькій області полковнику поліції Віконському Василю Васильовичу, начальнику управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Клімову Володимиру Іллічу та керівництву ХОО ФСТ «Динамо» України у сприянні по підготовці до зазначених змагань.

 

 
Динамівці на Чемпіонаті та Кубку України з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 квітня 2018, 09:27

 

З 19 по 22 квітня 2018 року у місті Житомир відбулися Кубок України з гирьового спорту серед дорослих, Чемпіонат України з гирьового спорту серед юніорів та ветеранів в яких участь взяли більше 250 спортсменів з усіх куточків України.

Результати виступів динамівців (вага гир – 32 кг для чоловіків та юніорів, 24 кг для жінок та ветеранів):

Чемпіонат України серед юніорів та юніорок:

Юрик Олександр – 6 місце у двоборстві у в.к. 63 кг з результатом 60 оч.(поштовх – 40, ривок - 40) та 6 місце у довгому циклі – 22 підйоми, спортсмен вперше виконав норматив Кандидата в майстри спорту;

Каличак Володимир – 5 місце у двоборстві у в.к. 78 кг з результатом 71 оч. (поштовх – 52, ривок - 38) та 5 місце у довгому циклі - 19 підйомів;

Кіпін Ірина – 5 місце у в.к. 58 кг з результатом 38 ривків;

Панькевич Оксана – 1 місце у в.к. 58 кг з результатом 84 ривки;

Збірна команда Хмельницької області серед юніорів посіла 8 загальнокомандне місце серед 18 команд.

Чемпіонат України серед ветеранів:

Петров Валерій – 4 місце у в.к. 85 кг з результатом 191,5 оч. (поштовх – 92, ривок - 199);

Антонюк Анатолій – 1 місце у в.к. 95 кг з результатом 198 оч. (поштовх – 107, ривок - 182);

Герасимчук Дмитро – 1 місце у в.к. 95 кг з результатом 71 підйом у довгому циклі.

Копичинський Володимир – 1 місце у в.к. 95 кг з результатом 22 підйоми у довгому циклі та 2 місце у двоборстві з результатом 85 (поштовх – 30, ривок 110)

Збірна команда Хмельницької області серед ветеранів посіла 2 загальнокомандне місце серед 15 областей.

Кубок України серед дорослих:

Плюта Віталій – 5 місце у двоборстві у в.к. 68 кг з результатом 114,5 оч. (поштовх – 63, ривок - 103), спортсмен вперше виконав норматив Майстра спорту України!

Жиров Ігор – 9 місце у двоборстві у в.к. 68 кг з результатом 73,5 оч. (поштовх – 44, ривок - 59) та 4 місце у довгому циклі з результатом 38 підйомів;

Ризак Володимир – 6 місце у двоборстві у в.к. 73 кг з результатом 125,5 оч. (поштовх – 66, ривок - 119) та 3 місце у довгому циклі з результатом 42 підйоми;

 


Рудніцький В’ячеслав – 7 місце у двоборстві у в.к. 78 кг з результатом 135,5 оч. (поштовх – 66, ривок - 139);

Квіквініа Полміра – 1 місце у двоборстві у в.к. 95 кг з результатом 211 оч. (поштовх – 122, ривок 178) – цей результат є новим рекордом України; також Полміра став чемпіоном у довгому циклі – 64 підйоми.


Варнацький Віталій – 6 місце у двоборстві у в.к. 95 кг з результатом 141 оч. (поштовх – 66, ривок - 150) та 10 місце у довгому циклі з результатом – 24 підйоми;

Масловський Олександр – 8 місце у двоборстві у в.к. +95 кг з результатом 55 оч. (поштовх – 22, ривок - 66) та 7 місце у довгому циклі з результатом 15 підйомів.


Збірна команда Хмельницької області серед дорослих посіла 4 загальнокомандне місце серед 22 областей України.

Спортсмени та тренери виражають вдячність начальнику ГУ НП в Хмельницькій області полковнику поліції Віконському Василю Васильовичу, начальнику управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Клімову Володимиру Іллічу та керівництву ХОО ФСТ «Динамо» України у сприянні по підготовці до зазначених змагань.


 

 
Тренери товариства "Динамо" України проводять спеціальну фізичну підготовку з особовим складом спецпідрозділів поліції PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 березня 2018, 10:59

 

З метою підвищення рівня спеціальної фізичної підготовки особового складу спецпідрозділів поліції, які виконують завдання за призначенням в зоні антитерористичної операції Хмельницькою обласною організацією ФСТ «Динамо» України спільно з Головним управлінням Національної поліції в Хмельницькій області на постійній основі 2-3 рази на тиждень проводяться заняття зі спеціальної фізичної підготовки (види єдиноборств: бокс, дзюдо, техквондо і рукопашний бій).

Проведення занять здійснюють тренери:

- заслужений тренер України, майстер спорту України Домбровський Геннадій;

- майстер спорту України з боксу Яструб Іван, позаштатний інструктор організації ФСТ «Динамо» України;

- майстер спорту України з техквондо ВТФ Назарчук Сергій, тренер-викладач ДЮСШ «Динамо»;

Заняття проводяться згідно розробленої авторської програми, яка розрахована на 3-х місячний термін. Програма включає в себе:

- удари ногами, руками та іншими частинами тіла;

- кидкову техніку;

- больові та задушливі прийоми;

- елементи страховки та самостраховки;

- акробатичну підготовку;

- використання підручних предметів (холодна та вогнепальна зброя);

- вміння вести бій з групою противників;

- психологічну підготовку;

- вміння приймати швидкі та адекватні рішення в стресових ситуаціях;

- повно контактні спаринги в захисному спорядженні.

