Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Команда Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області володар Кубку міністра внутрішніх справ з волейболу PDF Друк e-mail
Вівторок, 25 квітня 2017, 09:36

24 квітня поточного року у Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбулося відзначення спортсменів-поліцейських, які здобули Кубок міністра внутрішніх справ з волейболу. Начальник Головного управління НП в Хмельницькій області, голова Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, генерал поліції 3 рангу Микола Семенишин привітав спортсменів з високим досягненням та побажав успіхів у службі та спорті.

Нагадаємо, Кубок, що проводиться для сприяння розвитку фізичної культури, підвищення рівня спортивної майстерності та загартованості працівників правоохоронних органів, стартував на початку квітня. Участь у ньому взяли команди Нацполіції, Держприкордонслужби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Державної міграційної служби та вищих навчальних закладів МВС.

У фіналі Кубку міністра внутрішніх справ з волейболу за перемогу змагалися п’ять найсильніших команд – переможці попередніх етапів: три поліцейські збірні – з обласних управлінь Нацполіції Дніпропетровщини, Закарпаття та Хмельниччини, та дві команди прикордонників – Південного регіонального управління ДПС (м. Одеса) і Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління ДПС.

За підсумками ігор третє місце посіла команда Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби. Срібло виборола збірна Південного регіонального управління ДПС (м. Одеса)

Володарем Кубку міністра заслужено стали волейболісти з Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.

 

Уся динамівська родина вітає спортсменів та тренерів з високим досягненням та бажає нових яскравих перемог!!!

 
Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України переможець огляд-конкурсу за підсумками 2016 року PDF Друк e-mail
Вівторок, 25 квітня 2017, 09:29

Начальник Головного управління НП в Хмельницькій області генерал поліції 3 рангу Микола Семенишин привітав заступника голови Хмельницької обласної організації «Динамо» України Геннадія Домбровського за високі показники у роботі, адже за підсумками огляд-конкурсу серед територіальних організацій ФСТ «Динамо» України за 2016 рік Хмельницька обласна організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України посіла перше місце у третій групі, обійшовши такі організації, як: Тернопільська, Волинська, Сумська, Закарпатська, Кіровоградська та ін.

 
Чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (кросу) PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 квітня 2017, 06:46

12-13 квітня 2017 року у м. Харків відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкої атлетики (кросу) за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд територіальних організацій Товариства.

В збірну команду Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України увійшли: Майстер спорту України міжнародного класу Каяфа Олег (Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького), Майстер спорту України міжнародного класу Волошин Віталій (Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького), Голуб Маргарита (Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького) та Швець Віталій (Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області).

Результати виступів:

Каяфа Олег на дистанції 1 км з результатом 2:40 хв. виборов золоту нагороду;

Голуб Маргарита на дистанції 1 км з результатом 3:40 хв. стала 12;

Волошин Віталій на дистанції 3 км з результатом 9:33 хв. став 9;

Швець Віталій на дистанції 5 км з результатом 17:55 хв. став 15;

В командному заліку серед областей третьої групи організація посіла 2 місце.

 

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом та бажаємо більш вдалих виступів!!!

 
Гирьовий спорт PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 квітня 2017, 07:32

06-09 квітня поточного року у м. Хмельницький у СК «Епіцентр» відбувся Кубок України з гирьового спорту серед дорослих та Чемпіонат України серед юніорів та юніорок

Участь у змаганнях приняло більше 250 спортсменів з 20 областей України.

Хмельницьку область у змаганнях представила збірна команда до складу якої увійшло 10 динамівців.

Бронзову нагороду у Кубку України здобув Михайлінчик Василь у ваговій категорії до 73 кг, у поштовху 32 кг зробив 93 повтори, у ривку – 147, сума двоборства – 166,5 очок.

За крок до п’єдесталу (4 місце) вагової категорії до 95 кг зупинився Квіквініа Полміра, поштовх – 112, ривок – 146, сума двоборства – 185 очок.

