Головна

Наші Партнери


Сертифіковано в Україні
Хмельницька організація чемпіон "Динаміади - 2017" PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 січня 2018, 13:34

27 січня поточного року, під час Колегії МВС України, відбулася церемонія нагородження переможців та призерів змагань «Динаміада - 2017».

У церемонії взяли участь Міністр внутрішніх справ України, Голова ФСТ «Динамо» України Арсен Аваков, перший заступник готови Товариства Віктор Корж, керівники динамівських територіальних організацій.

За підсумками комплексних змагань за програмою «Динаміада - 2017» серед збірних команд територіальних організацій Товариства у 3 групі областей перемогу здобула Хмельницька обласна організація.

 

Міністр внутрішніх справ України, Голова ФСТ «Динамо» України Арсен Аваков особисто вручив заступнику Голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Домбровському Геннадію Владиславовичу пам’ятний кубок та почесний диплом.

 
Збірна команда управління служби безпеки України у Хмельницькій області володарі Кубку ХОО ФСТ «Динамо» України з волейболу. PDF Друк e-mail
Середа, 20 грудня 2017, 14:33

19-20 грудня 2017 року в Тренінговому Центрі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відбувся Кубок Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з волейболу пам’яті генерал-лейтенанта міліції Віктора Колєснікова за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2017» серед правоохоронних органів та рятувальних служб.

Участь у заході прийняли шість команд, а саме: Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та Хмельницька митниця ДФС України, Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Військова частина 3053 Національної гвардії України, Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

У запеклій безкомпромісній та чесній грі перемогу здобула команда Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, друге місце команда Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

3 місце - Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області;

4 місце - Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького;

5 місце - Військова частина 3053 Національної гвардії України;

6 місце - Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та Хмельницька митниця ДФС України;

Команди призери нагородженні кубками, дипломами та вимпелами, призери медалями та дипломами Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

 

Церемонію нагородження провів заступник голови Хмельницької обласної організації Домбровський Геннадій Владиславович.

 
Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора Ю.О. Резнікова PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 грудня 2017, 13:37

З 01 по 03 грудня у місті Львів відбулися Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора Ю.О. Резнікова.
Результати виступів хмельницьких динамівців (вага гир – 24 кг для чоловіків та 16 кг для жінок):
Юрик Олександр – 6 місце у в.к. 63 кг з результатом 116 оч. (поштовх 71, ривок - 90);
Войціх Максим – 10 місце у в.к. 63 кг з результатом 96,5 оч. (поштовх – 66, ривок - 61);
Каличак Володимир – 11 місце у в.к. 78 кг з результатом 155,5 оч. (поштовх – 106, ривок - 99);
Петров Валерій – 12 місце у в.к. 78 з результатом 140 оч. (поштовх – 40, ривок - 200);
Ризак Володимир – 5 місце у в.к. 85 кг з результатом 213 оч. (поштовх – 121, ривок - 184);
Антонюк Анатолій – 6 місце у в.к. 85 кг з результатом 204 оч. (поштовх – 103, ривок - 202);


Квіквініа Полміра – 1 місце у в.к. 95 кг з результатом 299 оч. (поштовх – 175, ривок - 248), Полміра також став абсолютним чемпіоном зазначених змагань.

Варнацький Віталій – 4  місце у в.к. понад 95 кг з результатом 225 оч. (поштовх – 106, ривок - 238);


Панькевич Оксана – 3 місце у в.к. 58 кг з результатом 133 оч.

Кіпін Ірина – 4 місце у в.к. 58 кг з результатом 102 оч.

Збірна команда Хмельницької області посіла 4 загальнокомандне місце.

 

Спортсмени та тренери виражають вдячність начальнику Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Клімову Володимиру Іллічу  та керівництву ХОО ФСТ «Динамо» України у сприянні по підготовці до зазначених змагань.

 
Кубок України з універсального бою PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 грудня 2017, 10:10

З 30 листопада по 3 грудня 2017року у м. Хмельницький відбувся Кубок України з універсального бою серед чоловіків та жінок. Збірна команда Хмельницької області посіла перше місце випередивши Чернівецьку та Одеську область. У склад команди увійшли спортсмени Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Чемпіонами стали:

Сергійчук Станіслав серед чоловіків вагова категорія до 80 кг, розділ лайт;

Кузьма Андрій серед чоловіків вагова категорія понад 95 кг, розділ лайт;

Неділько Ольга серед жінок вагова категорія до 48 кг, розділ лайт, класика;

Белікова Каріна серед жінок вагова категорія до 57 кг, розділ лайт, класика;

Ступачук Діана серед жінок вагова категорія до 63 кг, розділ лайт, класика;

Горшечнік Олександр серед чоловіків вагова категорія до 80 кг, розділ класика;

Кухар Денис серед чоловіків вагова категорія до 85 кг, розділ класика;

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом та бажаємо нових перемог на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях!!!

 

 
Кубок України з пауерліфтингу PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 грудня 2017, 08:11

26-29 листопада 2017 у м. Коломия відбувся Кубок України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок. Збірна жіноча команда Хмельницької області стала найсильнішою командою серед регіонів України. У її склад увійшли представниці ХОО ФСТ «Динамо» України.

Особисті результати:

Бежевець Ганна у ваговій категорії до 52 кг виборола золото, результати: присідання 137,5 кг, жим лежачи 80 кг, тяга 145 кг та сума триборства 362,5 кг;

Параскевич Наталія у ваговій категорії до 63 кг виборола срібло, результати: присідання 130 кг, жим лежачи 67,5 кг, тяга 132,5 кг та сума триборства 330 кг;

Вдало виступив динамівець майстер спорту України Красій Сергій у ваговій категорії до 93 кг виборов золото, результати: присідання 330 кг, жим лежачи 210 кг, тяга 275 кг та сума триборства 815 кг. Також Сергій став абсолютним чемпіоном Кубка України з пауерліфтингу серед чоловіків за коефіцієнтом Вілкса (співвідношення піднятої ваги до маси свого тіла) 517,47 очок.