Всі заняття, що проводяться тренерами та фахівцями відмічаються високою інтенсивністю та щільністю, тому що з групою займається одночасно три тренера. Група поділяється на чотири підгрупи, кожна з яких по круговому методу виконує завдання відповідно до мети програми. Кожне тренування проходить під гаслом «Побачив-навчився». Це значить що будь-який елемент: удар, кидок, больові та задушливі прийоми тощо, показані тренером на початку тренування будуть вивчені в кінці тренування.

Заняття з спеціальної фізичної підготовки особового складу спецпідрозділів поліції забезпечать якісне виконання завдань за призначенням особового складу, а саме: формування навичок самозахисту, обеззброювання та затримання осіб, що порушують громадський порядок, загрожують особистій безпеці громадян, працівників правоохоронних органів і спрямовані на розвиток сили, витривалості, гнучкості, а також виховання сміливості, рішучості, ініціативи та впевненості у власних силах.

 

 
Кубок України з важкої атлетики PDF Друк e-mail
Середа, 14 березня 2018, 13:19

 

 

З 09 по 13 березня у місті Чернігів відбувся Кубок України з важкої атлетики в якому взяли участь 3 хмельницьких динамівці.

Результати виступів:

Ломачинська Ангеліна - у в.к. 48 кг ривок 73 кг, поштовх – 88 кг, сума – 161 кг – 1 місце.

Заболотний Ярослав – у в.к. 62 кг ривок 117 кг, поштовх – 140 кг, сума – 257 кг – 2 місце.

Марущак Аліна – у в.к. 63 кг ривок – 75 кг, поштовх – 85 кг, сума – 160 кг – 4 місце, також спортсменка вперше виконала норматив Майстра спорту України.

Спортсмени та тренери виражають вдячність начальнику Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Клімову Володимиру Іллічу  та керівництву ХОО ФСТ «Динамо» України у сприянні по підготовці до зазначених змагань.

 

Вітаємо спортсменів із успішним виступом!

 

 

 
Динамівці на чемпіонаті України з пауерліфтингу!! PDF Друк e-mail
Субота, 03 березня 2018, 12:01

 

30-тий чемпіонат України з пауерліфтингу відбувся у м. Коломия Івано-Франківської області з 22 по 28 лютого 2018 року. Динамівці гідно приставили Хмельницьку область на чемпіонаті.

Результати виступів спортсменів:

Майстер спорту України Бежевець Ганна у ваговій категорії до 57 кг серед юніорок з сумою триборства 395 кг здобула бронзову нагороду, присідання 160 кг (2 місце), жим лежачи 87,5 (2 місце), тяга 147,5 кг (3 місце).

Майстер спорту України Красій Сергій у ваговій категорії до 93 кг серед чоловіків з сумою триборства 862,5 кг виборов срібну нагороду, присідання 350 кг (2 місце), жим лежачи 225,5 кг (2 місце), тяга 290 кг (3 місце). Спортсмен вперше виконав норматив Майстра спорту України Міжнародного класу.

Ветеран спорту Бушманов Віктор у ваговій категорії до 83 кг серед чоловіків ветеранів з сумою триборства 555 кг виборов срібну нагороду, присідання 230 кг (2 місце), жим лежачи 150 кг (2 місце), тяга 175 кг (3 місце).

Спортсменів підготували тренери-викладачі: Басістий Андрій, Цісар Віктор та Франков Сергій

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України щиро вітає спортсменів та тренерів з вдали виступом та бажає нових яскравих перемог на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях!!!

 

 
Динамівські самбісти на Боковелі PDF Друк e-mail
Субота, 03 березня 2018, 10:01

Завдяки начальнику Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області полковнику поліції Віконському Василю Васильовичу збірній команді Хмельнцької обласної організації ФСТ "Динамо" України з боротьби самбо була надана можливість провести відновлювальний навчально-тренувальний збір у "Буковелі".
У програму збору входило: піші прогулянки в гори, катання верхи на конях, спуски на лижах та сноубордах, відновлювальні процедури. Після такого заходу можна стверджувати, що наші спортсмени покажуть тільки відмінні результати на Всеукраїнській та Міжнародній аренах у 2018 році.
Керівництво ХОО ФСТ "Динамо" України та спортсмени висловлюють щиру подяку начальнику ГУ НП в Хмельницькій області Віконському Василю Васильовичу за цей захід

 
Динамівці на чемпіонат України з класичного жиму лежачи PDF Друк e-mail
Четвер, 22 лютого 2018, 14:32

 

З 20 по 22 лютого 2018 року у м. Коломия Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. Збірні команди області юніорок та жінок стали найсильнішими в Україні!!

До складу збірної команди області увійшли динамівські спортсмени:

Майстер спорту України Кисіль Віктор у ваговій категорії до 74 кг серед чоловіків виборов срібну нагороду (результат 170 кг).

Мельник Ірина у ваговій категорії до 63 кг серед юніорок виборола бронзу (результат 77,5 кг).

Ветерани спорту Столяр Володимир та Подокопний Вадим у ваговій категорії до 66 кг вибороли срібну та золоту нагороду (результати 85 кг та 100 кг відповідно)

Динамівська родина вітає спортсменів з вдали виступом та бажає нових яскравих перемог на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях!!!

 

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 38