Плюта Віталій у ваговій категорії до 68 кг став 8, поштовх – 66, ривок – 90, сума – 111 очок.

Рудніцький В’ячеслав у ваговій категорії до 78 кг став 8, поштовх – 55, ривок – 110, сума – 110 очок.

Панькевич Оксана у ваговій категорії до 58 кг виборола перше місце у Кубку України серед дорослих і у чемпіонаті України серед юніорів та юніорок, результат ривок гирі - 67 підйомів (24 кг).

Ризак Володимир у ваговій категорії до 73 кг здобув бронзову нагороду серед юніорів, виконавши вперше норматив Майстра спорту України, поштовх– 70, ривок – 132, сума – 136 очок.

Каличак Володимир у ваговій категорії до 73 кг став 11 серед юніорів та 16 серед дорослих, поштовх – 19, ривок – 50, сума – 44 очка.

Кіпін Ірина у ваговій категорії до 58 кг стала 7 серед юніорок та 9 серед дорослих, ривок – 37 підйомів.

Дзізінська Лілія у цій же ваговій категорії стала 9 серед юніорок та 12 серед дорослих, ривок –32 підйоми.

 

Вітаємо спортсменів із успішними виступами та бажаємо в майбутньому тільки покращення власних результатів.

 
Золото та срібло Чемпіонату Європи з важкої атлетики у динамівців PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 квітня 2017, 06:48

З 2 по 8 квітня 2017 року в м. Спліт, Хорватія відбувся Чемпіонат Європи з важкої атлетики де гідно нашу Державу представили динамівці Олександр Пєлєшенко та Дмитро Чумак.

Олександр Пєлєшенко у ваговій категорії до 85 кг з сумою двоборства 386 кг виборов золоту медаль - рекорд України та Європи серед юніорів до 23 років. Також Олександр встановив рекорд Європи серед юніорів до 23 років у ривку 175 кг – золота нагорода та срібна нагорода у поштовху - 211 кг (рекорд України).

Дмитро Чумак у ваговій категорії до 94 кг з сумою двоборства 388 кг виборов срібну медаль, поступившись супернику лише за власною вагою. Дмитро також виборов малу золоту медаль у поштовху результат 214 кг та бронзу у ривку 174 кг.


 

Уся динамівська родина щиро вітає спортсменів та тренерів з вдалим виступом та бажає нових перемог!!!!

 
Старт «Динаміади - 2017» PDF Друк e-mail
Четвер, 30 березня 2017, 15:12

29 березня 2017 року в м. Хмельницький на оновленому спортивному комплексі «Поділля» стартував обласний комплексний спортивний захід «Динаміада-2017» серед правоохоронних органів та рятувальних служб з нагоди відзначення 93 річниці утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Першим видом став чемпіонат Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкої атлетики (кросу).

Участь у заході прийняли 6-ть команд: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, військова частина 3053 Національної гвардії України, Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та Райківецька виправна колонія №78.

Програма змагань складалась з бігу на: 1000 м – жінки, 1000 м, 3000 м та 5000 м – чоловіки.

Результати особистих змагань:

1000 м жінки

1 місце Цнобіладзе Лідія (НАДПСУ) результат 3,24 хв;

2 місце Пилипчук Ірина (УСБУ) результат 3,27 хв;

3 місце Жвалюк Юлія (ГУДСНСУ) результат 3,27.5 хв;

1000 м чоловіки

1 місце Волошин Віталій (НАДПСУ) результат 2,37 хв;

2 місце Семенчук Роман (УСБУ) результат 2,45 хв;

3 місце Петрук Андрій (вч 3053) результат 2,47 хв;

3000 м чоловіки

1 місце Бойко Сергій (НАДПСУ) результат 10,18 хв;

2 місце Попроцький Сергій (УСБУ) результат 10,48 хв;

3 місце Романюк Олег (ГУДСНСУ) результат 10,51 хв;