Спортсменів підготували тренери Басістий Андрій, Цісар Віктор та Франков Сергій.

 

Уся динамівська родина вітає спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом та бажає нових високих досягнень на Міжнародних змаганнях!!!

 
Командний чемпіонат ХОО ФСТ "Динамо" з настільного тенісу PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 листопада 2017, 13:50

22 листопада 2017 року в спортивному залі Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області відбувся Чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з настільного тенісу за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2017» серед правоохоронних органів та рятувальних служб.

Участь у заході прийняли п’ять команд, а саме: Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Військова частина 3053 Національної гвардії України, Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

Перемогу здобула команда Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області у складі: Писарука Вадима та Іванішена Олександра, на другому місці команда Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області (Волошин Іван, Навроцький Олег).

3 місце - Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького (Ковальчук Роман, Стойко Микола).

4 місце - Управління служби безпеки України у Хмельницькій області (Столярський Роман, Мельник Руслан)

5 місце - Військова частина 3053 Національної гвардії України (Ратушний Вадим, Жулінський Олександр)

Команди призери нагородженні кубками, дипломами та вимпелами, спортсмени призери медалями, цінними подарунками (спортивними костюмами) та дипломами Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

  
Чемпіонат ХОО ФСТ "Динамо" України з футзалу PDF Друк e-mail
Четвер, 23 листопада 2017, 14:38

22-23 листопада 2017 року в Тренінговому Центрі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області відбувся Чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України з футзалу за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2017» серед правоохоронних органів та рятувальних служб.

Участь у заході прийняли шість команд, а саме: Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та Хмельницька митниця ДФС України, Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Військова частина 3053 Національної гвардії України, Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

У запеклій безкомпромісній та чесній грі перемогу здобула команда Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, на другому місці команда Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

3 місце - Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та Хмельницька митниця ДФС України;

4 місце - Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького;

5 місце - Управління служби безпеки України у Хмельницькій області;

6 місце - Військова частина 3053 Національної гвардії України;

Команди призери нагородженні кубками, дипломами та вимпелами, призери медалями та дипломами Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Церемонію нагородження провів заступник начальника ГУ НП в Хмельницькій області, полковник поліції Герасимчук Руслан Володимирович та заступник голови Хмельницької обласної організації Домбровський Геннадій Владиславович.

 

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо нових більш яскравих перемог!!!

 
Чемпіонат ХОО ФСТ «Динамо» України з прикладної стрільби (вправа ПМ3) PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 листопада 2017, 14:17

5 листопада у приміщенні тиру ГУ НП в Хмельницькій області відбувся особисто-командний Чемпіонат ХОО ФСТ «Динамо» України з прикладної стрільби (вправа ПМ - 3) за програмою обласного комплексного заходу «Динаміада-2017» серед правоохоронних органів та рятувальних служб. У заході прийняли участь 4 команди, а саме: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, Управління служби безпеки України у Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та військова частина 3053.


Результати особистого заліку: Жук Сергій (ГУ НП) – 1 місце;

Ліщишин Олексій (ГУ НП) – 2 місце;

Яресько Павло (ГУ НП) – 3 місце;

Командні результати:

ГУ НП – 1 місце;

УСБУ – 2 місце;

НАДПСУ ім. Б. Хмельницького – 3 місце;

В/ч 3053 – 4 місце.

Спортсмени-призери та переможці в особистому заліку нагороджені медалями, грамотами та цінними призами (спортивними костюмами), команди-переможці та призери нагороджені кубками.

 

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо нових більш яскравих перемог!

 
31 жовтня 2017 року виповнюється 93 роки з дня утворення "Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України" PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 жовтня 2017, 07:52

 

Президія Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України вітає усіх спортсменів, тренерів та фахівців

з 93-ю річницею утворення «Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України»!!!

З нагоди свята бажаємо всім динамівцям міцного здоров'я, олімпійського довголіття, щастя, удачі, родинного затишку, благополуччя,

бойового настрою, невичерпної енергії, творчої наснаги та нових звершень.

Нехай Ваші високі досягнення і надалі примножують славу українського спорту!!!

 

Слава Україні!!!

 
Відзначення самбістів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 13:04

 

Сьогодні у Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбулося відзначення спортсменів-чемпіонів

Громадської організації «Фізкультурно-спортивного товариство «Динамо» України» з боротьби самбо за програмою

комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд територіальних організацій.

На урочистому заході були присутні: начальник Головного управління НП в Хмельницькій області, полковник поліції Віконський Василь Васильович,

начальник управління кадрового забезпечення ГУ НП в Хмельницькій області, полковник поліції Лисий Ігор Володимирович

та заступник голови ХОО ФСТ «Динамо» України Домбовський Геннадій Владиславович.

Начальник управління Віконський Василь нагородив спортсменів:

Бабійчука Дмитра (спортсмена-інструктора спортивного клубу Національної гвардії України),

Буділовського Дмитра (військовослужбовця в\ч 3053 Національної гвардії України),

Мирончука Олександра (лейтенанта поліції ГУ НП в Хмельницькій області),

Гончаренка Артура (рядового поліцейського взводу №3 РПСПОП «Богдан» ГУ НП в Хмельницькій області),

Лохмана Євгенія (тренера-викладача з дзюдо ДЮСШ «Динамо») відзнакою «За заслуги» та грошовими преміями.

 

Уся динамівська родина вітає спортсменів та тренерів з високим досягненням та бажає нових яскравих перемог!!!

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 8 з 39