5000 м чоловіки

1 місце Британський Олександр (НАДПСУ) результат 16,04 хв;

2 місце Швець Віталій (ГУНП) результат 17,14 хв;

3 місце Протас Віктор (ГУДСНСУ) результат 17,40 хв;

Командні місця:

1 місце - Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького;

2 місце - Управління служби безпеки України у Хмельницькій області;

3 місце - Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області;

4 місце - Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області;

5 місце - Військова частина 3053 Національної гвардії України;

6 місце - Райківецька виправна колонія №78;

Всі призери в особистих змаганнях нагородженні дипломами та медалями, команди призери нагородженні кубками та дипломами.

 

За результатами цього чемпіонату буде сформована збірна команда Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, яка приставить Організацію на чемпіонаті Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкої атлетики (кросу) за програмою «Динаміада -2017» в м. Харків.

 
Чемпіонат Державної прикордонної служби України з гирьового спорту PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 березня 2017, 07:40

11-12 березня 2017 року у м. Хмельницкий пройшов чемпіонат Державної прикордонної служби України з гирьового спорту. Спортсмени Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України також взяли участь у цих змаганнях.

Результати змагань:

Золото виборов Заслужений майстер спорту  України Михайлінчик Василь у ваговій категорії до 78 кг, сума двоборства – 258 очок.

Срібними призерами стали:

Карпушин Юрій у ваговій категорії до 68 кг, сума двоборства – 151,5 очок.

Половніков В’ячеслав у ваговій категорії до 78 кг, сума двоборства – 196,5 очок.

Бронзу здобув Федорович Тарас у ваговій категорії до 73 кг, сума двоборства – 178 очок.

Ці спортсмени вперше виконали норматив Кандидата в майстри спорту.

Вітаємо переможців та призерів із успішним виступом на змаганнях та бажаємо подальших перемог на Всеукраїнських та Міжнародних стартах.

 

 
Відкритий кубок Тернопільської області з гирьового спорту PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 березня 2017, 08:42

 

4-5 березня 2017 року  у м. Монастириська (Тернопільська область) пройшов відкритий Кубок Тернопільської області з гирьового спорту (чоловіки – двоборство, естафета, жінки - ривок). До складу збірної команди Хмельницької області увійшло 6 спортсменів.

Результати виступів:

Золоті нагороди вибороли:
Ризак Володимир у ваговій категорії до 73 кг, сума двоборства – 175 очок;
Рудніцький В'ячеслав у ваговій категорії до 78 кг, сума двоборства – 178 очок;
Варнацький Віталій у ваговій категорії понад 95 кг, сума двоборства – 202 очка,
Дзізінська Лілія у ваговій категорії до 63 кг, ривок – 82 підйоми.

Срібними призерами стали:
Городивський Сергій у ваговій категорії до 78 кг, сума двоборство – 56,5 очок;
Грай Сніжана у ваговій категорії понад 63 кг, ривок – 64 підйоми.

Також наша команда у складі 3 спортсменів, а саме: Ризака Володимира, Рудніцького В'ячеслава та Варнацького Віталія виборола 2 місце у командній естафеті, зафіксувавши у сумі 141 підйом двох 24 кг гир за 9 хвилин.

У командному заліку наші спортсмени вибороли перше місце.

 

Вітаємо наших спортсмені із перемогою та бажаємо подальших успіхів на Всеукраїнських та Міжнародних стартах.

 
Золото та срібло з Чемпіонату України з пауерліфтингу PDF Друк e-mail
Четвер, 02 березня 2017, 07:46

З 25 лютого по 1 березня 2017 року у м. Коломия (Івано-Франківська область) відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків, жінок та ветеранів. До складу збірної команди області увійшло п’ять динамівських спортсменів.

Результати виступів:

Золоті нагороди здобули

Майстер спорту України Красій Сергій у ваговій категорії до 93 кг серед чоловіків виборов золоту медаль з сумою триборства 822,5 кг (присідання 317,5 кг, жим лежачи 212,5 кг та тяга 292,5 кг);

Бушманов Віктор у ваговій категорії до 83 кг серед ветеранів теж виборов золоту медаль з сумою триборства 567,5 кг (присідання 230 кг, жим лежачи 152,5 кг та тяга 185 кг);

Майстер спорту України Бежевець Ганна у ваговій категорії до 52 кг серед жінок виборола срібну медаль з сумою триборства 362,5 кг (присідання 145 кг, жим лежачи 75 кг та тяга 135 кг);

Параскевич Наталія посіла 6 місце у ваговій категорії до 63 кг, сума триборства склала 322,5 кг (присідання 132,5 кг, жим лежачи 60 кг та тяга 130 кг);

Дебютантка Чемпіонату Василевська Катерина посіла 7 місце у ваговій категорії до 57 кг, сума триборства склала 262,5 кг (присідання 115 кг, жим лежачи 45 кг та тяга 95 кг);

Спортсменів підготували тренери - викладачі: Цісар Віктор, Басістий Андрій та Франков Сергій.

Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом та бажаємо нових перемог!!

 

Фізкультурно-спортивний відділ

 
Президія Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України PDF Друк e-mail
Вівторок, 28 лютого 2017, 09:53

27 лютого 2017 року в залі для селекторних нарад Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області відбулася засідання Президії Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

На порядок денний було винесено три питання:

1. Про затвердження Положення про обласний комплексний спортивний захід «Динаміада-2017» серед КФКС правоохоронних органів та рятувальних служб;

2. Відзначення кращих спортсменів Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за підсумками 2016 року;

3. Різне (про розмір річних членських внесків, оренду земельної ділянки для будівництва водноспортивної бази та ін.)

Засідання відкрив голова Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, начальник ГУ НП в Хмельницькій області, генерал поліції третього рангу Семенишин Микола Олександрович. Який привітав усіх запрошених спортсменів, керівників та членів Президії, коротко підвів підсумки спортивних результатів за минулий рік та перейшов до нагородження кращих спортсменів організації за підсумками 2016 року.

Медаллю «За розвиток Українського спорту» нагороджено:

1. Рибака Леоніда Олександровича - асистента кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки НАДПСУ;

2. Кузьму Андрія Сергійовича - курсанта факультету охорони та захисту державного кордону НАДПСУ;

3. Вараницю Олександра Михайловича - сержанта СБУ у Хмельницькій області;

4. Папроцького Сергія Юрійовича - лейтенанта СБУ у Хмельницькій області;

5. Писарука Вадима Вадимовича - капітана поліції, старшого інспектора УКОРТ ГУ НП в Хмельницькій області;

6. Колесникова Олексія Сергійовича - старшого інспектора ВНП УКЗ ГУ НП в Хмельницькій області;

7. Жвалюк Юлію Анатоліївну - старшого лейтенанта служби цивільного захисту ГУ ДСНС у Хмельницькій області;

Дипломом «За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, популяризацію динамівського руху» нагороджено:

1. Жовніра Богдана Володимировича - головного державного інспектора Хмельницької митниці ДФС;

2. Похалюка Валерія Олександровича - старшого інспектора з ОД сектору активних заходів оперативного управління ГУ ДФС у Хмельницькій області

3. Мушинського Валерія Васильовича - начальника відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, слідчих регіональної прокуратури, старший радник юстиції;

4. Сидорчука Олександра Миколайовича - старшого лейтенанта внутрішньої служби, старшого інспектора Шепетівської виправної колонії 98;

5. Патоїшена Михайла Олександровича - сержанта, інструктора з фізичної підготовки і спорту в/ч 3053 Національної гвардії України;

 

Також одноголосно було затверджено Положення про обласний комплексний спортивний захід «Динаміада-2017» серед КФКС правоохоронних органів та рятувальних служб.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 35